Ana Menü

Türkiye Basketbol Ligi

Başlatan die-4-u, Kasım 20, 2006, 23:34:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

19o3

carsi52

fener nasıl gidiyo bu sene takip edemedim.
Bölünür senin için uykular!

die-4-u

fb ligde şu anda 12 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile averajla 2.durumda...lider telekomun da aynı sayıda galibiyeti var 3.efes in 11 galibiyet 2 mağlubiyeti var....

@LAYINA GİDER

telekomun ipi kopacak ülker tek kalacak

die-4-u

efes pilse granger'in uzun sakatlığı nedeniyle kadrosunu güçlendirebilir...herşeye rağmen tecrübe farkı ile bi adım öndeler..

gözzde_bjk

4haftadır yenılen selcuk unıversıtesıne yenıldık top kayıpları yapılan hatalarla uzatmadan once rahat alabılecegımız bı macta farkı 10a cıkarıp 4sayo farkla yenıldık kartalımıza yakışmadı ama daha ıı yerlere gelmek ıcın kazanmak zorundayız
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

die-4-u

beşiktaşımız hala toparlanamadı..bu sene telekom-efes finali görebiliriz..telekom'un bütçesi bizim kadar değil ama oyuncu seçimleri çok yerinde..doğru yönetimler küçük bütçeleri de şampiyon yapabiliir bunun en güzel örneğidir  t.telekom

richee_4ever_jk

nasıl verdiler maçı yaa:(

Anarchy*

yenı uzunlarımız ii ya ozellkle mc fadden coq ii ya rıbound sıkıntısını cozdu bence takımda gıttıkce ii oluo

Delirdik

Beykoz yine kümede kaLmaya oynuyor. BeLi bir doğruLtamadıLar yaa :(
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: die-4-u - Ocak 08, 2007, 00:20:43
beşiktaşımız hala toparlanamadı..bu sene telekom-efes finali görebiliriz..telekom'un bütçesi bizim kadar değil ama oyuncu seçimleri çok yerinde..doğru yönetimler küçük bütçeleri de şampiyon yapabiliir bunun en güzel örneğidir  t.telekom
Hersene muhtesem takımlar yapıyoruz.hersenede ınadına kadro bastan asagıya degısıyor.ne ıstır bu yaw
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

alper_1903

Ya efese bak ya kaptilar yine liderligi bizde elimizden kacirdik
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

die-4-u

pazar günü saat 15:00'da ntv'de ligde ikinci sırada bulunan efes pilsen-aynı puan ve averajla üçüncü fb ülker ile karşılaşacak...ilk maçı 83-72 efes pilsen kazanmıştı..eğer bu maçı da alırsa olası bi play-off eşleşmesinde 1-0 önde başlayacaklar..kambala'nın olmayışı nedeniyle ermal maçın yıldızı olabilir..

BerkAy1903

türk telekom süper basket oynuyo bence o olur bu sene
19o3

Çarþý Ulan !

bence telekoma bırakmazlar her zamanki gibi efes olur bence