Ana Menü

erman toroğlu!!adam her hafta beşiktaş seyircisine sallıyo..peki tepki nezaman?

Başlatan treviso, Ocak 29, 2008, 22:31:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyah

bu adamı bi yerde kısıtırıp dövüceksin kardeşim bak o zaman daha bize laf atıyomu
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

gözzde_bjk

Bir insan ne kadar süre yanlış anlamaya devam eder... Birincisinde yanlış anlayabilirsiniz, ikincisinde yine yanlış anlayabilirsiniz, üçüncü, dördüncü ya diğerlerinde yanlış anlamakta ısrar etmek... Buna ne denir? Bizim buralarda art niyetlilik diye bahsedilir adı geçen eylemden...

Başlıktan da anlaşılacağı gibi Erman Toroğlu'ndan bahsediyorum. Beşiktaş maçlarıyla ilgili yazdığı her yazısında Beşiktaş taraftarıyla uğraşmayı alışkanlık haline getirdi her şeyi bilen ağır abi...

Toroğlu'na Maraton programları yetmemiş olacak ki; Hürriyet gazetesindeki köşesinde de Beşiktaş taraftarını anmadan edemiyor. Mesela 20 Ocak 2008 tarihli "Zevk vermiyor" başlıklı yazısında "MAÇ başlıyor, Kasımpaşa 2-0 öne geçiyor. Ne Kasımpaşalı futbolcular, ne Beşiktaşlı oyuncular, ne de seyirciler bu skora inanmıyorlar. Seyirci başlıyor, klasik tezahürata: 'Ölümüne ölümüne Kara Kartal.' Daha sonra ötekine geçiyor: 'Ölmeden mezara koymayın bizi.' Bir başka tezahürat: 'Allah belanı versin'"diye yazmış.
Ünlü yorumcumuz, 27 Ocak'taki "İp de koptu maç da" yazısında ise "Beşiktaş seyircisi ne zaman o 'Allah belanı versin' tezahüratına başlıyor, o zaman kalesinde golü görüyor. Dün gece aynen oldu" demiş...
Şimdi...

Sayın Toroğlu, lütfen insanları kandırmayın!

Belki de kandırmıyorsunuz. Belki de o tezahüratta ne söylendiğini çok iyi biliyorsunuz ve sadece hakemliğinizde yaptığınız gibi ilgi odağı olmayı sevdiğinizden dolayı böyle yapıyorsunuz... Ama yine de yapmayın.

Bu tezahürat yıllardır söyleniyor ve her seferinde de aynı şekilde söyleniyor. "BU SEVDADAN VAZGEÇERSEK ALLAH BELAMIZI VERSİN" diyor taraftar. Belki çok tercih edilesi bir söylem değil ama sevilesi şeylerden vazgeçmeyi kahrolacak denli ağır görüyor. Belki bu sebeple çok iyi anlayamıyorsunuz ve yanlış yazıyorsunuz, söylüyorsunuz. Gazetecilik aynı zamanda doğrusunu öğrenmek değil midir? Eğer niyet varsa tabii...

NİLAY YILMAZ

adama en guzel cevabı kendı meslektası vermıs ve bundan bısey anlamamısken bizim ona verıcegımız tepkiye trene bakar gıbı bakar sadece!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: çarşı_can - Ocak 30, 2008, 08:35:23
Adamın yorumları hoş ama
Taraftarı tahrik ediyor
Yoksa bi çok insan sever
Bende dahil :)

Toroğlu sanırım BEŞİKTAŞ TARAFTARININDAKİ GÜCÜ biliyor ve o gücü doğru kullanmaları için bişiler anlatamya çalışıyor..

Kendimize değil Rakibe cehennem olacak bir İNÖNÜ ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MeLo

Taraftarımızı beğenmiyorsa ne işi var her maç Mabed'imizde ?
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

seyretmeyin bunun programlarini
seyrediyorsanizda laf etmeyin,cünkü sizin seyretmenizle bu adamcik oralarda oturuyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kartalizmatik

yaklaşık 3 senedir izlemiyorum o programı..yaşadığından bile haberim olmayacak beşiktaşa laf etmese,gerizekalı herif..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

pascalyptica

neden bu kadar büyütüyosunuz ki isteyen istediğini söylesin takan kim??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

kara kalem

e her zaman alemin ikinci büyügü ile olmuyor, bi' gün gene parasiziz biraya talim demleniyoruz..
dogal olarak hafiften cakirlasinca futbol muhabbeti aciliyor..
isigi goren geliyor, ha keza..
mahallenin hizli tribüncü, hem genc hem fenerlilerinden birisi geldi..
artik o an neyin acisini yasiyorduysa hatirlamiyorum, azindan salyalar akarak;
'Süleyman SEBA Fenerliymis ogluuuuuuuum, n'aaaaaabeeeeer !' demez mi ...

lan bi' kalk ...
kalem sana akan, kara senin sevdan.

ist.hatirasi/3-4

biz mi tepki koyacağız güldürmeyin yapsak yapsak 1 maç yaparız devamı gelmez!
YÖNETİM İSTİFA !!!

alper_1903

Taraftari bir konuda begenmiyor vebende bu konuda onunla hemfikirim
baski olusmuyor rakibe ve hakeme bu konuda biraz daha iyi olmamiz lazim
takim costumu taraftar da cosuyor orasini erman hoca da begeniyor (mesela dale...)
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...