Ana Menü

Transfer Listesi Hakkında..

Başlatan CHEm !, Kasım 23, 2007, 14:14:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Mehmet Topuz : gelirse ortasahaya güç katacağını söylüyorlar ben bu transfere gerek görmüyorum.adamı harcamış oluruz bence

Gökhan Ünal : gereksiz bi transfer olur.gökhanın yerine mehmet yıldız yada holosko daha iyi olur.bizde söner gider.zaten ertuğrul hoca da bu transfer için umutsuz

Mehmet Yıldız : bence güçlü fiziği var.ben rooneye benzetiyorum ama fiyatı el yakıyor.gelirse faydalı olur

Holosko : şuanda içlerinde en garantileri holosko.büyük ihtimal ocakta gelecek.bobonun yanına yararlı olur yalnız biraz fazla para istiyolar

ayrıca defansın göbeğine ortasahaya takviye lazım
defans olarak tecrübeli biri gelmeli

sol bek ve kaleci sorunu da var ama bu sezon böyle devam ederiz diye düşünüyorum

Saygılar.
Allah kitap Beşiktaş

salvador

gökhan ünal geçelim bobo var

mehmet yıldız süper olur

holosko eh ama türkiye için

mehmet topuz sağda iyi olur orta alanda delgado rico var
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

muhsin_1903

topuz gelirse orta sahada cisse ile çok iyi işler yapar
gökhan bence  büyük takım topcusu değil
yıldız gelirse kulübeyi güçlendirmiş oluruz
holosko-bobo müthiş ikili olurlar
telloyu sol beke cekip iyi bir sol acık alırsak(ancak gelecek sezon bulunur) sol taraftan rakipleri çökertiriz
sağ taraf tecrübe kazandıkca daha iyi olacak
rüştü sağlamsa kaleciye gerek yok ama değilse kesinlikle kaleci lazım
ayrıca takıma ağabeylik yapacak cok iyi bi kaptan bulmak lazım deliyle olmaz bu iş koluna bant takıpta kaptan olunmaz....
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

[KralKartal]

orta sahaya topuzun gelmesi ebnce sart yada ona benzer bir oyuncu..
ki eger oyun kurucu alinmayacaksa...

Forvete bence tek bir takviye yeter...bu gokhan , mehmet, veya holoskodan biri olabilir..

Bence kaleci sorunu yok, HAKANA guvenim sonsuz
kurtardigi pozisyonlara bakiniz, yedigi gollere degil,
maglum defansin hatalarinada bakiniz.. !

futbol oyle basit degil
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ulukartal

m.topuz holosko ve mehmet yıldız gelsin..

rico nobre gitsin.

siyah

başta gidicek ibrahim üzülmez onun yerine mehmet topuz gelebilir oda olmassa başka sol bir sol bek almalıyız telloyla uyum içinde olucak defansın göbeğinede ronaldo tipi bir futbolcu almalıyız
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

freedom forever

Defans defans defans . . . Bizim forvetten daha azil bir bölgemiz var orasıda defansımız. Hermaç sakatlanan Gökhan'la ya da Diatta ile nereye kadar
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Onur*

Mehmet Yıldız'ı Rooney'e Benzetmene Katılıyorum. Sırtı Kaleye Dönük Çok İyi Oynayan Bir Oyuncu. Aynı Amokachi Gibi..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

ben transfer falan istemiyorum
hep böyle alelacele tarnsferler yüzünden takimi borc batagina soktuk
saydiginiz futbolcular icin bu kadar para vermeye degermi?
her yil 6.haftadan sonra yeni transfer konulari beni üzüyor
baskana kiziyoruz ama sürekli yeni transfer istemektende hic geri kalmiyoruz maasallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Mehmet topuz Türkiye'de her takımda banko oynar. Çok beğeniyorum.
Delgado oynuyorsa Beşiktaş'ta Mehmet Topuz hayli hayli oynar.. Eğer gelirse şu yarım sezonda bile çok iş yapar..

Holosko genç ve topu ayağında tutmasını bilen fiziği bitiriciliği ve hızı iyi olan Beşiktaş'a mutlaka yarar sağlayacak bir isim ve alınmalı.

Mehmet yıldız'daki güç Türkiye'de kimsede yok sanırım. :) Adam boğa gibi yıkılmıyor. Bitiriciliği biraz daha gelişse ve fiyatı biraz daha uygun olsa transfer edilmeli..

Gökhan ünal'ın fiyatı uygun olsa eğer uygundan kastım 2 milyon euro en fazla.. Mutlaka alınmalı derim.
Hatta bobo satılıp onun parasıyla gökhan alınabilir.
Gökhan'ın bobo'dan eksiğinin olmadığını düşünüyorum.
Artı yönü topu ayağında tutmasını  ve nereye koşacağını ne yapması gerektiğini daha iyi biliyor.

Hepsinin alınması gibi bir ihtimal yok ama öncelik Topuz ve Holosko olmalı..
edit

levent1903

Alıntı yapılan: freedom forever - Kasım 23, 2007, 15:42:59
Defans defans defans . . . Bizim forvetten daha azil bir bölgemiz var orasıda defansımız. Hermaç sakatlanan Gökhan'la ya da Diatta ile nereye kadar

Aynen katiliyorum - Defansimiz dökülüyor, biz forvet ariyoruz - anlamadim gitti
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

sentinel

mehmet yıldız bırak allahına ya adamda fizik var baska bişe yok....pof adam o bize daha saglam lazım
Dark TranquilliTy

bjkerem1986

sol bek tello sol acik rothen psg den lutfen izleyin super adam(saygilar)
kerem

parmanides

CHEm !

gidenleri az çok tahmin edebiliyoruz gidenlerden ziyade ocak ayı bizim için çok önemli.
telloyu beke çekelim diyosunuz.tello bekte fayda sağlamaz ofansif olarak daha yararlı bence
tello geldikten sonra ibonun işi bitmiştir.kanatta 2 hızlı adam olunca biri kayboluyor,e tello da işini iyi yapınca iboya iş düşmüyor.ibonun yerine defansif yönü sağlam bi bek alınmalı ama bu sene böyle gider artık

bobonun yerine güçlü bi forvet lazım.attığımız gol sayısından da anlaşılıyor
bir de defans diyoruz ama yediğimiz gol sayısına bakarsak pek ihtiyaç yok fenerin yediği gol 12 bizim 11 bu sayı da düşüşe geçtiğimiz haftalarda çoğaldı ama yine de bi defans fena olmaz
Allah kitap Beşiktaş