Ana Menü

Beşiktaş Coloccini için bastırıyor

Başlatan Beşiktaş'lı, Ocak 06, 2008, 14:15:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş'lı

Günlüğü 12 milyar!

Beşiktaş'ın listesindeki Coloccini'nin senelik 2.5 milyon euro alması sorun yaratıyor.

RAKAM ÇOK YÜKSEK
Ara transferde takımı güçlendirmek için harekete geçen Beşiktaş stoper arayışlarını aralıksız sürdürürken, listenin başındaki ilk isim olan Fabricio Coloccini'nin Deportivo'dan aldığı yıllık 2.5 milyon euro'luk ücret sıkıntı yarattı. Siyah-beyazlılar bu parayı vermeye yanaşmıyorlar.

DENGELERİ BOZAR
Teknik 
direktör Sağlam, Coloccini üzerinde dururken; bu futbolcuya 2.5 milyon euro ödenirse, Arjantinli yıldızın günlüğü 12 milyar liraya (12 bin YTL) gelecek. Yönetim bu rakamın, takımdaki dengeleri bozmasından korkuyor.

[KralKartal]

uefadanda elenmissin
simdi ne gerek var?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Coloccini çok istemiş bence...
Bu paraya daha iyi adamlar alabiliriz...

akbaba71

Coloccini 'Kartal' olmak üzere
Beşiktaş bir yabancı futbolcuyu daha kadrosuna katmak üzere. Siyah-beyazlı yöneticiler, Deportivo'nun Arjantinli savunma oyuncusu Fabricio Coloccini ile her konuda anlaşma sağladı. Transferin gerçekleşmesi için 6 milyon Euro'luk bonservis bedelinde indirim yapılması bekleniyor.

NTVSPOR
Güncelleme: 15:44 TSİ 7 Ocak 2008 Pazartesi

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına güçlü bir kadroyla girmeyi planlayan Beşiktaş, Vestel Manisaspor'dan transfer edilen Slovak golcü Filip Holosko'nun ardından bir yabancı futbolcuyla daha anlaşmak üzere.

Siyah-beyazlı yöneticiler, Arjantin Milli Takımı'nın ve Deportivo'nun savunma oyuncusu Fabricio Coloccini ile anlaşma sağladı.

Stoper mevkinde oynayan Coloccini ile pazarlıklarını tamamlayan Beşiktaş'ın önündeki tek engel İspanyol kulübün 6 milyon Euro'luk bonservis bedeli istemesi. İki kulüp arasındaki görüşmelerin önümüzdeki günlerde netleşmesi ve Arjantinli futbolcunun resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Arjantin Milli Takımı'nda da forma giyen Fabricio Coloccini, genelde stoper, libero ve ön libero mevkilerinde oynuyor. Geriden oyun kurma konusunda son derece başarılı olan tecrübeli futbolcunun diğer özelliği ise sert oynaması.

26 yaşındaki savunmacı bugüne dek 10 kez takım değiştirdi. Futbola Argentinos Juniors takımında başlayan Coloccini, Milan, San Lorenzo, Alaves, Atletico Madrid ve Villarreal kulüplerinde forma giydi. 2005 yılında Deportivo'ya transfer olan Coloccini fazla forma şansı bulamadığı için takımından ayrılma kararı aldı.

kaynka:ntvspor.net
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Gelsin de kim gidecek onun yerine takımdan...

akbaba71

o konuda bende kararsızım bobo holosko delgado tello cisse nin yeri garanti colocciniyide sayarsak 6 oyuncu oluyor ricardinho mu higuain mi gidicek buyuk ihtimalle higuan olur ama

carlito1903

Higuain gitse bile umarım kiralık gider...
Ben Rico nun gitmesinden yanayım...

Tassadar

Kolociniye verecek o kadar parayı nerden bulduk ya...
Allah sonumuzu hayır etsin..
Bu sene BJK şampiyon.

carlito1903

Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner son günlerde adı Beşiktaş ile anılan defans oyuncusu Fabricio Coloccini ile görüşmelerin sürdüğünü, ancak bu futbolcu ile henüz kesin bir anlaşmaya varmadıklarını ifade ederek, "Ama bu futbolcuyu almak kolay değil" dedi.

Öner, defans bölgesine alacakları yabancı oyuncu konusunda bir çok alternatifi değerlendiklerini ve takıma en uygun ismi kadrolarına katmaya çalıştıklarını vurgulayarak şöyle konuştu:
"Yabancı defans oyuncusu arayışlarımız sürüyor. Şimdiye kadar anlaştığımız bir futbolcu yok. Bir çok isimle görüşüyoruz. Coloccini de bu isimlerden biri. Ama bu futbolcuyu almak kolay değil. Tecrübeli ve Arjantin milli takımında forma giyen bir isim. Böyle olunca da maliyeti çok yükseliyor. Biz hem Deportivo Kulübü, hem de Arjantinli oyuncu ile temaslarımızı sürdürüyoruz. Bugün itibari ile kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ama bu oyuncuyu alırsak takımımıza çok büyük katkı yapacaktır. Biz Ulvi, Zago, Ronaldo gibi süreklilikleri olan ve oyuna her açıdan katkı yapan bir futbolcu transfer etmek istiyoruz. Böyle oyuncuları bulmakta kolay olmuyor. Coloccini aradığımız özelliklerde bir futbolcu."

Milliyet

RCA

çok kaliteli ve tecrübesi tartışılmaz bi oyuncu gelirse beşiktaş bi devrim yapmış olur diyorum..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Tassadar

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Ocak 07, 2008, 18:05:24
çok kaliteli ve tecrübesi tartışılmaz bi oyuncu gelirse beşiktaş bi devrim yapmış olur diyorum..
Katılıyorum.Milan'da da oynamıştı galiba değil mi?
Bu sene BJK şampiyon.

Beşiktaş'lı

kim gidicek kimmm ben coook seviyorum rico pasayı ama işte  artık yaslandııı gitsin brezilya da jubilesi icin bi takım bulsunn yaniii  coook seviyorum ama napalımmm işte

Adriano

Tam bize uygun bir defans. Umarım alırız.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

alper_1903

coloccini süper olur ama bence gelmez eger gelirse bu da cok iyi bir istir yönetmimiz tarafindan
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

akbaba71

"Coloccini'yi almak hiç kolay değil"
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Fabricio Coloccini ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti

Kenan Öner, defans bölgesine alacakları yabancı oyuncu konusunda bir çok alternatifi değerlendiklerini ve takıma en uygun ismi kadrolarına katmaya çalıştıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: "Yabancı defans oyuncusu arayışlarımız sürüyor. Şimdiye kadar anlaştığımız bir futbolcu yok. Bir çok isimle görüşüyoruz. Coloccini de bu isimlerden biri. Ama bu futbolcuyu almak kolay değil. Tecrübeli ve Arjantin milli takımında forma giyen bir isim. Böyle olunca da maliyeti çok yükseliyor. Biz hem Deportivo Kulübü, hem de Arjantinli oyuncu ile temaslarımızı sürdürüyoruz. Bugün itibari ile kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ama bu oyuncuyu alırsak takımımıza çok büyük katkı yapacaktır. Biz Ulvi, Zago, Ronaldo gibi süreklilikleri olan ve oyuna her açıdan katkı yapan bir futbolcu transfer etmek istiyoruz. Böyle oyuncuları bulmakta kolay olmuyor. Coloccini aradığımız özelliklerde bir futbolcu."

Kaynak: DHA