Ana Menü

Büyük Beşiktaş Taraftar Projesi

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 15, 2007, 18:49:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyah

herkes katılamalı kendini beşiktaşlı gören herkes
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

akbaba71

Yürütme Kurulu

Adnan Bostancıoğlu
Alaattin Cam
Ayhan Güner
Cem Yakışkan
Engin Ağır
Feridun Düzağaç
Hayati Kurt
Özer Özçetin
Zeki Demirkubuz

Engin Ağır ve Özer Özçetin projenin mimarları; Ayhan Güner ve Cem Yakışkan tribün liderlerinden; Feridun Düzağaç müzisyen ve kapalı tribün müdavimi; Zeki Demirkubuz sinemacı- yönetmen; Hayati Kurt, ismi çarşı ile anılan tanınmış bir organizatör...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kolpafb

Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

Tassadar

Alıntı yapılan: akbaba71 - Kasım 30, 2007, 22:53:09
Yürütme Kurulu

Adnan Bostancıoğlu
Alaattin Cam
Ayhan Güner
Cem Yakışkan
Engin Ağır
Feridun Düzağaç
Hayati Kurt
Özer Özçetin
Zeki Demirkubuz
Kurulda sağlam adamlar var.bu adamların boş adım atacağını sanmıyorum.hayırlısı bakalım.
Bu sene BJK şampiyon.

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Ben projenin mimarlarından Engin abi ile konuştum çalışmalar son hızla ilerliyormuş herkesi yeni fikirler vermeye ve temsilci olmaya çağırıyor özellikle başvurunun az olduğu yerlerdeki arkadaşlara büyük iş düşüyor katılmak veya fikir vermek isteyenler lütfen başvurusunu yapsın...

akbaba71

PROJE NEDIR ? 

1.) 3 Milyon Beşiktaşlının üye olduğu bir Beşiktaş kulübü...

Oy kullanabilen... Başkanını ve yönetim kurulunu kendisi seçebilen... Yönetime ve yönetim kadrolarına aday olup görev ve sorumluluk alma hakkının olduğu... Başta futbol olmak üzere tüm branşlara öneri getirebilen... Söz hakkı olan 3 Milyon Beşiktaşlının üye olduğu bir Beşiktaş Kulübü...

2.) Seçme ve Seçilme Hakkı: HERKESE...
3 YIL boyunca düzenli üye aidatını ödeyen ve düzenli üye olan her Beşiktaşlı seçme hakkı (OY KULLANMA) elde edecek...

5 YIL boyunca her ay düzenli ödemesini yapan ve düzenli üye olan herkes YÖNETİCİ seçilme hakkı elde edecek...

(Not: Yönetici ve Başkan adaylarında aranacak özellikler detaylı olarak yayınlanacaktır)

PROJE BUDUR

http://www.bjktaraftarproje.com/forum/ buradan ve bjkproje@hotmail.com  buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Arkadaşlar bölge temsilcileri belli olmaya başladı,proje de yavaş yavaş somut adımlar atılıyor lütfen herkes projenin sitesine bi göz atsın,Beşiktaşımız için bizde bişeyler yapabiliriz....

freedom forever

Başarmanın yarısı inanmaktır . İnanmalıyız ve bu güzel sistemi ayakta tutmalıyız.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

Bulunduğum bölgenin temsilcisi seçildim. (Zaten daha önceden haberim vardı :P ;D )

Herkes elini taşın altına sokmalı.
Bu Beşiktaş hepimizin.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

3 Milyon üyeden bahsediliyor,yani hedef olarak,hadi diyelim o kadar olmadı da 1 Milyon oldu...

Her üye aylık 2 YTL karşılığı kontör ile kulübe destek olsa,aylık 2 Milyon YTL olur, bu da yıllık 24 Milyon YTL ye denk gelir....

İsterseniz bir kez daha düşünün ve etrafınızdaki tüm Beşiktaşlıları bu organizasyona davet edin...

mdc

Aylık 8 kontör üzerinden, tahminen 3 yıl boyunca devam edecek.
Daha sonra hiç bir kongre üyesinden farkımız kalmayacak.
Başkanı, Beşiktaşımızı yönetenleri biz seçeceğiz
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

sence olur mu duru?

kolay mi baskani ayda 8 kontorle secmek?

Kongre uyelerinin ne degeri kalir?
ayda 8 kontore baskan secebiliyorsan
baskanin  ne degeri kalir?

bu proje hayata gecer mi gecmez mi bilemem
ama basindan beri sacma buluyorum..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Abi olmasa bile
klübe gelir sağlayacak.
3 değilde 1 milyon üyenin geliri olacak.

8 kontörün , 4 kontör'ü klübe gitse ;
1 milyon üyeden hesaplarsak, azımsanmayacak bir miktar çıkıyor.

Klübün eline para geçmesi,birilerine,başkanlarına borcu olmaması.
Klübün maddi olarak kendi ayakları üzerinde durması iyi değil mi ?

Desinler ki
Klübe sadece maddi gelir sağlayacak bir projemiz var(Geçmişte Napoli ve Gs'den biliyoruz)

Eminim ki çok daha büyük katkı sağlayacaktır.

HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

biz onlarla dalga geciyorduk?
GS ile??? Canaydina dilenci diyorduk?
simdi bize ne diyecekler  o zaman?
kontörcü Besiktas mi?
BJKCELL mi?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi