Ana Menü

Defolun Gidin Ruhsuzlar

Başlatan keskinli, Kasım 07, 2007, 00:21:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Yönetimin yaptığı olumlu tek iş yok. Bıktım artık istifa istifa demekten.. Ama harbiden yeter be kardeşim git artık git..
edit

eyup1903

artık kimsenin sabrı kalmadı bi erkeklik yapın ve istifa edin

Agabey

yönetim sülük gibi yapışmış bırakmamda bırakmam

bırak git artık istemiyoruz seni

1110

Alıntı yapılan: ilteriş - Kasım 07, 2007, 14:18:33
Alıntı yapılan: 1110 - Kasım 07, 2007, 14:07:01
Alıntı yapılan: mfemek - Kasım 07, 2007, 09:13:35
kötü günlerde istifa demeyi herkes biliyor. bizim diğerlerinden farkımız kalır mı sanıyorsunuz? ALAYINA İNAT BEŞİKTAŞ ULANNNN!!! HERKES KALACAK BU TAKIMDA. YEDİKLERİ HALTIN TELAFİSİNİ YİNE BUNLAR YAPACAK.

oooo uçmuşun abi sen cefa çeken biziz sürekli takmın arkasında olan da biziz.Bir yere kadar yeter ulan artık.Bizim onları düşündüğümüz kadar onlar bizi düşünmüyor.Bırakın ne halleri varsa görsünler.Başta 2 ye 3 e razı olna ertuğrulun Allah belasını versin.Futbolculara ise söyleyecek söz bulamıyorum.Ama dün sadece bunlar değil taraftar da çok kötüydü.Yav anlayamnıyorum film izleyen ingiliz tarftarları karşısında fazla duyamadık sizi.Futbolcuların sesi geliyodu bee.Siz ateşliyecektiniz onları yoksa niye gidiyosunuz ki ingiltereye.

YETER ULAN!!

Kardeş adamlar ne yapsın, çıkıp onlar mı oynayacak. Ayrıca net duyuldu bizimkilerin sesi çoğu zaman.

Taraftar desteği sahaya doğru orantılı olarak yansısa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluruz zaten...

Yoo hiç de net duyulmadı ulan fener maçında daha çok geldi be sesimiz.Hem ingiliz taraftarı bağırmaz etmez .Sana futbolcunun sesini duyuyordum diyorum.Oraya maç izlemye gideceklerse gitmesinler bırak yaa.

Düşünsene kardeş inönü de bizimkiler böyle oynayacaklar.Vallahi desibel rekorunu kırardık ve elleri ayaklarına dolnaırdı bizimkilerin,hiç yoktan biz napıyoruz ya falan derlerdi.Demek istediğim onlarında o havayı vermeleri gerekiyordu.Ama nedense 2-3 defa ses duyar oldum.

Bi kartal gol gol gol le iş biterdi:D:D

Alves

utanma varsa yönetim istifa eder beşiktaş için
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

]3lackwhite

UNUTMAK UNUTULMAKTAN BETERDİR 
BİZE KENDİNİZİ  UNUTTURTMAYIN !!

Şerefinizle  istifa  edin  , Formaları  bize  teslim  edin  gidin  

Bu klüp Bu  camia  sahipsiz  değil  artık  bunu  anlatmanın  zamanı  geldi Sus sus  nereye  kadar  

Adalet  madalet  öldük  ya  kaç senedir  sürüneceğiz  anasını satim  5 yaşındaki çocuğa  madar  olduk  eZİKLERDEN GELEN MESAJLARIN HADDİ HESABI YOK  

ama  and  içtim  o gün  o atkıyı  yakanı ..... töbe töbe  

alper_1903

Iyi gününde kötü gününde arkadaslar demekki en kötü günümüz buymus bu günleri de atlatacagiz
tabii ki bu bir milli utanc ti ama yapacak bi sey yok unutmak lazim avrupali bunu iki gün konusur ondan sonra belki yilda bir dile getirir bu maci herkes unutur
önemli olan bu oyuncularin hemen satilmamasi hem taraftarlardan hem de yönetimden bu oyuncular tecrübe kazandi ve bu tip olaylar bir daha olmiyacak
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

allen ıverson

Erdemli onurlu davranın biri sorumlulugu alsın istifa etsin....ZAten şimdi etmese bile yönetim ilk yarıyı bitiremiyecek hep beraber yaşayıp görecez!!

eyup1903

yeter artık ya tüm millete maskara olduk iş yerinde bi kaç kişiyi zor aldılar elimden

bu hayat çekilmez artık en acısız şekilde nithar etmeye gidiyorum

hamsiyle ayran içecem

1110

Alıntı yapılan: eyup03 - Kasım 07, 2007, 16:09:12
yeter artık ya tüm millete maskara olduk iş yerinde bi kaç kişiyi zor aldılar elimden

bu hayat çekilmez artık en acısız şekilde nithar etmeye gidiyorum

hamsiyle ayran içecem

Eğer Beşiktaş için intihar ediyosan :D niye ediceğini bilmiyorum bi sebep yok çünkü.Ama futbolcular için ertuğrul için başkan için intihar edicem diyosan değmez

eyup1903

utancımdan edicem rezil rusva oldum millete kimsenin yüzene bakamıyorum beni gören elleriyle 8 i gösteriyor

Dem@

ya ne madara olucan sen eyüp bizim partornlar fenerbahçeli yan komşumuz falan iş yerinde beni görünce başlıyolar laf etmeye tek dediğim bi laf var sinek mi vızıldıyo ne ööle diyince susuyolar  :D isterse başka yerleri ile 8 yapsınlar sen utanma hiç bir zaman beşiktaşlığından yönetim utansın yüzü varsa

eyup1903

abla sözler zoruma gidiyor kanıma dokunuyor yaaa

Kartalizmatik

dünyanın en büyük taraftarı değil,104 yıllık devi bu hale düşürenler utansın!!!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Dem@

Alıntı yapılan: eyup03 - Kasım 07, 2007, 16:15:24
abla sözler zoruma gidiyor kanıma dokunuyor yaaa

Bütün taraftarın kanına dokunuyor emin ol ama sinirle kimseye bişey deme kalp kırma sakın benden sana bi abla tavsiyesi