Ana Menü

Yönetim uyuma! Beşiktaş'a sahip çık !

Başlatan pakito14, Mart 07, 2008, 23:31:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

herhalde bobo golü atmasaydı sayın değerli beşiktaş başkanı masaya yine yumruğunu vuracaktı...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Penaltıydı değildi çok önemli değil artık bu satten sonra..

Ancak yardımcı hakemin direk karşısında olan ve ısrarla penaltı dediği hem hareketlerinen hem ağzından okunurken nasıl olurda vermez anlam vermek mümkün değil..

Yönetim ne yapabilir bu durumda..

Açıkcası hiç bişey :) Zamanında ulusoyu destekleyip, sonra gitmesini isteyen tutarsız bir başkana sahibiz :) Bizi artık kim dinler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Örnek

Dortmund-Berlin maçında hakem bir oyuncuyu oyundan attı sonra 4.hakem televizyondan baktı yanlış karar verdin dedi hakemi uyardı hakemde attığı oyuncuyu yanına çağırıp sarı kart verdi.

Peki bizim maçlarımızda neden böyle olmuyor neden 4. hakem tv den bakmıyor.Bir ara böyle bir yasa çıkmıştı ama şimdi ne oldu bilmiyorum ama bir takımın kaderini belirleyecek pozisyonlarda bu uygulamanın yapılması gerekli.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

hakemler canımızı çok yakıyor çokkkkk
Since 1903

delgadoo_10_

ya ne demek o ne oynadık ki de hakeme yükleniyosunuz böle bişey var mı böle saçma bi mantık kötü oynarım iyi oynarım o ayrı hakemde çıksın maçı adam gibi yönetsin takım kötü diye penaltı mı verilmiycek böle saçma bi mantık var mı ya hadi bobonun ki değil diyelim toramanın pozisyon ne olucak delgado ya yapıl sarı kartlık bi hareket mi resmen hakem maçı katletti ödesi geri yok ama allahın sopası yok işte HERKESE HERŞEYE RAMEN ŞAM_Pİ_YO_NUZZZZZZZZZZ

onaT

100.yıl da da aynılarını yaşadık

sorumluluk bizim,

ankarasporu yenemiyorsan son dakika da bir pozisyondan medet ummayacaksın