Ana Menü

Oku Beşiktaşlı Oku.

Başlatan hAlil21, Kasım 06, 2007, 23:50:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

baskan kim olursa,olsun hoca kim olursa olsun, taktik ne olursa olsun, sartlar ne olursa olsun;
kendine profesyonel diyen bi futbol takimi eli cebinde sahada gezemez
baktin gücün yetmiyor faul yap,adam kemir,kart gör ,savas,didin,diren
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

Benimde sınıfta tek besiktaslıyım 3 kısıyle kavga ettım (bana da kufur ettıler bu arada )
Tek kısı 41 kısıye karsıyım ...
40 Kısı 8-0 fln dıyınce bıde bana da kufur ettıler olan oldu...
Besıktaslılık SEVINMEK ICIN SEVMEMEKTIR...
Koca hestiy aya bedenem ?

psionic

dostumuzu da düsmanımızı da biliyoruz..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

akbaba71

Alıntı yapılan: Simurg - Kasım 07, 2007, 17:02:40
sınıfa formamla atkımla girdim bir çok beşiktaşlı arkadaşımla birlikte gittik
sınıfta girer girmez 8-0 sesleri yükseldi
hepmizin hiç planlanmamış bir şekilde ağzından sevinmek için sevmedik sözcüğü çıktı
müdür yardımcımız bile konuşmasında beşiktaşlı olduğunu belli ederek sevinmek için sevmedik dedi...
AMA
bu iş bizle bitmiyor...
herkes görevini yapacak
futbolcuysa oyununu oynayacak
yönetimse adam gibi yönetecek
yoksa bu aşkı kirletmek kimsenin hakkı değil...
Biz sevinmek için sevmedik ama
aşkımızıda kimseye ezdirmeyiz....

güzel yazmışsın büşra
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gocmezo

BİZ FORMAYI SEVDİK BİZ RENGİ SEVDİK BİZ AŞKI SEVDİK....BUNLARIN HEPSİ GİDER BİZ BURDAYIZ...
SAYGILAR ALEME
TEKRAR GELECEĞİZ FB...KISA BİR ARA
10ur

naturelkartal

Aşkların en yücesi tek taraflı olan demiş şair.
Lanet olsun böle yönetime,Lanet olsun böle futbolculara ve Lanet olsun BANA.Ben ve benim gibiler olmasaydı bu topçularda yönetimde bu kadar yüzsüzleşme cürretini gösteremezdi.Bunlara bu imkanı tanıdıgımız için kendimden nefret ediyorum.
En koyu sevdalardada olur bir mola.Demekki şuan rengine aşık oldumunun başında ve kadrosunda bu koyuguluga laik kimse yok.Öle forma atkı felan takacak bir durumda da degilim.İlk iş odamın renkleri ve duvarı yeniden düzenlemesi ve taki sevdamın koyulugunu derinligini anlayananların zamanı gelene kadar,ben bu AŞKı kalbime gömüyorum.Ben AŞK ımı,birileri kendi çıkarlarına kullansın diye duymuyorum.
BU AŞK BURADA BİTMEZ,AMA BEN ÇEKER GİDERİM!!! İnş dönüşümüz mühteşem olur.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

CeRkEz_ZiZuo

8 değil 80 tane gol yesekte bu takımı yenilince bırakıcam diye sevmedim aynen simurg gibi izmirde bjk formasıyla dolaştım yarı insan laf söledi ama yinede beşiktaşlıyım....
Bu sevdanan waz geçersem allah belamı wersin....
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

gocmezo

sevdamızı mezara kadar götüreceğiz.....çok canımız acıdı dün gece..bu değil beşiktaş bu değil beşiktalı duruşu..asıl olan aşk aşk ise beşiktaş..ama beşiktaş biziz..beşiktal tv de gözyaşı döken çoçuğun duhudur, liverpollulara karşı dimdik atkısını gösteren cesarettir...biz biryere gitmiyoruz üstadlar ama gidecekler..gitmeliler..bizi aşkımızla yalnız bırakmamalılar.
10ur

+SteNt

Dünden  beri çok kötü moralim bozuk.Yemeden içmeden kesildim.O amblemdeki TÜRK BAYRAĞINA saygısı olmayan RUHSUZLAR yeter ulan kimse kalmasın Futbol Kulübünde ki herkes ..tir olup gitsin

srkozzi

ben ılkez besıktas yenıldıkten sonra hıc bır ne fenerlısı nede gs lısı dalga gaçtı ustune gelıp moral vermeye kalktılar allah razı olsun hepsınden ıste dostluk kotu gunde bellı oluyor bız 8 yedıysek noldu yıne besıktaslıyız dalga yapmaya gerek yok yarın onlarında basına gelebılır zagten sekız dıye bagıran olsaydı orda oyle bır kavga cıkardıkı okuuldan atılacagımı bılsem mudurun oglunu yınede doverdım

Rammos

Biz Beşiktaşlılığımızdan utanmayacağız !!! bu sonucu bizlere yaşatanlar utanacakk Başta sayın Yıldırım Demirören lütfen istifa et sayın Başkan Beşiktaşlılık Duruşunu Göster...
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

rudy1903

valla benle deli gibi dalga geçti fenerliler gs liler ama biz beşiktaşız üstesinden geliriz bugün fenerbahçe maçında bizimle dalga geçenlerin elbet başına gelecek ama şunu herkes bilsinki bizim bizden başka dostu yok hepberaber gördük....

burak_bjk

Alıntı yapılan: rebellious - Kasım 07, 2007, 00:02:37
bu rezaletin bedeli çok ağır olmalı ! artık Beşiktaş'ta bir çok taş yerinden oynamalı.. 3 yıldır en iyi günümüzde bile istifasını canı gönülden istediğim yönetimden bi kez daha istifa bekliyorum !

sen mi başkan olacaksın kardeş....senin futbolcun oynamıyosa senin teknik direktörün bu takıma kondisyon olarak bişey veremiyosa napsın adam.ben sevdiğim için söylemiyorum en azından bu takımın başında ertuğrulu görmek istemiyorum...madem yönetim gitsin diyosan bizede milyon dolarları artık aşmış Dünya çapında star getirceksen seni destekliyorum hemde kanımla canımla
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Gülçin 1903

aynı şekiLde dün gittim dershaneye üstümde siyah beyaz renkLeR ve bilekLiğim yoLda görenLeR dönüp bi daha baktı otobüste daLga geçtiLer ve deRshanede de tabi ki  sınıftakiLerden tutun öğretmenLeRe kadaR onLara söLediğim ise şuydu ben bu biLekliği laf oLsun diye takmıyoRum iyi günde kötü günde iyi günde sevinmesini biLiosak o zaman taraftarsak şimdi de taraftarım ve bu renkLeri gururla taşıyorum dediğim an hiç kimse bişey demedi diyemedi sonRa sınıfta beşiktaş muhabbeti kesiLdi ve daLga geçenlere en iyi cevabı veRdim sanıRım :):):)
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

çArşı_nuh

4 senedir iyi gün mü var ki günlük başarılar harici bu taraftar çok sabırlı ama artık yeter