Ana Menü

Siz olsaydınız ne düşünürdünüz??

Başlatan carlito1903, Aralık 31, 2007, 02:29:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Alıntı yapılan: canavar_bjk - Ocak 01, 2008, 12:12:35
cisse sakatlanırsa ne olacak ?

serdar kurtuluş var gecen sene on liberoda ne kadar başarılı oldugunu hepimiz biliyoruz.bi orta saha daha alınıcak dendi onun mevkisi daha belli değil belki on liberodur
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Ibrahim51

serdar kurtulus varda onunda hali bu sene belli adam sakatlikdan bi türlü kurtulamadi.
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

kara kalem

Beşiktaş'ın büyük olmasından ötürü bu transferi icime sindiremiyorum zaten. Mesele tamamı ile vizyon meselesi. Beşiktaş'ın kaptanı takasta kullanılamaz !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

cancion del popular

biraz empati yapsak hiç fena olmaz.... Kendimi koray yada burak'ın yerine koyuyorum da.... inanın kahralıyorum! hele ki koray.... kadıköyde attığı gol hala hafızamda tazeyken......çok şey söylemek geliyor insanın içinden ama... inanın bu saatten sonra hiç bir faydası yok! Ayrıca ertuğrul sağlam'ın da bu olaya katıldığını düşünmüyorum (en azından koray açısından)...
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

KeePSaKe

Since 1903

hAlil21

Nasıl bir transfer anlayışıdır hala kafam basmıyor.
Tamam burağın performansı iyi değildi ki yine de gönderilmesine karşıyım. büyük bir yetenek fikrimce.
Koray takımdaki iyi futbolculardan formasını sonuna kadar ıslatanlardan o da yollanıyor.
Üstüne üstlük 5 milyon euro gibi bir para veriliyor.
ve Messi... değil Holosko alınıyor.

gülsemmi ağlasammı?

son lafım ; ''utandır bizi holosko''
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

ayfat1903

ya beyler herkes çatır çatır parasını aldı bu kulüpten dört senedir taraftarın anası ağlıyor kimse duygusallık yapıpta bu sene para almayalım demedi hepsi cukkanın peşinde (tamam korayın gitmesi yanlıştı bu yönetimin yaptığı en büyük yanlış bu olsaydı keşke bu ayrı bi konu ama) duygusallık muygusallık bana yalan gibi geliyor milyon dolarların döndüğü bi yerde

dgkn1903

ben korayın gıtmesıne uzulmedım ama sadece koray ıcın demıyorum takımdan bfutbolcu boyle gonderılmez 1aydır saydılar hıguen rıcardınho dıatta gıdecek dıe bagıra bagıra gıdecek dedıklerı duruyo ortada adı bıle gecmeyenlere apar topar gonderılıo cocuk oyuncagı zannedıolar heralde

ayfat1903 arkadasımada katılıorum nouma dan sonra kı hıcbır futbolcuda duygu kelımesın d sı yok bunu bilin
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

bahadıR

10.000.000 euro verirdim holoskoya yine korayı yollamazdım koray yerine gitmeyi çok çok hakeden oyncular var bence misal baki
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

CarsiDK

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 31, 2007, 02:29:50

Yıl 2001,Beşiktaş İsviçre de kampta kampa bi telefon geliyor yöneticilerden,Ertuğrul Sağlama telefonun diğer tarafındaki ses ''Seni Erman Güraçar karşılığında Samsunspor a verdik'' diyor...
Ertuğrul Sağlam gözyaşları arasında takımdan ayrılıyor ve Samsun un yolunu tutuyor...
Şimdi sayın hocam yıllar önce sana yapılan bi yanlışı bi ayıpı sen nasıl oluyor da şimdi kendin bi başkasına yapıyorsun??

Acaba Ertugrul Saglam, Korayin gidisini ne zaman ve kimden ogrendi bir bilgimiz yok. Onun icin karsilastirmak, Ertugrul Hocaya haksizlik olur bence.

Yildirim Demirøren ve yönetiminden Korayi bu kadar vefasiz bir sekilde gonderilmeleri bence normal karsilanir, Besiktasin buyuklugune yakismayan bir YD ve yonetim, Besiktasin buyuklugune yakismayan islere imza atmaya devam ediyorlar.

Gunlerce tartisilir, Koray gitmelimiydi diye? ama gonderilis sekli tam YD ve yonetimine yakisan bir sekilde.

Alves

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 31, 2007, 03:36:03
her ne kadar transferleri dogru buluyo olsamda,2 futbolcumuzun gönderime sekli utanc verici
vefali besiktas gitti,vefasiz besiktas geldi
dünyanin demokratik ülkelerinde anayasalarin ilk maddesi;
"insan onurunua dokunulamaz"dir
varsa paran cikar transfer yaparsin,paran yoksa oturur ne yapacagini düsünürsün
insanlarin istememesine ragmen mal gibi baskasina satamazsiniz!
yönetimi,sinan engini,ve ertugrul hocayi siddetle kiniyorum!
hocam öbür saydiklarim zaten bellide,SANA NE OLDU?
özellilede korayı göndermekle bunu kanıtladılar
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

dogukang

oynamayan gider.artist burak efendi saçları yapacak.koray bal yapmaz arı. bence isabetli transfer sırada nobre ali tandoğan yozgatlı vardır inşalah

omar_atalay

her insan bjk olsaydı işimiz vardııı erturul yapma bunu kendi.ne yapılınca hoşuna gittimi

parmanides

bu duygusalligin nedeni ne anlamiyorum bunlar prof.topcular geldikleri gibi gitmesinide bilmeliler ..bence korayi yollayan bu takim benide yollayabilir diye daha olumlu yansiyacak bu takima besiktasim sampiyon olavcak bu sene..

kara kalem

Bu duygusallığın sebebi Koray'ın profesyonel değil, amatör ruhlu bi' futbolcu olması.
kalem sana akan, kara senin sevdan.