Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Beşiktaş camiasının heyecanla beklediği yeni stad projesinde enterasan gelişme.

Beşiktaş futbol AŞ. nin Uluslararası bağımsız denetim firmasına yaptırdığı Ekim 2012 tarihli bazı maddi olmayan varlıkları değerleme raporunda Stad inşaatının GSGM tarafında hibe yoluyla karşılanacağı ve Beşiktaş AŞ. nin herhangi bir yatırım maliyetine katlanmayacağı beyan edildi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ikinci başkan Ahmen Nur Çebi ve genel sekreter Mesut Urgancılar, yeni İnönü Stadı projesi ile ilgili temaslarda bulunmak için yarın Londra'ya gidecekler.
Başkan Orman ve beraberindekilerin,  bir süre önce anlaşma imzalanan IMG Worldwide-Doğuş şirketi yetkilileri ile Londra'da bir araya gelecekleri öğrenildi. 3 gün sürecek görüşmelerde, Arsenal'in Emirates ve Wembley Stadı'nda incelemelerde bulunulacağı kaydedildi. IMG Worldwide-Doğuş şirketinin bu iki statta yaptığı faaliyetleri inceleyecek olan siyah beyazlı heyet, yeni İnönü Stadı projesinde de nasıl bir yol izleyeceklerini yeniden gözden geçirmiş olacak.

NoPasaran

İnönü Stadı'nda güzel bir görüntü yaratmak istediklerini belirten Orman; "İnönü Stadı'nı çok güzel yapmak istiyoruz. Güzel bir görüntü yaratmak istiyoruz. Bu bir ev. Evin içindeki eşyalar çok önemli Dışı güzel olabilir ama eşyaları da önemli. Biz de taraftarımıza uygun ve rakiplerle gelir farkını kapatacak bir stat yapmak istiyoruz. En ufak detayına kadar inceliyoruz. Bu nedenle de Almanya'ya bir seyahat yapacağım." dedi.

"Olmayan bir şeyi konuşmak doğru değil. Gerçekleri konuşmak lazım. Bugünü geçmek için söylediğimiz beyaz yalanlar gelecekte kara yalanlar olabilir. Az konuşup icraat yapmaya çalışıyoruz. Bazen taraftarımız tepki gösteriyor ama kamuoyunu da bilgilendirmemiz lazım." dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ERHUN

Alman spor giyim şirketi Sportive yetkilileri bir kaç gün önce İstanbul'a gelip yönetimimize 4 saatlik bir sunum yapmıştı.

Stad yapımını üstlenme, stad isim hakkı ve giyim sponsorluğu isteyen şirketin, stad için 4 tane model önerdiği öğrenilmiş.

Juventus'un yeni stadı, Hamburg'un stadı, Borussia Dortmund'ın stadı ve E.Frankfurt'un stadını önermişler.

kaynak: HaberTürk

ilhan mansız_melis

Dortmund'un stadını çok beğeniyorum ben.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Hizmette sınır tanımıyorum, fotoğrafları da ekliyorum. ;D

Hamburg'un stadı: (Imtech Arena)

Eintracht Frankfurt'un stadı: (Commerzbank Arena)

Borussia Dortmund'un stadı: (Signal Iduna Park)

Juventus'un stadı: (Juventus Stadium)

NoPasaran

42 bin kapasite ile bu statlara benzemezler saniim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

niye benzemesin ki? 12'şer binlik kapalı ve numaralı
8'er binlik + localar.
oval değil diğer türlü gayet olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ya 42 bin kisilik stad ornegi varmi? 

Onlardan baksak daha iyi olur yinede..

Ayrica bu sirketten nakit para girisi olacak gibi duruyor..

Olursa hersey cok guzel olur.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Üstteki stadların küçültülmüşü bence gayet mümkün bir şey. 40-42 bin kişilik yapacağız diye o boyutta bulup aynısını yapmamız gerekmiyor bence. 80 bin kişilik bir stadın boyutlarıyla oynayarak yapmak mümkündür diye düşünüyorum. Mümkün olmasa gelip böyle bir sunum yapmazlar, bu stadları önermezlerdi diye düşünüyorum.

keskinli

Stadin güzelliginden cok para kazandirip kazandirmayacagi daha önemli