Ana Menü

Türkiye Basketbol Ligi

Başlatan die-4-u, Kasım 20, 2006, 23:34:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

Beşiktaşımızın maçları  haricindeki tüm maçların değerlendirmelerini buradan yapalım...

hade53

abi biraz konu dısı ama bize forwet lazım wright varda tarzında bi adam bence ii bi forwet sampiyonluga götürür efes zayıf ülker yok neden olmasın

**19.aSLı.03**

kadro  bence yetersiz daha iyi transferler yapılabilirdi..diye düşünüyorum:S
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

Non Mollare Mai

efes yine şampiyon oLcak ya.
edit

**19.aSLı.03**

ülkerbahçede olabilir kadroları iyi baya...:S
umarım olmazlar beşiktaş olamıyorsa efes olsun daha iyi..
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

yuNuS1903

kadro güzel abi bozmasınlar

alper_xxl

şampiyon telekom yada biz olucaz görürsünz yav o telekomda dudley dıye adam var aynı sh[kufur otomatik editlenmistir] gibi
BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

eren06

telekom değilde efes olur bence

boss

efes olur gibi ama biz olamazsak kim olursa olsun benı ılgılendırmez o :D ;D :D

srdr

üzgünüm ama bu sene keyif wermiyor takım. içimden gelmiyor maç izlemek. yabancılar çok sıradan insan el amini - wright ı
arıyor walla. şöyle solomon gibi bir adam alamadık. yada mrsiç. işimiz zor bu yıl. akatlarda bile mağlup olmaya başladık.coşku werecek adamlar lazım....
beşiktAŞK - since 1903

ugur24

nerde o el aminli vardalı kadromuz yaa..çok özlüyorum..o sene futbol takımı kötüydü hep basket maçlarında coşardık..şimdi eser yok o yıllardan.. :-[

epitaph_

arda vekıloglu na nasıl tahammul edıyorsunuz sayın murat dıdın !!!! ıkıncısı cevher ozer gıbı yureklı bı oyuncumuz war mıllı takımda gormek ıstıyoruz kendısını 5 numara oynuyor sanırım bazen yazık oluyor kendısıne

die-4-u

arda vekiloğlu konusunda katılıyorum...oynadığı hiçbir takımda dikiş tutturamamış bi oyuncu...cevher 5 numara değil 4 numara yani power forward pozisyonunda oynuyo..ama dışardan şut tehdidi son derece fazla eğer faul problemine erken girmezse zaten yeterli süreyi alıyor her maçta

epitaph_

sımdı de erdal bıboyu almısız sanırım ne oluyo bu takıma futbol takımı na benzedı ne bıcım transfer bu ya erdal bıbo kım :allaalla

@LAYINA GİDER

malın biri geçen sene fenerde oynadı