Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Avm, restaurant vb para getiren şeylere izin verilmedikten sonra boş yere niye stadı yıkıp yapıyoruz anlamıyorum. Yok stat riskli, her an yıkılabilir falan ben bunlara inanmıyorum. Stat gayet güzel bu haliyle en azından nostaljik. Olimpiyat stadına da kesinlikle karşıyım. İstanbul'da Olimpiyat stadı zaten var. Ayrıca olimpiyata kesin olarak katılmadan olimpiyat stadı yapan tek ülkeyiz.

Mert Herbert

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Beşiktaş İnönü Stadı'nın yeniden yapımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
[/size]
[/size]Günay, İnönü Stadyumu konusundaki anlaşmayı " Önümüzdeki günlerde, stadın tarihi özelliğini koruyacak şekilde, denizden biraz daha içeri çekilmiş şekilde, boyutlarını büyütmeksizin ve altına AVM sokmaksızın, tarihsel ve sanatsal değeri olan bir spor kompleksi olarak yeniden inşaatı konusunda bir ortak projede çalışacağız" şeklinde dile getirdi.
FİKRET ORMAN BENİMLE VE SAYIN BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ
Başbakan Erdoğan'la birlikte Çin'e gerçekleştirdikleri ziyarete Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın da katıldığını belirten Kültür Bakanı Günay, "Sayın Orman nezaket gösterdi, bizimle Çin'e kadar geldi. Sayın Başbakan ve benimle görüştü. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ben baştan itibaren İnönü Stadı yerine bir AVM yapılmasını, bir rant merkezi yapılmasını doğru bulmadığımı, esasen tarih içinde İnönü Stadı'nın yerinin gelecek için sıkıntı verebileceğini söylüyordum. En azından stadın İstanbul'un ilk spor kompleksi olarak, mevcut yerinde iyileştirilerek korunabiliceğini söylüyordum ki, şimdi yeni yönetimle bu noktaya geldik" dedi.
DEPREM TEHLİKESİNDEN KURTULACAK
Eski yapıya uygun bir yapı yapılması gerektiğinin altını çizen Günay, "Boyutları büyütülemez, altına bir yapı yapılamaz. İBB'nin yaklaşımı ve sayın Başbakanın yaklaşımı bu. İstanbul böylece hem bir spor yapısının deprem tehlikesinden kurtulmasını sağlayacak, hem de o vahaya yakışır bir mimari eseri İstanbul'a kazandırmış olacağız" şeklinde konuştu
Hani sevgilinle uzun süre görüşmezsin ve buluşma esnasında kalbin yerinden çıkacak gibi olur ya , ben her Beşiktaş lafı geçen cümlede bu durumu yaşıyorum. Beşiktaş aşkı anlatılmaz, yaşanır.

NoPasaran

yigit o stadin nesi guzel ya

durbun lazim maci izlemek icin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Yiğit, İzmir'deki Atatürk stadında maç izledin mi hiç ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

unicorn

O stadda Bobo'yla İbrahim Üzülmez'i birbirine karıştırdım Erciyes kupa finalinde ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Alıntı yapılan: unicorn - Nisan 12, 2012, 21:23:13
O stadda Bobo'yla İbrahim Üzülmez'i birbirine karıştırdım Erciyes kupa finalinde ;D

Rıza abi
Bobo sağ ayak,İbo sol ayakla oynuyor ordan ayırsaydın bari  ;;D

CR7

Ayrıca o İzmir Atatürk stadı baya büyük kapasiteli.
Berlin Olimpiyat Stadı da 90000 kapasite.
Ayrıca ben Atatürk Olimpiyat Stadında da maç izledim. Hiç dürbüne gerek yok yani.

Brestgerfich

Yiğit futbol takımlarının sahalarında tartan pist olamaz, olmamalı bence... İngiliz modeli sıfır mesafe hayal ederken pist çıktı bir de başımıza.

3 kupa finalini de izledim İzmir'de, Atatürk Stadında.
Maçtan bir şey anlamadım.
Özellikle feneri 3-2 yendiğimiz maçta 5 gol de karşı kalede olmuştu. Uşak'a dönünce televizyonda görebildim golleri kimin attığını :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

unicorn

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Nisan 12, 2012, 21:32:08
Alıntı yapılan: unicorn - Nisan 12, 2012, 21:23:13

Rıza abi
Bobo sağ ayak,İbo sol ayakla oynuyor ordan ayırsaydın bari  ;;D
olm o işin esprisi da ;D

unicorn

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 12, 2012, 21:32:55
Ayrıca o İzmir Atatürk stadı baya büyük kapasiteli.
Berlin Olimpiyat Stadı da 90000 kapasite.
Ayrıca ben Atatürk Olimpiyat Stadında da maç izledim. Hiç dürbüne gerek yok yani.

Yapma Yiğit çok uzak Olimpiyat'ın tribünleri ya. Simao'nun frikikten gol attığı maçta adam küçük hüsamettin gibiydi ;D

CR7

abi 40000 kapasitede ne kadar olacak ki uzak olsa?
stad şu anki haline gelmeden önce zaten vardı diye hatırlıyorum ayrıca ben.

CR7

unicorn

100.yılda stad bu haldeydi zaten ona eyvallah ama şu anki hali çok çok iyi(tribünlerin sahaya yakınlığından bahsediyorum).

NoPasaran

Valla yeniden eski halini almaz ins..

hem tt arena hek.saracoglu kiskanilarak izleniyor..

ins cok daha guzeli yakisir. dunyaca unlu carsi grubunada sahaya en yakin tribun yakisir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net