Ana Menü

Oku Beşiktaşlı Oku.

Başlatan hAlil21, Kasım 06, 2007, 23:50:11

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş'lı

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 07, 2007, 12:09:34
bi yenilgi ile aşkımızdan tabiki vazgeçmeyiz ama adama koyan sahada bizim duyduğumuz aşkın %1 ine bile sahip olmayan futbolcular görmek hiçbiri Beşiktaşlıyım diyemez bu saatten sonra!!!!

HAKLISIN AMA Bİ MACTA SÖKÜP ATAMAYIZ 8 TANE ATACAĞIMIZ GÜNLERDE OLCAK ELBETTT   KENDİ SAHAMIZDA YENDİĞİMİZDE NEDEN BÖLE KONUSULMUYOR DU FUTBOLCULAR HAKKINDA TABİ BU FORMAYI HAK ETMEYEN COK FUTBOLCU SÖZÜN ONLARA OLSUNN

ilteriş

Bu skorlar Beşiktaşımız'a olan aşkımızı söndüremez, ancak daha da körükler..

Amaaaa, sahada o şanlı formayı taşıyanlar da kendine gelsin. Sözleşmelerinde zam isterken ÇOK PROFESYONELLER, ama sahada AMATÖRLER. Herkes kendine çeki düzen versin. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil arkadaşlar. Gerekirse 25'ini birden kovarız, yeni bir 25 gelir. Olmadı biz çıkar oynarız Beşiktaş sahipsiz kalmaz. Kendilerine gelsinler! Burası Ankaraspor veya Antalyaspor deği! Tribüne artislik yaparken çok profesyoneller, sahada da biraz öyle olun!

Beşiktaş'lı

(((((((((((((((((BE$İKT((A$KKKKK))  ))))))))))))))))))))

carlito1903

Alıntı yapılan: chatl[kufur otomatik editlenmistir]_besiqtasli - Kasım 07, 2007, 12:18:01
Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 07, 2007, 12:09:34
bi yenilgi ile aşkımızdan tabiki vazgeçmeyiz ama adama koyan sahada bizim duyduğumuz aşkın %1 ine bile sahip olmayan futbolcular görmek hiçbiri Beşiktaşlıyım diyemez bu saatten sonra!!!!

HAKLISIN AMA Bİ MACTA SÖKÜP ATAMAYIZ 8 TANE ATACAĞIMIZ GÜNLERDE OLCAK ELBETTT   KENDİ SAHAMIZDA YENDİĞİMİZDE NEDEN BÖLE KONUSULMUYOR DU FUTBOLCULAR HAKKINDA TABİ BU FORMAYI HAK ETMEYEN COK FUTBOLCU SÖZÜN ONLARA OLSUNN

eğer tarihimizin en ağır yenilgisini aldırıyolarsa bize o formayı hiç biri haketmiyor yendiklerinde helal olsun dedik ama ayda yılda bir kez güldürdüler yüzümüzü alayı ruhsuz bunları bize yaşatmaya hakları yok!!!!!!!!

rudy1903

valla buraya ne yazarsa yazsın eminimki her beşiktaşlı takımı gene de canı gönülden destekler eminim.bu tepkiler çok doğal bende sabaha kadar uyumadım,yediğimiz goller sürekli gözümün önünden gitmiyor bir türlü çok ama çok üzüldüm 1,5 paket sigara içtim sabaha kadar ama yine maça gidices yine bağırıcas yine atkımı takıcam yine gururla dolaşıcam yine haklarımızı savunucam.bir gün önce sizin yanınızdayız diyen tüm fenerliler bugün baya dalga geçtiler demekki bundan anlaşılıyorki bizim tek dostumuz gene biz.yalandan bizi tutuyormuş gibi gözüken fenerliler kendi takımlarını nasıl tutuyorlarsa bizide öyle destekliyorlar yalandan yani.inşaalllah onlara da bu akşam çakarlar da yüreğimiz soğur.avrupa da türkiye de heryerde her zaman sadece 8 harf 3 hece BE-ŞİK-TAŞ

banumansiz

karşılıksız aşk bizimki ama bu aşka sahip olabilecek futbolcular görsek içim yanmayacak
bide hakan layık olabilse
off beşiktaşım hayatda sensin, yaşamımın sebebide
yinede herşeye rağmen inadına beşiktaş!!!

ve gülümse şimdi... ;)

Beşiktaş'lı

inadına alayına her seyine karsı besiktasımmm

MeLo

Kalbimizde hep yeri !
Bitmesede dertleri !
Doyamam doyamam sanaaaa !!!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

rudy1903

BENCE....

1- ibrahim üzülmezin lisansı elinden mutlaka alınmalı ona futbolcu diyenler kahve köşelerinde bile futbol tartışmamalı..
2- ricardinho bence iyi bir topçu oynatacak biri olmalı onu moralman...
3- diatta- gökhan zan-ali tandoğan-ibahim üzülmez acil göndeilmeli
4- holosko alınmalı ancak orta sahada gunti tarzı biri olmalı defansta zago ronaldo tarzı iki yabancı (niye gönderildiler onu da anlayamadım ya neyse ) italyan olmalı yada meksika sert hırçın uruguay da olabilir
5- yıldırım demirören gitmeli YERİNE kim gelirse gelsin tabi del bosque ve tigana olayını çözdükten sonra
6- teknik direktör ertuğrul sağlam çok iyi bir hoca olmasına rağmen oyunu okuyamıyor,doğu kadro kuramıyor,otoriter diil,gelmez ya LUCESCU Gelmeli yerine ,yada kimse sevmiyor ama ben seviyorum ve inanıyorum SİNAN ENGİN t.direktör hoca olmalı tek yetkili .bence fatih terimden daha yetenekli hocalığı ve ya diğerlerinden
7- SERGEN bile gelmeli bence sergen bu takımda banko oynar dün akşam olsaydı keşke
8- SIRF FENERE inat pascal nouma bile gelmeli oynatılmasada yedek beklesin fener maçlarında falan girsin (biraz fantazi istek ama olmalı bence )
9- İ.AKIN- ibrahim kaş -batuhan- kiralık verilmeli
10- rüştü ile falanda olmaz bu iş ricardo var real betiste o alınmalı bence

bunlar benim şahsi fikrim katılana da katılmayanada saygım sonsuz....

bosansi

Her türlü tepkiyi verebiliriz her türlü tavrımızı koyabiliriz buna sonuna kadarda hakkımız var amaaa deil 8-0 isterse 180-0 olsun kimse  Beşiktaş'ın kutsal formasını giyen hiç bir futbolcuya küfür edemez arkadaş biz fener yada gese taraftarı deiliz onlardan farkımız var ve olmalı daha 2 hafta evvel aynı liverpoolu mabedimizde dize getirende bu takım deilmiydi arkadaşlar o zaman yere göğe sığdıramadık şimdide veryansın ediyoruz tabiki edicez ama deidğim gibi kimse küfür edemez Beşiktaşımada futbolcularada  bugün  gördüm çok üzüldüm bi arkadaş yazmış msn de tüm takımın analarını .... yazık yazık vallahi çok yazık bumudur Taraftarlık bumudur Beşiktaş'lılık
hemen sildim listemden arkadaşı olmaz olsun öyle arkadaş lazım deil bana  ha takımıma küfür etmiş ha bana
Lütfen eleştirilerimizde ölçüyü kaçırmayalım arkadaşlar sinirimizide üzüntümüzüde ölçülü yaşayalım biliyorum çok  çok zor bu ama  keskin sirkeninde küpüne zarar verdiğinide unutmamalıyız

Anarchy*

Her zaman oLdugu gıbı bugunde boynumda atkım ve koLumda bıLekLıgımLe gıttım okuLuma..
Askta bızım sevgıde..
Kımse uzerıne dusmeyen seyLer yapamaz!
Iste bız kotu gunde hep omuz omuzayız! Ovunmek gıbı oLmasın bız KarakartaLLıyız!

Simurg

sınıfa formamla atkımla girdim bir çok beşiktaşlı arkadaşımla birlikte gittik
sınıfta girer girmez 8-0 sesleri yükseldi
hepmizin hiç planlanmamış bir şekilde ağzından sevinmek için sevmedik sözcüğü çıktı
müdür yardımcımız bile konuşmasında beşiktaşlı olduğunu belli ederek sevinmek için sevmedik dedi...
AMA
bu iş bizle bitmiyor...
herkes görevini yapacak
futbolcuysa oyununu oynayacak
yönetimse adam gibi yönetecek
yoksa bu aşkı kirletmek kimsenin hakkı değil...
Biz sevinmek için sevmedik ama
aşkımızıda kimseye ezdirmeyiz....

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kid13buggra

guzel yazmissin kardesim ....katiliyorum sana .........SEVINMEK ICIN SEVMEDIK

çArşı_KartaL

Ben Seni Yaralıyken DaHa Çok Sevdim Be KARTALIM  video çok anlamlı olmuş

gürol

TEK SUCLU FUTBOLCULARDIR...ALLAH BELALARINI VERSIN
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/