Ana Menü

erman toroğlu!!adam her hafta beşiktaş seyircisine sallıyo..peki tepki nezaman?

Başlatan treviso, Ocak 29, 2008, 22:31:45

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

treviso

ewt erman toroğlu har hafta ama her hafta büyük beşiktaş seyircisine saldırıyo peki tepki nezaman?yok tezahüretı bilmiyomusuz yok yerinde tezahürat yokmuş.. fener seyircisi bizden iyiymiş.bu ne rezalet !!!

carlito1903

Bu adamı günahım kadar sevmem ama ''yerinde tezahürat yapma'' konusunda hakkı var adamın....

bekartal21

bu adam zorla kendine küfür istiyo ve bizim stadımızın kapamasını istiyo tahrik etmesini iyi biliyo ama kapılmayalım sallayın gitsin ya kim bu erman toroğlu!!
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

treviso

alper_1903

her hafta ayni seyler
birakalim dobermani hav havlasin

tepki eskilerde stadlardan veriliyordu ama bence verilmemeli
muhattab olmamak lazim artik...

Erman Toroglu bir yana Maraton Programinda Fener Galatasaray hep ilk planda Besiktasa 12 dakika ayriliyor cogu zaman
ben her pazar elimde saat ile zamana bakiyorum bunlar böyle

kulagini cinlatmaktan baska birsey yapamayiz...

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

onaT

adam hasta fenerli ancak maratonu çok seviorm neblym çok içten geliyor bana
ama n desenz haklsnz adam ztn anelkadan bahsederlerken (boltonda başarılı diye) yaa bizdeydi dedi.
ordan anlaşldı ztn belli olan fenerlilii.
ayrıca bjk taraftarı yuzunden puan kaybetmedi kaybettiimz tüm puanlar şamp ligi sonrası evmzde

husoeagle

takımızı desteklemek için harcayacağımız zamanı bu gibi gereksiz insanları protesto ederek harcamaya gerek yok

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

cancion del popular

SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

sentinel

bu adamı bildim bileli böyle...ve her inönü macında da ordadır....bi işler peşinde bu adam bizi sevmiyo simdi orda ona küfür etcen sonra ceza yiyecen ki nasıl canımız yanıyo federasyondan bunu herkes biliyor
Dark TranquilliTy

Alves

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 30, 2008, 00:28:54
Bi ben seviyom ermanı :D

Adamın yorumları hoş ama
Taraftarı tahrik ediyor
Yoksa bi çok insan sever
Bende dahil :)
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

black_eagle_sefa

sana bi tezahürat yapalım dobERMAN :sigara
seni azad ediyorum koçum
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...