Ana Menü

Defolun Gidin Ruhsuzlar

Başlatan keskinli, Kasım 07, 2007, 00:21:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

ulan bizi alay konusu yapanlar yatacak yeriniz yok ulan aldığınız paralar zehir zıkkım olsun boğazınızdan gelsin!!!

carsi52

ya ruhunuzla oynayın yada gidin uLan !
Bölünür senin için uykular!

1110

Ben de o maçtan sonraki gün okula beşiktaş polarımla gimiştim.Okul çıkışında bi adam
''çıkar onu fenerbahçe forması giy.Utanmıyo musun 8 tane yediniz .Adamlara bak yendiler yine.Git onların formasını giy''dedi.
Bende ''Ben utanmıyorum o ruhsuzlar utansınlar''dedim
Sonra o da bana beşiktaş bilekliğini gösterdi bende beşiktaşlıyım ama utanıyorum dedi.Ben de tekrarladım aynı şeyi.
Bilmiyorum doğru mu konuştum yanlış mı

levent1903

Bu kadar rezilik görmedim! Herkes bizimle alay ediyor !

en cok üzüldügümde nasil maci kayibettigimiz. Yani hicmi konsantre olmadilar yada yemek mi yemediler.
Bu formayi giyen onun hakkini vermeli ! vermeyen veya veremeyin DEFOLUP gitsin !!!

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Rammos

BİR ŞAMPİYONLUK KARIN DOYRMAAZZ ONDADDA VAZGEÇTİİK BU KAADAR OLMAAAZZ NEDİR BU RUHSUZLUKK VURDUMDUYMAZLIKK BEŞİKTAŞ FORMASII SİZZE YAKIŞMAZZ!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

keskinli

ben bu futbolcularda iyice sogudum
hic bir macta DIRENC göstermiyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CarsiDK

Yaw alay gecseler ne olacak ki! O ezikleirn eline ne gececek.. Birak adamlar kendi yaglarinda kavrulsunlar..

Yönetim Istifa!

CHEm !

bırakın dalga geçsinler kendi şeref,sizlikleri

adamlar turkey demiyolar hindiyi parçaladık diyolar

ayrıca turkey kelimesinin türkçesi hindi anlamına geliyor bu da çok büyük saçmalık hiç anlamıyorum
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

mesele baskalarinin dalga gecmesi degil,ki ayni durum onlarda olsa biz dalga gececegiz
mesele besiktasin formasini giyenlerin,besiktasi yönetenlerin ruhsuzlugudur
8:0 lik hezimetten sonra utanclarindan disariya bile cikmamalari gerekir

CarsiDK

Ama bakarsan yorumlarda cogu millet dalga gecilmekten co sikayetci.. Ben buna anlam veremiyorum. Cok ezdik zamaninda kanar- ya lari.. Adamlar simdi öclerini almaya calisiyor..

Bence hezimetten sonra disariya cikamamak cok agir bir eylem. eee takimi dagitalim istersen, sonra ne olacak?

Asil onemli olan, bu takimi bu hale getirenleri kulupten kovmak, bu takima yarar saglayacaklari tutmaktir. Ki taraftar Sivas macinda bunu cok iyi gosterdi.

YETER DEMIRØREN YETER!!!

ISTIFA SINAN ENGIN ISTIFA!!!

ADAM GIBI ADAM ERTUGRUL SAGLAM!!!

Bu herseyi acikliyor bence!

keskinli

10 sene gecsede bir gün birileri size bu hezimeti hatirlatacak
30 senede gecse sizin cocuklariniza birileri bu hezimeti hatirlatacak
yani arkadaslarda haksiz degil
senin futbolcun liverpoolda eli cebinde geziyor,savasmiyor ve bu kara lekeyi besiktas tarihine yaziyorlar
bu ruhsuzlara ceza olarak sivas macinda oynama mükafati veriyoruz
ne teknik adami ne de yönetimi nede futbolcusu kendini suclu görmüyor hep baskalarini sucluyor
bu hezimetin tüm sorumlulari defolsun gitsin

CarsiDK

Eee o zaman o arkadaslar Sigma macini anlatsinlar alay gecenlere, yada Benficanin 7-0 macini.. 30 sene sonra??? yada 0 cekilen seneleri....

Bence evet takimda cok ciddi bir istifa ve kovulma donemi baslamali..
Ruhsuz futbolcularin hepsi ve yönetimin tümü basta olmak üzere..

Ama Ertugrul Hoca yi bu kadar kolay harcamak Besiktas´a ve ona gönül verenlere yakismaz...

keskinli

acikca söylemek gerekirse ertugrul hocanin cok yanlislari var
son 2 macta iyice belli oldu oyuncu degisikliklerinden
bence yönetimle birlikte hocada gitmeli

CarsiDK

Ben 100. yilimizdan beri ilk defa bu kadar iyi futbol oynayan takim gordum.. (LIVERPOOL2. MACI HARIC).

Ertugrul Hocaya maddi ve manevi destek verilirse bence bu takimi sampiyon yapar. Tabiki hatalari olacak. Ama eger Ertugrul Hoca giderse biz yine sirf para icin bu ulkeye gelen Tiganalara, Del Bosquelere kalacaz.. Zaman istikrar zamani.. Ertugrul Hocadan iyi Besiktasliyi bulamayiz bence...

keskinli

bi takimi iyi yönetmek icin iyi taraftar olmak yetmiyor
tecrübe,bilgi,birikim,zeka ve agirbaslilik gerekiyor
iyi hoca olmak icin,basinda bulundugun takimin taraftari olmakta yetmiyor
oyunu okuyabilme,motive etme yetenegi,bilgi,beceri,birikim ve zaka gerektiriyor
iyi futbolcu olmak icin sadece kabiliyette yetmiyor
kendini gelistirebilmek,savasmak,dürüstlük gibi meziyetlerin yaninda saglam bi kafa gerektiriyor
menejer olmak icin birilerini tehdit etmekte yetmiyor
ikna kabiliyeti,futbol bilgisi gibi konularin yaninda agirbaslilik ve dürüstlük gerektiriyor
baskanimizda saydigim meziyetlerin cogu yok
hocamizdada eksiklikler var
özellikle yerli futbolcularimizda bi sey yok
menejerde hic bi sey yok
bunlari üstüste koyunca sonuc olarak basarisizlik ve besiktasli durusuna ters seyler cikiyor
iste bu sebeplerden dolayi hepsi defolsun gitsin diyorum