Ana Menü

Ey Sinan Engin efendi !

Başlatan [KralKartal], Kasım 10, 2007, 23:32:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdar_solak

LANETLİ GİBİ 4 YILDIR KEMİRDİLER BEŞİKTAŞIMIZI...BUNLARLA OLMAZZ BU İŞ...LANETLENDİKK...HEPSİİ GİTMELİİ.......YÖNETİM İSTİFA...SİNAN ENGİN İSTİFAA...ERTUĞRUL İSTİFA...

gözzde_bjk

yok yok ne sınan engın ve demıroren ıstıfa falan etmez,aksıne gelecek kongrede tekrar yonetımde aday olur onlar ne de olsa bırınden daha besıktaslı yok bırınden daha onurlu yok!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kerem

işte sen böyle taraftara çamur atarak kendi pisliğinin üstünü örttüğünü sanıyosun ama biz salak değiliz sinan engin ya işinizi adam gibi yapın yada defolun bu takımdan olma kardeşim senin gibi beşiktaşlı olmaz olsun kendi pisliğinizi örtmeye çalışcağınıza işinizi adam gibi yapın

asilozkan

adamlar resmen kendilerini su üstüne çıkarmak için bizi suçluyolar sonunda EDIT herkes kurtulacak hayret bişey yaaaaa

kolpafb

Sinan engin)Çek ellerini ßeşiktaşımın üzerinden
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

Adorebjk

Ulan Sinan Sen Kimsin! Kim Oluyorsun! Sıfatın Ne Lan Senin!
I Adore To Beşiktaş

Rammos

Düş şu takımınyakasından artık!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

RIZASAHAN

ARKADAŞLAR HAFTAYA NE YAPACAĞIZ?
ÖMERLİ BARAJINDAN MAÇA GELİYORUM.AKŞAM GECE YARISI ULAŞIM YOK KÖPEKLERİN TİNERCİLERİN İÇİNDEN EVE ZOR GİDİYORUM.

BUNLARIN KARŞILIĞINI ALAMIYORUM.SİNAN ENGİNİ DEDİĞİNİN ÖNEMİ YOK SEDA SAYANIN KOCASINDAN BAŞKA NE BEKLİYORSUNUZ.
MAFYA BOZUNTUSU YALAKA DEFOLACAK ORADAN AMA HAFTAYA NE YAPACAĞIZ.STADA ORGANİZE GİDELİM.BENİM KOMBİNEM YENİ AÇIK BİR HAFTA KAPALIDA MAÇ İZLEMEK İSTİYORUM.BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ VARMI ÇARŞI HER ŞEY DMEK BENİM İÇİN.[/font][/size][/b]

Non Mollare Mai

Sinan engin'i istemesekte sevmesekte şu an Beşiktaş'ın menajeridir.
Eleştirilerimizi hakaret boyutuna vardırmadan yapalım.

F.K 1. Madde : **Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.

Büyük harfle mesaj yazmak yasaktır. Forum Kurallarını okuyalım lütfen.
edit

osi_bjk

Yazık yazık yazık.Taraftar bizi destekleseydi böyle olmazdı diyorsun peki taraftar iyi durumda olduğunda kötü sonuçlar alındığında ne oldu.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

bjkclub

Sevgili bu konuyu açan arkadaşım , sevgili beşiktaşlılar..inanın içimde söyleyecek çok şey var ama ağır kaçar..nedir bu beşiktaşın sinan engin ile olan derdi ? ne alakamız var bizim sinan enginle ? neden insanların yönlendirmelerine bu kadar inanıyorz ? 100.yıldaki oyuncuları bu takıma kazandıran , o kadar yıldızı sorunsuz idare eden , bir zamanlar impararator olan sinan engine ne oldu ? burdan sesleniyorum o arkadaslara...bana sadece 3 madde yazın sinan enginin ciddi hata veya yanlıslarına..sadece 3 madde..yok eğer bulamazsanız , ki bulamazsınız o zaman sinan enginin dedigi dogrudur..ayrıca gercek taraftarın vefa duygusu nerede ?  ne cabuk unutuldu son yüzümüzü güldüren 100yıl? yaa bu kadar mı anlayamıyorsunuz adamı ne diyor adam bu kadro yetersiz diyor bagırıyor kadroyu ben mi kuruyorum diyor ama hala sinan da sinan..ya bi kaldırın kafayı öyle bir yönetim var ki başımızda 5 sene de karanlıklar senesi oldu...heba oldu 5 sene..kulüp yine borclandı..basarı kazanılamadı..hakemlerle mücadele edilemedi !!!!  ama millet tutturmus bir sinan engin noluck istifa edince ego mu tatmin olucak? bak biz dedik sinan engin gitti..ayrıca 2 lafım da o numaralıdaki ...şimdi neyse bi kelime dicem olmicak lan siz kimsiiniz 20 yasındaki adama cıkmıs laf atıyosunuz noldu o hareketleri yaptın da serdar daha mı iyi oynicak simdi siz kimsiniz bu gencecik cocukları bjkden sogutuyorsunuz ?

rudy1903

İSTİFALAR BAŞLADI

Numan Ceyhan istifa etti!

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı, İcra Kurulu Üyesi, İletişim Komitesi, Sponsorluklar ve Yeni Projelerden sorumlu üyesi Numan Ceyhan istifa etti.
      BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan yönetim kurulu toplantısına katılan ve toplantıdan erken ayrılan Numan Ceyhan, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, toplantıda istifa ettiğini ve istifa dilekçesini verdiğini söyledi.
      Yaptığı görevin çok ağır olduğunu belirten Ceyhan, "İstifa ettim. Artık olaylar beni çok etkiliyor. Sağlığım etkileniyor. Yaptığım görev çok ağır. Bu nedenle istifa ettim" dedi.

[KralKartal]

bjkclub , sinan engin ne kazandirmis besiktasa onu soyle.
aciklamasini duyduysan izlediysen anlarsin !
sen taraftar degilmisin yoksada uzerine alinmiyorsun?
Sinan Engin kim oluyor, o mu Besiktasi sampiyon yapti...
Onun daha verilecek hesabi var, Besiktasi mafya ile bir araya sokan
kim acaba !!

Sinan Engin kim ki bu takimin yetersiz oldugunu soyluyor, o kendi isine baksin
bu takimin basinda Ertugrul hoca vardir, o derse eyvallah ama menejersen
sen karisamazsin, teknik heyetin raporuna gore hareket edersin !

Sayacagimiz cok sey var ... sende biliyorsun ama nedir bu sinan engin sevdasi
bu sevdamiz besiktasa , sinan engin tras!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

ilk geldiği zaman sevinmiştim futbolculara bir abi olacağını düşünmüştüm ama beni yanılttı

sinan engin ve demirören geldiğiniz gibi gidin

rudy1903

BJKCLUP sana katılıyorum...

bende sinan enginin çok fazla şuçlu olmadığını düşünüyorum.futbolcuları transfer eden o diil,kadroyu yapan takımı çalıştıran o diil,klubü bu kadar borca sokan o diil.hiç işe ihtiyacı olmadığı halde kapısı çalınan hadi gel beşiktaşı kurtar diyorlar adamda hiç düşünmeden geliyor ,bazı şeyler yapmaya çalışıyor,daha öncede söylediğim gibi bazıları gibi (adnan aybaba-kazım kanat) beşiktaşı savunmaktan aciz kişilerden daha çok savundu en azından basında adımızı daha çok duyurdu.her insanın tavırı ve davranışları vardır bu adamında babacan ,kabadayı tarzı davranışı var.sinan engin 100.yılda ki davranışlarından siz bir değişiklik görebiliyormusunuz ben göremiyorum ama ozaman el üstünde tutuluyor şampiyon olduğu için  şimdi takım kötü durumda bu adamın günahı ne.ben düşman olamıyorum en azından beşiktaşlılığından şüphem yok siz ne düşünürsünüz bilemem.bu yönetim lucescuyu gönderdi,bu yönetim zagoyu ronaldoyu erman toroğlu canavar diye tabir ettiği için gönderdi,bu yönetim o canımızdan çok sevdiğimiz pascal nouma yı gönderdi geri almadı ,bu yönetim bu yönetim suçlu sadece demirörendir başkası değildir.yaşla kuruyu ayıralım bence...