Ana Menü

Ey Sinan Engin efendi !

Başlatan [KralKartal], Kasım 10, 2007, 23:32:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

çok yüzsüz herif insanın birazcık gururu oLur ya.
Bölünür senin için uykular!

allen ıverson

Şimdi menejerlikten gitsin televizyon televizyon gezer beşiktaş'a sallar!!Utanmadan

hAlil21

Elimizdeki malzeme bu dedin.Bizi rezil ettin.

Paf takımla çıkacaz dedin sözünün arkasında durmadın bizi madara ettin..

Bok atacak bir tek Taraftar kalmıştı onu da yaptın.

Şimdi defol git..

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

DIABLO

insanoğlu çiğ süt emmiş nankör'ün önde gideni
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

cassa23

bu adam dengesiz yaa ne dediğini bilmiyor yazık ulan olan bizlere oluyor

[KralKartal]

simdi butun sitelerde BASLIK su sekilde:

SİNAN ENGİN TARAFTARI SUÇLADI!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

rudy1903

ali gültiken ne yaptı ki ricardinhonun dayak yemesine sebebiyet vermedimi..fenerbahçe stadında resmen dayak yedik küçük düştük..ama ali gültiken hiç bir şey yapmadı.sinan enginin açıklamalarını talihsiz buluyorum sinirle söylenmiş sözler bence sinan engin tv de yada diğer platformlarda en iyi beşiktaşı savunan kişidir gibi görüyorum.fener buraya kara paralarla gelmedimi bizim 100.yılda ki şampiyonluğumuza kimse gölge düşürümez herkesi yendikte şampiyon olduk.sinan engin ininde illaki payı olmuştur ama en çok pay lucescunun olmuştur.öncelikle demirörenin gelmesi hatadır.sonra lucescunun gitmesi bizi bozdu.taraftar hiç bir zaman bozulmadı yıllardır aynı ve hep aynı kalıyor muhteşem tabiki..ama gitmesi gereken biri varsa o da yıldırım demirörendir.bu benim şahsi görüşüm tabiki...

mdc

Yarın çıkar sözlerim yanlış anlaşıldı  derse şaşırmayın :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

karides

Alıntı yapılan: rudy1903 - Kasım 11, 2007, 01:55:24
ali gültiken ne yaptı ki ricardinhonun dayak yemesine sebebiyet vermedimi..fenerbahçe stadında resmen dayak yedik küçük düştük..ama ali gültiken hiç bir şey yapmadı.

Hukukta bir deyim vardır, "Kötü emsal, emsal teşkil etmez" diye. Mesele Ali - Sinan karşılaşması değil ki. Mesele bu adamların kene gibi kulübe yapışması. Sivas maçının sonlarında kamera bir ara bunu gösterdi. Ofluyup pofluyor. " Ah şimdi galiba oldu, istifa edecek gibi görünüyor" dedim, yine hevesimiz kursağımızda kaldı.
Yo yo kesinlikle haklisiniz bu şimdi çıkar, yarın televizyonlarda "ben yanlış anlaşıldım" der.

besiktask

ne dedıgını bılmeyen,sozunun arkasında durmayan alehınde bagırlınca nereye satasacagını bılmeden abuk sabuk konusan ınsan ıkı hafta once sen degılmıydın bu taraftar Turkıyenın deıl dunyanın en ıyı,her zaman takımın destekleyen taraftırıdır dıye..kufur yasak ıdı demı ??

CarsiDK

SINAN ENGIN OUT!!!

Biktik ulan senden... Kalkip sucu kabul edecegine taraftari sucluyor.. Ulan Sinan.. Sen once 101. yilin hesabini ver..

kolpafb

ßu ADadamı o mevkiye getirenlerde suç.Kimse taraftarrı sorgulayamaz.Siz orda planlar yaparken ßiz soğukt akarda kışta deplasman yolu tuttuk herkesin ağızını açtırmayın İKİSİ İSTİFA ETSİN KÜME DÜŞELİM!
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

NoPasaran

Alıntı yapılan: hAlil21 - Kasım 11, 2007, 01:10:37
Elimizdeki malzeme bu dedin.Bizi rezil ettin.

Bunu bence doğru dedi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjk_fatih

martins43

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Kasım 10, 2007, 23:32:18

.... Taraftara gore
BESIKTASIN siralamasina bakacaksak, suan sampiyonlar ligi sampiyonu olurduk ,! 

Bu cümleye ne denirki...trübünü kral takımı ...