Ana Menü

Ey Sinan Engin efendi !

Başlatan [KralKartal], Kasım 10, 2007, 23:32:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Ya Sinan Engin in bu sezon geldiginde cok sevinmistim yine 100.Yil havasi gelicek takima diye ama ne görüyorum??
Tükürdügünü yaliyan bir sinan engin ertugrul hocayi yanlislarindan dolayi uyarmiyan bir sinan engin

mesela sivas maci:
komple 90 dakika da 300 metre kosan veya kosmayan ricardinho oyunda tutuluyor ve bence daha hazir olan delgado oyundan aliniyor.
Bumu 100.Yilin Sinan Engini???
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

çanakkale selçuk

yeni açıkta bakmayın şaşı alayınız gelse yıkamaz beşiktaşı diye pankart var

alayı gelse koymaz ama yönetim yıkıyo beşiktaşı

rebellious

Alıntı yapılan: NoPasaran - Kasım 11, 2007, 11:11:45
Alıntı yapılan: hAlil21 - Kasım 11, 2007, 01:10:37
Elimizdeki malzeme bu dedin.Bizi rezil ettin.

Bunu bence doğru dedi :)

aynı malzeme 2-1 yenmeye yetiyosa bu 8-0lık bi skorun bahanesi olamaz !

yıldırım demirörenin de sinan enginin de miladı bu sefer gerçekten doldu. eğer içlerinde gururdan eser varsa çeker giderler artık !
[I]kara sevda adı...[/I]

[KralKartal]

hepsi bahana, hepsi yalan dolan, hep hikaye...

rebellious'a katiliyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

çanakkale selçuk

lay lay lay lay
yazıklar olson yazıklar olsun
yöneti min böylesine yakılar olsun
herşey yalan nerde paf takım

yazıklar olsun biz ne yaptık
yönetim size hernefeste bir sitem var
günah sen olduysan
hakemler bozulmuşsa 

alem kahpeyse bizne yapalım of of of   

akşam maçtan sonra kafalar zurna bide kıralda orhan baba oooooooooof 
bu gider sana sinan

gürol

tek suclu sinan engin ve demiroren degil futbolcular daha fazla suclu bence.hatta adam gibi adam ertugrul beyde suclu.o ne bicim taktiktir.takim pas vermeyi bilmiyor.bana kalirsa bobo,tello haricinde herkes gitsin higuen de kalsin hatta forvette degil play maker mevkiinde oynasin rico ile delgadonun geldiginden beri verdigi ara paslarinin toplamini tek macta yapti adam.helal olsun
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Onur*

Alıntı yapılan: karides - Kasım 11, 2007, 02:46:26
Alıntı yapılan: rudy1903 - Kasım 11, 2007, 01:55:24
ali gültiken ne yaptı ki ricardinhonun dayak yemesine sebebiyet vermedimi..fenerbahçe stadında resmen dayak yedik küçük düştük..ama ali gültiken hiç bir şey yapmadı.

Hukukta bir deyim vardır, "Kötü emsal, emsal teşkil etmez" diye. Mesele Ali - Sinan karşılaşması değil ki. Mesele bu adamların kene gibi kulübe yapışması. Sivas maçının sonlarında kamera bir ara bunu gösterdi. Ofluyup pofluyor. " Ah şimdi galiba oldu, istifa edecek gibi görünüyor" dedim, yine hevesimiz kursağımızda kaldı.
Yo yo kesinlikle haklisiniz bu şimdi çıkar, yarın televizyonlarda "ben yanlış anlaşıldım" der.

Evet O Görüntüyü Bende Gördüm. Dedim Geliyor İstifası.. Ama Biz Kendimizi Avutmaya Çalışıyoruz. İstifa Ediceğine İstila Ediyor. Bir de Üstüne Üslük Bizi Suçluyor ! Birazcık Şerefli Olsadınızı Şimdiye İstifa Ederdiiniz..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Kartalizmatik

yıldırım demirören,sinan engini menajerliğe suçuna ortak bulmak için getirmiş heralde...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

MeLo

Rezil ettiniz takımı !
Yazıklar olsun size !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ibanezor

duy by SİNANNN sana bunlar yneilgiyi taraftara yüklemeyi bırak
AlAyınA isyAn inAdınA KARTAL!!!

Elerosse

Anlamıyorum resmen gidin artık diye bağırdık.İnsanlarda şeref,namus gibi kavramlar vardır.[özellikle biz Türklerde.]

İnsan istenmediği yerde durmaz.İlla S.ktır olup gidin diyemi bağırıcaz ?
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

dishi_kartaL

abi ben şurda takıLı kaLdım "yönetim bu taraftarı hak etmiyor" uLAn bu taraftar bu yönetimi bu yaşanan reziLLikLeri hak ediyomu önce onu yargıLa.hem suçLu hem güçLüsün.zeytinyağı gibi üste çıkabiLeceğini mi zannediyorsun.çarşı taraftarLarındaki ruh hangi takımın taraftarLarında var ki biz suçLanıyoruz.yuh diyorum resmen nankörLük bu YUH :oklava
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

akbaba71

-->"TRİBÜNDEKİ HİÇ KİMSE BENİM KADAR BEŞİKTAŞLI DEĞİL"

-->Beşiktaş''ın menfaati düşünülüyorsa sahaya çıkan futbolcular desteklenmeli. 8-0 mağlubiyetten sonra arada güç farkı var dedik, üç maçta bir maçı kaldıramıyoruz. Al işte Galatasaray''da düşüşe geçti. Tribündeki kimse benim kadar Beşiktaşlı değil. Beşiktaş''ın son 15 senede 1 şampiyonluğu var, bunda benim imzam var. Bakıyorum acayip şekilde tribünlerde işlere girmişler, ben profesyonelim bana başkan bırakalım der, şimdi bırakırım. Burada rakibin senin Sivasspor, ama konsantre dağılmış. 1-0 galibiz, takımını coştur, maçtan sonra istersen stadı yak ama bu futbolcuları rahat bırak da maçı kazanalım. Rakiplerimiz ile tüm maçlarımızı deplasmanda oynadık, rakiplerimiz şimdi birbirleriyle oynayacak, burada çok önemli bir şampiyonluk şansını kaybettik.

-->

-->Bana yapılan tezahüratlar önemli değil ancak bunları uzatmaya gerek yoktu. Maçı etkilemeye gerek yoktu, benim motivasyonumu bozmaları çok önemli değil. Benim değişik bir yapım var, çok kolay istifa etmek, ben istifa ettiğimde başkaları mutlu olacaksa istfa etmem. Gerçek Beşiktaşlılar bunu istemiyor. Gerçek Beşiktaşlılar''ın bu maçı takıma kazandırması gerekiyordu, ardından ne yaparsa yap istersen stadı yak. Başkan karar verirse bir dakika durmam. Ben Başkan ile beraber hareket ediyorum. Yıldırım Başkan istifa etti, benim mukavelem var ama ben tazminat almam istifa ederim. Tazminatını alıp da takımı eleştirenler var, ben tazminat almam. Buradaki 5-10 bin kişi milyonlarca Beşiktaş taraftarının sesi. Onun için takımlarını desteklemeleri gerekirdi. Başkan isterse bırakırız!

-->

-->Hala günü kurtarmanın peşindesin SE ayıp sana aslında sana değil seni oraya getirene...Duyduğum tezahüratların içinde en anlamlısı:''Beşiktaş başkanı tükürdüğünü yalamaz...''.Pazartesiyi halatla çekiyorum istifa et artık ey Demirören ki kalan onurunla rahat yaşayabilesin yoksa bir daha stada giremeyeceksin.

Menajer Sinan Engin, kendisini istifaya davet eden taraftara sert çıktı, "O tribünlerdeki hiç kimse benim kadar Beşiktaşlı değil. 100. yılda yaptıklarımı anlatırsam ayıp olur" diye konuştu.

dün akşam trübünde benimle birlikte maçı izlemeye gelen gs''li bir arkadaşım vardı.. sana birşey söyleyeyim mi sinan efendi?.. o bile senden daha fazla Beşiktaşlı.. en azından, anlattığında "ayıp" olacak birşey yapmadı hayatında..seninse hayatında (en azından Beşiktaş olan kısmında) ayıp olmayan işin yok gibi.

biz adama "istifa" diyoruz.. "devre arası iki-üç transfer yapar, toparlanırız" diye cevap alıyoruz karşılığında..şakaysa hiç komik değil, eğer ciddiysen çok komik.

sözün bittiği yerdeyiz gerçekten de..siyahın oldukça dibinde.

syg.

serh@t adlı penche uyesinden alıntıdır
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Anarchy*

Bu saatten sonra ıstıfa etmezLerse ayıp be!

dishi_kartaL

Alıntı yapılan: carsi_weyco - Kasım 11, 2007, 16:41:44
Bu saatten sonra ıstıfa etmezLerse ayıp be!
waLLa açıkçası ayıbın yoLu kayıp  ;D bu saate kadar etmediLer haLa kendiLerini akLamaya çaLışıyorLar benje avutmayaLım kendimizi bunLar bizi mutLu edip istifa etmezLer :(
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL