Ana Menü

Resimleri Koyun Bakalım Kartallar

Başlatan b_eagle_24, Kasım 20, 2006, 23:26:15

0 Üyeler ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

dejembeji

Alıntı yapılan: ugur24 - Şubat 26, 2007, 23:18:34
bence mumy için özel resim topiği açalım artık.. ;D
bncede ıyı oLur waLLa bıde sabıtLeyın topıgı:) en cok hit aLan topıc oLur:)

DIABLO

birde mumy nin bu montu hep aynı senin başka montun yokmu kardeşim iyiki bir kayak montun var
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: dejembeji - Şubat 26, 2007, 23:22:33
Alıntı yapılan: ugur24 - Şubat 26, 2007, 23:18:34
bence mumy için özel resim topiği açalım artık.. ;D
bncede ıyı oLur waLLa bıde sabıtLeyın topıgı:) en cok hit aLan topıc oLur:)

burada size doğal bir olay anlatıyorum bir insanın çöküşü aileniz elinizden tutsun yoksa benim gibi olursunuz :D :D

valla bende biliyorum sevenlerim çok ama bunu hazmedemeyen bazı modaratörler var çart diye ortasından çatlıyor direk topiği kitliyecek sevdiklerimle ayıryor beni sözüm sana sahte blade kzıım satuk sen anla

cihan ne yapayım baba zaten onuda giyemiyorum tüm mürekep oldu montum gitti güzelim  gözün değidi biliyorum
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

Lord Of The Mumy

dejembeji

valla bende biliyorum sevenlerim çok ama bunu hazmedemeyen bazı modaratörler var çart diye ortasından çatlıyor direk topiği kitliyecek sevdiklerimle ayıryor beni     ( sözüm sana sahte blade kzıım satuk sen anla ) uahahhaha yarıLdımm yaaa :koptum :koptum :koptum

Lord Of The Mumy

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: dejembeji - Şubat 26, 2007, 23:32:36
valla bende biliyorum sevenlerim çok ama bunu hazmedemeyen bazı modaratörler var çart diye ortasından çatlıyor direk topiği kitliyecek sevdiklerimle ayıryor beni     ( sözüm sana sahte blade kzıım satuk sen anla ) uahahhaha yarıLdımm yaaa :koptum :koptum :koptum

sendemi kıskanıyorsun yoksa beni hıh size adiler

Lord Of The Mumy

dejembeji

yokk be abı ne haddımıze sende hea srwıyoruz senı sewıyoruz:) dewamı nı beKLıoruz fotoLarın:=)

Lord Of The Mumy

ne bileyim bileyimde ona göre davaranalım sahte rakıdan olan satuğa davrandığım gibi davranmıyalım yoksa

yeter size şimdilik 3 sayfalık resim :D :D kıyak geçip birde rus hatunun biriyle gece barda çekindiğimi koyacaktım ama malüm aramızda küçük yaşta olanlar var kötü örnek olmuyalım :D

demi nazlı valla bende dedim halbu ki ev sahibine daha beni açaçacak :D renkte ve şekilde terlik yokmu diye ama dinliyen olmadı

Nazli_

Eheuheuhuee o kirmizi terliktelerde pek bi açmis seni  ;D :koptum

Non Mollare Mai

Abi gözlerini pörtlettiğin fotodaki terlikler dikkatimi çekti. Yakıyo ;D ;D
edit

dejembeji

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Şubat 26, 2007, 23:36:46

uahhaha gozLere bakk yaa.. terLıkLerde manyakkk:) abiii aLemsinn yaaa :) uahahhaha  nere nakıon orda:)

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: Nazli_ - Şubat 26, 2007, 23:38:59
Eheuheuhuee o kirmizi terliktelerde pek bi açmis seni  ;D :koptum

ora bi kere turuncu kırmızı değil renk körü :D :D

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Şubat 26, 2007, 23:39:35
Abi gözlerini pörtlettiğin fotodaki terlikler dikkatimi çekti. Yakıyo ;D ;D

sadece o mu dikkatini çekiyor helal olsun benim bütün fotolarım cins biri değil ki hepimizi cinsisiz

projesini çıkattığımız evlerden birindeydik orada atladığım bir detay vardı görünce şok oldum onu nasıl görmedim diye :D