Ana Menü

Defolun Gidin Ruhsuzlar

Başlatan keskinli, Kasım 07, 2007, 00:21:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteriş

Serdar Kurtuluş ikinci golden önce yan hakeme el kol yapacağına pozisyonu takip etse golü yemeyecektik. Ama ne gerek var, o hakemle uğraşsın. Nasılsa tiko parasını alıyor 28-0 yenilsek de.. Tebrikler hepinize, böyle devam edin..

[KralKartal]

forza calismiyor mu, kapali mi
bende mi hata var....

her olayda artik kapatmasalar...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

taa sene başı dedim sağlam beşiktaşı kaldıramaz,çöker diye
2-3 maç gitti sonra yük ağırlaşınca...iflas..
Allah kitap Beşiktaş

Dem@

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Kasım 07, 2007, 13:37:31
bende mi hata var....

ihsan galiba sorun var girebiliyoduk açıktı formu falan

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.0.59 (Unix) mod_ssl/2.0.59 OpenSSL/0.9.7e PHP/4.4.4 Server at www.forzabesiktas.com Port 80

hata da bunu veriyor

eRe

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Kasım 07, 2007, 13:37:31
bende mi hata var....

bende de sorun verıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

ne zaman vermedi ki ....

ne zaman CARSI isyanlara binecek diye bekliyoruz..

kollayin yonetimi... artik yeter be !!!!

eRe

www.erdemeksi.com

[KralKartal]

viperreddy

hep destek tam destek ama hakkımızdır istifayı beklemek...abicim görün artık bazı seyleri demirören geldinden beri ne sampiyon olduk ne adam gibi adam aldık,fifada davalık olduk bosque ye verecegin paralarla kac tane adam alınırdı ondan sona da klüp bana borclu diye adam koltugunda oturup duruyor var mı öyle is al o zaman baki mercimegini al diattanı cek ellerini klüpten!!

15gün önce destan yazılmadı yazdırıldı arkadaslar Bu BÜYÜK TARAFTAR SAYESİNDE...Biz İnönü de mac kaybetmiyoruz Zaten cünkü takım oynamıyor olsa bile  taraftar oynatmasını biliyor ama deplasmana bak var mı öyle beles gol yemek var mı emek harcamadan para kazanmak!!o formanın degerini bilmeyen o forma icin savasmayan futbolcular ve futbol yoksunu demirören ve tayfası artık gidin bu takımdan!!

abi takıma bak ya diatta bi tam anlamıyla facia baki mercimek gibi bi topcumuz var gülüyorum halimiz cidden her sene 8 oyuncu alınır ama hepsi birbirinden beter!!karpuz secer gibi almayın artık topcuları artık degistirin su kafaları...sampiyonluk beklemiyoruz sizden beyler avrupada basarılı olun basarılı yoksa burda 10 yıldız taksak ne olacak her sene sampiyon olsak ne olacak???

Bu taraftar avrupayı hak ediyor beyler Dünya bizi konusuyor ve avrupada basarılı olmadıkca hep diattaları bakileri görürüz takımımızda!!yıldız alınsın demiyorum ama faydalı adam alınsın az cok da bilinsin ben ömrümde diattayı görmedim duymadım telloyu da öyle ama tello ya bakıyosun adam hırslı azimli calısıyor avrupalı olmus...

Fb macında da gökhan zan cıkınca mactan dedigim laf suydu diatta oyuna girer ve bizim takımın defansı cöker!!

Gökhan Zan olmadan bu defanstan hicbisi olmuyor beyler basarı endeskli değil bizim taraftarlıgımız sonuna ve ölümüne seviyoruz BEŞİKTAŞI ama bazı seyleri görmek lazım artık bizim ne eksigimiz var Shakhtar Donetsk'den adamların bütcesi sanki livepool chelsea man. u kadar mı ama bu takımlarla oynayınca bile kök söktürebiliyor bi de bize bakıyorum da vay halimize diyorum!!

1110

Alıntı yapılan: mfemek - Kasım 07, 2007, 09:13:35
kötü günlerde istifa demeyi herkes biliyor. bizim diğerlerinden farkımız kalır mı sanıyorsunuz? ALAYINA İNAT BEŞİKTAŞ ULANNNN!!! HERKES KALACAK BU TAKIMDA. YEDİKLERİ HALTIN TELAFİSİNİ YİNE BUNLAR YAPACAK.

oooo uçmuşun abi sen cefa çeken biziz sürekli takmın arkasında olan da biziz.Bir yere kadar yeter ulan artık.Bizim onları düşündüğümüz kadar onlar bizi düşünmüyor.Bırakın ne halleri varsa görsünler.Başta 2 ye 3 e razı olna ertuğrulun Allah belasını versin.Futbolculara ise söyleyecek söz bulamıyorum.Ama dün sadece bunlar değil taraftar da çok kötüydü.Yav anlayamnıyorum film izleyen ingiliz tarftarları karşısında fazla duyamadık sizi.Futbolcuların sesi geliyodu bee.Siz ateşliyecektiniz onları yoksa niye gidiyosunuz ki ingiltereye.

YETER ULAN!!

ilteriş

Alıntı yapılan: 1110 - Kasım 07, 2007, 14:07:01
Alıntı yapılan: mfemek - Kasım 07, 2007, 09:13:35
kötü günlerde istifa demeyi herkes biliyor. bizim diğerlerinden farkımız kalır mı sanıyorsunuz? ALAYINA İNAT BEŞİKTAŞ ULANNNN!!! HERKES KALACAK BU TAKIMDA. YEDİKLERİ HALTIN TELAFİSİNİ YİNE BUNLAR YAPACAK.

oooo uçmuşun abi sen cefa çeken biziz sürekli takmın arkasında olan da biziz.Bir yere kadar yeter ulan artık.Bizim onları düşündüğümüz kadar onlar bizi düşünmüyor.Bırakın ne halleri varsa görsünler.Başta 2 ye 3 e razı olna ertuğrulun Allah belasını versin.Futbolculara ise söyleyecek söz bulamıyorum.Ama dün sadece bunlar değil taraftar da çok kötüydü.Yav anlayamnıyorum film izleyen ingiliz tarftarları karşısında fazla duyamadık sizi.Futbolcuların sesi geliyodu bee.Siz ateşliyecektiniz onları yoksa niye gidiyosunuz ki ingiltereye.

YETER ULAN!!

Kardeş adamlar ne yapsın, çıkıp onlar mı oynayacak. Ayrıca net duyuldu bizimkilerin sesi çoğu zaman.

Taraftar desteği sahaya doğru orantılı olarak yansısa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluruz zaten...

[KralKartal]

Istifa sesleri yillardir var...
sadece bir macla istifa denmiyor,
sahsen ben demiyorum..

ben butun senelere baktigimda,
artik YETER, istifa edin, bu isi beceremiyorsunuz diyorum..

yani cirpindikca batiyorlar...battikca Besiktasimiz kaybediyor..

eRe

forumda ımzamda bu mactan once de vardı YONETIM ISTIFA yazısı fener macından oncede.
hatta lıverpoolu yendıgımız mactan sonrada her zaman dıyorum yıne dıyorum ve demeye devam edıcem
YONETIM ISTIFA.
aylardır yazıyor ımzamda ıstıfa edene kadar da yazacak
www.erdemeksi.com

bjk_fatih

BEŞİKTAŞIMIZI KİMSE BÖLEMEZ BÖLDÜREMEZ BEŞİKTAŞ KİMSENİN DEĞİLDİR HERKEZ GELİR GECER BEŞİKTAŞLILIK KALIR ONA GÖRE YÖNETİM AKLINI BAŞINA AL