Ana Menü

Transfer Listesi Hakkında..

Başlatan CHEm !, Kasım 23, 2007, 14:14:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

bir sol bek ve bir stoper iyi olur alınırsa
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

M.Topuz ve M.Yıldız kesinlikle alınmalı derim ben yerli transfer olarak,yabancı transferi olarak ise iyi bi stoper ve sol bek şart takıma.....

machine_ucr

bence mehmet topuz iyi bir tranfer olur.bi de golcü oyuncu gerekli mehmet yıldız ve yaser yıdız bence tam isabet olur...

Guti ORÇ.

mehmet y. iyi olur ama olmasada olur ertuğrul hoca adam gibi oynatsa 1-0 a yatmasa gol atarız..defansa ihtiyacımız var......

erkann

Sadece Mehmet Topuz yeter bence
ama defans önemli acil takviye lazım

naanreelburn

kolpa alayı ne transferi para yok adam mali kongreye bile gidemıor cacaık alırlar anca 2 tane köylü sinanın köylüsü onlara gaz verırler

Adriano

Takviye gereken bölgelerimiz ; Stoper, Forvet ve Sol Bek..

Kalecilerimize güvenmeliyiz. Boş adam değiller.. Stopere Toraman'ın yanına tecrübeli yabancı bir isim alınmalı mutlaka.. O mevkiye aday Gökhan Zan, Baki ve Diatta hemen elden çıkarılmalıdır.. Sağ bekte Ali Tandoğan, o mevkinin adamı değil elinden geleni yapıyor ancak Ali kanat oyuncusudur, yerine bulunabiliyorsa bulunsun yoksa idare eder heralde.. Sol bek Deli'yle yürümez zaten herkes aynı görüşte.. Tello adeta solda 2 kişilik oynuyor ama çok yoruluyor, ona biraz olsun yardım sağlayabilecek bir yerli sol bek Beşiktaş'ımızın sol kanadını muhteşem yapar..

Orta Sahaya gelince Rico kesinlikle gönderilmeli öncelikle.. Fizikten eser yok, bazılarımızın aklını 1-2 klas hareketlede olsa çeliyordu artık o hareketleride göremiyoruz kesin gitmeli.. Çok şey beklenen Yozgatlı fos çıktı iyi bir yedek olabilir belki.. 10 Numara rolünü Delgado yavaş yavaş kapmaya başlıyor, takımın değişilmez ismi.. Sağda Serdar Özkan çok iyi başladı lige ancak bir düşüş yaşıyor biraz.. Yetenekli ve genç faydalı olacak bir isim ancak kendine çok fazla güveniyor ve yeteneğinden fazla hareketler yapmaya çalışıyor ama bu onu kötülüyorum anlamına gelmez gelecek senelerde vazgeçilmez isim olacaktır.. Solda Tello'yu tartışmaya gerek yok takımın en formda ismi diyebiliriz.. Cisse gerek fizik gücü, gerek topa sağlam girişiyle tam bir önlibero biraz daha faydalanmalıyız..

Forvette Nobre ve Higuain elden çıkarılmalı.. Belki Higuain'in üstüne gidilse ısrar edilse birşeyler olabilirdi ancak adam soğudu takımdan sanki.. Bobo'ya yerli veya yabancı kaliteli hızlı bir partner şart oldu.. Burak Yılmaz ve İbrahim Akın'dan da hadi patlama yapacak diye beklemekten bıktık gönderilsin.. Batuhan iyi bir yedek bence !
Bobo'ya Partner, Holosko-Mehmet Yıldız farketmez iyiside iyi topçu..

- - - - - - - - - - -

Mehmet Topuz'a gelince; adam Türkiye Ligleri'nin en kaliteli sağ kanat oyuncularından.. Kayseri Mehmet'in gözünün içine bakıyor, üzerine titriyor.. Gökhan içinde geçerli bu.. Ben şahsen Gökhan'ı sevmiyorum ve bizim takımızda olmasını istemiyorum.. Mehmet Topuz büyük katkı sağlar bize.. Muhteşem fayda sağlayan sol kanadımız var, sağ kanadımızda onunla çok güçlenir ve kanatlarımızı iyi kullanarak çok iyi işler yaparız..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ulukartal

sivasspordan hayrettinle anlaşmışız galiba..

defansın göbeğine de deneyimli bi yabancı stoper lazım.forvete de mehmet yıldız veya holosko gelebilir..

gökhan ünal bizim forvetimiz olamaz..görürsünüz zafer biryol ve okan gibi unutulup gidecek..

mehmet topuzu alırsak süper olur.

dgkn1903

ya bunlar besıktasta oynuyacak oyuncular degıl nekadar dar kapsamlı dusunuluyor holosko harıc burdakılerın hıc bırı bı ısımıze yaramaz ya bı dusunsenıze bunlarla avrupada oynadıgımızı sacmalık.....
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

carlito1903

Son oynanan maçlarda da belli olduki bize kesinlikle bi defans ve sol bek lazım...

cemıl tascı

bence nobre, üzülmez! akın, burak(krlık),ali tand,m.yozg acil,rico paşa,baki,diatta gitmeli.bunların gitmesi zaten transfer gibidir.sorumluluk alacak ve savaş verecek 3 tane adam gibi topçu alınsın,paftaki çocuklara güvenilsin.ama en önemlisi herkes bjk ta olduğunu kavrasın .paftan 4oyuncu sayayım:abdullah,soner,onur,aydın
hayat yalan BEŞİKTAŞ`lıyız  ulan.......

RCA

mehmet topuz dışında hiçkimse gelmesin bence,diatta rico higuain gitsin bi stoper,bi forvet bide mehmet alının yeter..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

levent1903

Holosko olmuyor herhalde -- bugün TRT spor haberleri öyle diyor...
M. Topuz haricinde hicbiri ( M. Yildiz, Hayrettin .... ) bize yaramaz.
Bas parayi ( Ama para yokki ) al Makalele, Helguera gibi TECRUBELI Kaliteli oyuncu. Yoksa sneye yine ayni seyleri konusuruz burda. Defansi birkere tamamen yenile, Riconun yerine bir Orta saha, Nobre, I. Akin, Burak ...
bunlar Hikaye --- birde iyi forvet sart !!
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Alıntı yapılan: cemıl tascı - Aralık 14, 2007, 13:55:07
bence nobre, üzülmez! akın, burak(krlık),ali tand,m.yozg acil,rico paşa,baki,diatta gitmeli.bunların gitmesi zaten transfer gibidir.sorumluluk alacak ve savaş verecek 3 tane adam gibi topçu alınsın,paftaki çocuklara güvenilsin.ama en önemlisi herkes bjk ta olduğunu kavrasın .paftan 4oyuncu sayayım:abdullah,soner,onur,aydın

aynen katılıyorum kardeş....

metin16

burak  ibrahim akın  baki   gitmeliler 
sensiz geçen günlerin......