Ana Menü

Resimleri Koyun Bakalım Kartallar

Başlatan b_eagle_24, Kasım 20, 2006, 23:26:15

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nazli_

EUhehuehueuhe tmm turuncu o zaman  ;D
terlikler haliyla uyum saglamis..  :o oda ne turquaze kemer  :geberdim malesef bu hafta 10 uzerinde 1 aldin mummy..haftanin rüküsü

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: Nazli_ - Şubat 26, 2007, 23:46:39
EUhehuehueuhe tmm turuncu o zaman  ;D
terlikler haliyla uyum saglamis..  :o oda ne turquaze kemer  :geberdim malesef bu hafta 10 uzerinde 1 aldin mummy..haftanin rüküsü

eee her zaman seksi ve yakışıklı olacak değiliz ya arada birde rüküş olalım ki kıymetimiz bilinsin :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

Lord Of The Mumy

yanımda ki hatunda eski nişanlım :D vah vah ne günlerdi beah her gece evde alem var dı
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

SATUKBLADE

sayfada bulunan resimlerin daha hızlı açılması için sitede Thumbnail for forums yazan yerdeki linki koyarsanız daha iyi olur arkadaşlar
hem görüntü açısından hemde sayfa daha çabuk açılır
saygılarımla

Lord Of The Mumy

ide ne kızıyıon ki modoratör oldun diye ne bağırıyon bi giderim bak yine 5 ay uğraamam

SATUKBLADE

benim öyle bi yetkim yoktu kimseye bağırma hakaret etme diye sadece güzel olsun diye söyledim :)

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Şubat 27, 2007, 00:34:12
benim öyle bi yetkim yoktu kimseye bağırma hakaret etme diye sadece güzel olsun diye söyledim :)

ben belki böyle daha çekici ve etkiliyici buluyorum kardeşim karışmasana hür hakkımı kullanıyorum

unicorn

Topiğin adının "the best of mumy" olarak değiştirilmesini talep ediyorum ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

dejembeji

yada ''mumy'den ıncıLer''   de oLur:)

CHEm !

ortalığı boş buldunuz demi :)
işte resmin kralı 8) 8) :)
Allah kitap Beşiktaş

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

C@Rsİ_MaNiA_11

chem durmdan saç değiştiryon anlam veremiyom yn
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

CooLDumaN

Arkadaslar biz mumy le Cem in arasına gırmeyelım.Onların 2 sı koyup dursun fotoları ;D
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

SATUKBLADE

yok be chem bayağı bi fark atar mumy son resim harika olmuş chem bozma bu tip ve karizmayı olum ;D

C@Rsİ_MaNiA_11

Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!