Ana Menü

Siz olsaydınız ne düşünürdünüz??

Başlatan carlito1903, Aralık 31, 2007, 02:29:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Holosko transferi karşılığında takımdan ayrılması belki de en son beklenen isimlerden biri Koray Avcı gönderildi sürpriz bi şekilde...
Peki size soruyorum sizce şuan da Beşiktaş ta oynayan futbolcular nasıl bir ruh hali içindedir??
Koray ı bile gözünü kırpmadan gönderebilen zihniyet acaba bize de aynısını yapar mı??
Bence Şampiyonluğa oynayan bi takımın oyuncuları için fazla kafa kurcalayıcı bi durum,zaten ligin ortalarında yapılan 'revizyon' açıklaması çoğu futbolcunun performansında olumsuz etki yarattı bi de bu olanlar bence fazlasıyla zarar veriyor oyuncularımıza...
Bu işin bi boyutu bi de başka boyutu var....

Yıl 2001,Beşiktaş İsviçre de kampta kampa bi telefon geliyor yöneticilerden,Ertuğrul Sağlama telefonun diğer tarafındaki ses ''Seni Erman Güraçar karşılığında Samsunspor a verdik'' diyor...
Ertuğrul Sağlam gözyaşları arasında takımdan ayrılıyor ve Samsun un yolunu tutuyor...
Şimdi sayın hocam yıllar önce sana yapılan bi yanlışı bi ayıpı sen nasıl oluyor da şimdi kendin bi başkasına yapıyorsun??

Bu iki konu hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum...
Saygılar...

allen ıverson

Koray için çok üzüldüm ama büyük olan BEŞİKTAŞ'tır...Herkez gider yenileri gelir asolan BEŞİKTAŞ'tır,çok duygusal düşünmüyorum...

keskinli

her ne kadar transferleri dogru buluyo olsamda,2 futbolcumuzun gönderime sekli utanc verici
vefali besiktas gitti,vefasiz besiktas geldi
dünyanin demokratik ülkelerinde anayasalarin ilk maddesi;
"insan onurunua dokunulamaz"dir
varsa paran cikar transfer yaparsin,paran yoksa oturur ne yapacagini düsünürsün
insanlarin istememesine ragmen mal gibi baskasina satamazsiniz!
yönetimi,sinan engini,ve ertugrul hocayi siddetle kiniyorum!
hocam öbür saydiklarim zaten bellide,SANA NE OLDU?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgadoo_10_

ya arkadaş bu transferden para olarak kmse memnun değil ama bırakın artık korayı falan buragı zaten konuşmaya gerek yok korayın yaptı açıklamalarda son derece yanlış ertuğrulda aynı şekilde gönderildi ama agzı açıp tek laf bile sölemeden gitti onun için ERTUĞRUL SAĞLAM oldu onun için BEŞİKTAŞIN  başın da

ata vicente

Alıntı yapılan: allen ıverson - Aralık 31, 2007, 03:00:29
Koray için çok üzüldüm ama büyük olan BEŞİKTAŞ'tır...Herkez gider yenileri gelir asolan BEŞİKTAŞ'tır,çok duygusal düşünmüyorum...
Buyuk olan Besıktasa Koray avcı gıbı bır emekcıyı bır cırpıda sılıp atmak yakısmaz.Besıktas Herzaman Buyuktur.Kucuk Olan BAskan Ve yonetımdır

carlito1903

Oyuncular takasta kullanılabilir bu çok normal,ancak bu şekilde yapılmaz...
Herşey bittikten sonra ''seni takasta kullandık,artık şu takımdasın'' gibi açıklamalar hiç bi mantığa sığmıyor...
Öyle veya böyle takıma emek veren insanlar bunlar,gerçekten yazık,bi yönetim uğraşsa bu kadar kötü olamaz...

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

siyahbeyazask

ben yapılan transferlere akıl sır erdiremiyorum. çözeniniz varsa banada soylesin. bizim başımızda boyle yoneticiler oldukca daha çok üzülürüz. :(
duruşum imzamdır........

Non Mollare Mai

Gönderiliş şekli çok yanlıştı.
Koray'ın gitmesine bende çok üzüldüm.
Ama üzülmemin sebebi Beşiktaş'a yararlı olduğunu düşündüğümden değil..
Duygusal olarak yaklaştım duygusal açıdan üzüldüm.. Hak etmiyordu bu şekilde gitmeyi.

Ama sonuçta futbol böyle bir şey. İyi oynamadığında, gerekli gücü, katkıyı takımına sağlayamadığında gönderilmeye mahkumsun.
Futbolcuların bundan etkileneceğini sanmam çünkü ilk kez yaşamıyorlardır böyle bir şey.
Kaç senedir futbol oynuyor vesselam hepsi.

Her takımda devre arasında birileri gider birileri gelir. Alışkınlardır buna.
Koray çok mu iyi oynadı veya kaç maç kazandırdı hani tamam muhteşem bir sezon çıkarsa o şekilde gitse oyuncuların morali çöker.
Düşünürler acaba 'ya ben ?' aynısını banada yaparlarsa diye..
Ama Koray'da ciddi bir düşüş var. Oynadığındada yararlı olamadı malesef.
Keza Cisse'ninde yararlı olduğu söylenemez ama işte Türk olması gitmesine ayrı bir sebep..

2. Yorumuna cevabım

Sonuçta Ertuğrul Hoca yuvasından ayrılıyor ve duygusal olarak bir şeyler hissetmesi normal.
Ama futbolda duygusallığa yer verilmemeli..
edit

eray sinoğlu

5 MİLYON HOLOSKO İÇİN BENCE BOŞA GİTMİŞ Bİ PARA AVRUPADAN DAHA İİİ OYUNCU ALABİLRDK

allen ıverson

Alıntı yapılan: ata vicente - Aralık 31, 2007, 10:16:33
Alıntı yapılan: allen ıverson - Aralık 31, 2007, 03:00:29
Buyuk olan Besıktasa Koray avcı gıbı bır emekcıyı bır cırpıda sılıp atmak yakısmaz.Besıktas Herzaman Buyuktur.Kucuk Olan BAskan Ve yonetımdır
[/quote
Bu takımdan sergen yalçın,feyyaz,zorla jübile mehmet özdilek,büyük ali,metin tekin,ertugrul saglam her ayrılık acıdır ama burası Beşiktaş kimsenin babasının tapulu malı degil..Koray avcı söyleniş tarzı falan yanlış olabilir gönderilmesiyle alakalı biri gelir biri gider hep öyle oldu dünyanın sonu degil..]

ata vicente

[/quote]
[/quote
Bu takımdan sergen yalçın,feyyaz,zorla jübile mehmet özdilek,büyük ali,metin tekin,ertugrul saglam her ayrılık acıdır ama burası Beşiktaş kimsenin babasının tapulu malı degil..Koray avcı söyleniş tarzı falan yanlış olabilir gönderilmesiyle alakalı biri gelir biri gider hep öyle oldu dünyanın sonu degil..]
[/quote]
Feyyaz dedıgın topcu cekın vadesı gelmeden karsılıgını bankaya sormus ve yaptıgı terbıyeseızlık yuzunden bu takımdan haklı bır sekılde kovulmustur.Neden bılıyomusun cuınku ozamnkı yonetım besıktaslılık durusunu bılıordu bunlar bılmıyor bu kadar basıt

allen ıverson

Arkadaşım bende diyorum ki gidiş sebepleri degişik olabilir,çok takılmamak lazım...Yanlış yapıldıgına koray hemfikirim bunu eleştirelim ama abartmaya karşıyım,kimse Beşiktaş'dan büyük degil!!

Beşiktaş'lı

vallahi harika bişi yazmıssın kardes ellerine sağlık belki o formayı hak etmeyen biri gönderilseydi bu kaadar olumsuz bi etki olmazzdıda yanlıs adamı sectiler :'(

canavar_bjk

BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan