Ana Menü

Beşiktaş Coloccini için bastırıyor

Başlatan Beşiktaş'lı, Ocak 06, 2008, 14:15:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ocak 07, 2008, 19:54:50
"Coloccini'yi almak hiç kolay değil"
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Fabricio Coloccini ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti

Kenan Öner, defans bölgesine alacakları yabancı oyuncu konusunda bir çok alternatifi değerlendiklerini ve takıma en uygun ismi kadrolarına katmaya çalıştıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: "Yabancı defans oyuncusu arayışlarımız sürüyor. Şimdiye kadar anlaştığımız bir futbolcu yok. Bir çok isimle görüşüyoruz. Coloccini de bu isimlerden biri. Ama bu futbolcuyu almak kolay değil. Tecrübeli ve Arjantin milli takımında forma giyen bir isim. Böyle olunca da maliyeti çok yükseliyor. Biz hem Deportivo Kulübü, hem de Arjantinli oyuncu ile temaslarımızı sürdürüyoruz. Bugün itibari ile kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ama bu oyuncuyu alırsak takımımıza çok büyük katkı yapacaktır. Biz Ulvi, Zago, Ronaldo gibi süreklilikleri olan ve oyuna her açıdan katkı yapan bir futbolcu transfer etmek istiyoruz. Böyle oyuncuları bulmakta kolay olmuyor. Coloccini aradığımız özelliklerde bir futbolcu."

Kaynak: DHA

bunları söyleyerek fiyatını kendisi arttırıyor.colocciniyibizden başka BİLDİĞİM KADARIYLA izleyen yok.
tek piyasa biziz ve diyruz kifiyatı artırın kesin bu adam olucak...
hiç ticaret anlayışı yok...

Ver Rico-yu al colocciniyi..gerekirse yanında ver nobreyi-yozgatlıyı...

almazlarsa eyvallah ders kapı çekeriz ama BENCE meite daha yararlı olabilir...
Koca hestiy aya bedenem ?

Beşiktaş'lı

Ver Rico-yu al colocciniyi..gerekirse yanında ver nobreyi-yozgatlıyı...
naptın sende kardes yaaa manisayamı topcu veriyonn :)

Beşiktaş'lı

Coloccini'de flaş gelişme

Yabancı stoper arayışını sürdüren Beşiktaş, mutlu sona adım adım yaklaşıyor.
8.1.2008

Yabancı stoper arayışını sürdüren Beşiktaş, mutlu sona adım adım yaklaşıyor. Siyah-Beyazlılar, Deportivo'da forma giyen Arjantinli Fabricio Coloccini'nin menacerini İstanbul'a davet etti. Kulüp menaceri Sinan Engin konuyla ilgili FANATİK'e şunları söyledi: "Beşiktaş'ın ismini duyan rakamlarda uçuyor. Ancak sokağa atacak paramız yok. Coloccini iyi bir oyuncu. Kariyeri belli. Deportivo'dan ayrılmak istiyor. Delgado'nun burada olması ve hem Tello hem de Cisse ile aynı dili konuşuyor olabilmesi çok önemli..."
kaynak: www.fanatik.com.tr

carlito1903

Sinan Engin:'Beşiktaş'ın ismini duyan rakamlarda uçuyor'

Ben bu açıklamaya kimse kusura bakmasın ama bi tarafımla gülerim...

Sen olur olmaz transferlerde saçarsan paraları böyle olur işte,adama yolunacak tavuk muamelesi yaparlar böyle...

Beşiktaş'lı

CHEm !

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Fortis Türkiye Kupası'nda, Ankaraspor karşısında iyi oynayıp farklı kazandıklarını ve ligin ikinci yarısı öncesi moral bulduklarını söyledi.

Sinan Engin, savunmaya yapacakları transferle ilgili bir soruyu da "Colocini'yi istiyorduk, ancak kulübü vermedi. Şu an için net bir isim yok" diye yanıtladı.

Takıma mutlaka bir stoper alacaklarını vurgulayan Engin, isim vermekten kaçınırken, yapacakları transferin bir hafta veya 10 gün içinde netlik kazanacağını sözlerine ekledi.
Allah kitap Beşiktaş