Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

42,000 kişilik stad seyirci sayısı itibariyel tam oturmuş bence..Çok fazlaya gerek yok zor doldururuz zaten :)

Stad gerçekten müthiş duruyor ve şimdiden heyecanlandırıyor..

Böyle büyük bir stadın yapılması gündemde iken Bazı Beşiktaş taraftarlarının halen yok kapalıda üst ile alat dalga geçecekmi şeklinde saçma sapan işlerle uğraşmasına anlam fikir veremiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

YENİ stat projemiz

FULYA şan ökten sosyal tesisleri

[/center]
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CARSI903

Bence yeni stadımız dünyadaki en iyi stad.42000 kapasite gayet iyi böyle bir stad dolmicakta başka hangi stad dolucak bence her maçı full oynarız.o stad'da bizi kimse yenemez.

pakito14

Biraz farklı geldi size galiba alıştıktan sonra dahada güzel olucağına inanıyorum  :ok

Not: Alt-Üst tezahuratları bakımından söyledim!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

ist.hatirasi/3-4

ya alt üst mü kalmıs kardeşim loca bize ne yarar kardeşim bizim bu yıl numaralı tribünümüz satılmazken adamlar 6 bin kişilik loca yapıyor.bizim maclara gelen kesim bellidir.kimsenin geleceğini sanmıyorum localara ayrıca bugun 700 ytlye aldıgımız 900 ytlye aldıgımız kombinleride zor alırız tabi o bölümü bize bırakırlarsa ben KARŞIYIM böyle bir stada STAD TARAFTAR İÇİN YAPILIR BUNU ANLAMISLAR AMA GELEN İNSANLARIN BÜTÇELERİNEDE BAKMALARI GEREKİYOR(çünkü yapılacak stadta acıga her mac 25 ytlden girilecegini sanmıyorum)

alt üst loca arası mı teezahurat edicez!
YÖNETİM İSTİFA !!!

pakito14

Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 22, 2008, 11:16:30
pazar günü stadın projesini gösterirlerse hayal kırıklığına uğramamış oluruz!

böyle bir stad olursada kapalıyı;
Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 21, 2008, 20:36:54
locasız 10-12 bin kişi alıcak şekilde yapsınlar o zaman görün ÇARŞI yı. :ok

not: locasız kapalı istiyoruzz!! :hayde

ben bunu daha öncede sölemiştim en sonunda aynı düşünen cıktı
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carlito1903

Sonunda açıklandı projemiz,gerçekten çok güzel ve şık duruyor proje, umarım bi aksilik bi engel çıkmaz ve en kısa zamanda yapılır...

Alt-üst olayına gelince, resimlerde de açıkça görülüyor ki alt üst şeklinde yapılıyor stad,bence altla üst arasında loca olması çok sorun çıkarmaz bizim için...

Beşiktaşımıza hayırlı uğurlu olsun,Demirörene her ne kadar karşı olsam da bu projede hakkını vermek gerek,teşekkürler...

CHEm !

kapalı bizimdir yıkamazsınız !
Allah kitap Beşiktaş

Banucan

bence güzel olmuş bence yapılabilir :)
FEDA

NoPasaran

Chem ne kapalısı ya :)

İnönüye kazma atılması için çoktan anlaşılmış yıkılamaz diyosunuz :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ariff07

bu stadın yapımına  en çok üzülem ''beleştepe'' lileri olmuştur muhakkak :)

KeePSaKe

bi gayseli arkadaşa gonderdim resimleri adam diyoki bizimkisinin aynısını yapıyosunuz diyor adamlar kıskanmış resmen çok komik insanlar ya bu gayseliler  ;D  ;D  ;D
Since 1903

salvador

stat bence berbat saracoğlanı gibi ses herbir ağızdan cıkacak eger anbians isteniyorsa kapalı tarzı yapılmalı loca falan olmamalı kanımca
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: salvador - Şubat 25, 2008, 15:48:48
stat bence berbat saracoğlanı gibi ses herbir ağızdan cıkacak eger anbians isteniyorsa kapalı tarzı yapılmalı loca falan olmamalı kanımca

Evet ses konusunda haklısın eski sesimiz çıkmayacak
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Sesle alakalı bir sorun olcağını sanmıyorum.

Saraçoğlunda adamlar bağıramıyor diye ses çıkmıyor.Bence bir farklılık olmıcak.Hatta sordum bazı bu işlerle ilgilenenleri bir sorun olmaz dediler anbians açısından.

Daha fazla seyirci gelcek daha iyi olcak.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..