Ana Menü

Oku Beşiktaşlı Oku.

Başlatan hAlil21, Kasım 06, 2007, 23:50:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Elerosse

yönetim...zamanı geldi geçiyor.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

carsi52

2. bir leeds faciası yaşadık geçmiş oLsun leeds faciası en azından 6-0'dı hala izleri duruyor bide buna 8-0 eklendi.
Bölünür senin için uykular!

rebellious

bu gece nasıl sabah olacak çok merak ediyorum? Beşiktaş yorganıma sarılıp ağlamaya başladığım an uyuyamıcam demektir..
[I]kara sevda adı...[/I]

husoeagle

DIABLO

tarihimiz için çok büyük bir kara leke olarak yerini aldı her zamanda yüzümüze vurulacak.

lütfen bırakın gidin daha fazla rezil etmeyin
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

CarsiDK

Eyvallah abi... Cok güzel yazmissin...

ölümüne Besiktasliyiz Allah sükür... Ama sunuda kabul etmek lazim ki... KARSILIKSIZ BIR ASK YASIYORUZ!!!

bekartal21

yarın büyük ihtamal çıkışımı verirler iş'den bir kaç fenerliyi komaya sokarım ama yinede formam,atkım,hırkamı giyerek çıkcam sokaga alayına isyan inadına beşiktaş ulann..!!!
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

k@rt@l

okurken tüyleriğm diken diken oldu karşılıksız aşkımızı bi daha anladık
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

mfemek

Beşiktaş uğruna şerefimden onurumdan vazgeçmişim ben. Yine onursuzluk yaparım ve SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK derim
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

sezgin

demirören aile şirketi bitirdin bizi.
sayın başkanın babasının bi günahı yokken oda arada kaynıyo ama bence oğlunun kulağından çekmeliydi beşiktyaşımı oğlunun elinde kukla yapmamalıydı.

erkann

Taraftar hariç Beşiktaşın her makamı suçludur yıllardan beri
şöyle göze hoş gelen futbol oynamıyoruz.

blackeagle_sb

atkımı taktım işe öyle geldim bugün

isteyen gider hiç farketmez
namağlup tek şampiyon

Beşiktaş'lı

NE OLDU YANİ Bİ 8 TANE YEDİK DİYE BESİKTASIMI BIRAKICAZZZZ HALLA HALLA ALAYI CIKSIN KARSIMIZA NE DERSE DESİN FENERDE  6 YEDİ M.UNİTED DEN  GS DE YEDİ 5 TANE CHELSEA  DEN  LİVERPOOLU YENDİK BARCAYI YENDİK CHELSEA YI YENDİK PARİSİ YENDİK UNUUTULDUMU BUNLAR KAC PUAN VERDİLER BU GALİBİYETE 3 ER PUAN  LİVERPOOL  8 ATINCA 8 PUAN MI ALDI  SANKİ   HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK BESİKTAS BENİM İÇİN SİZİN İÇİN BİLMEM KİMSE BEN UTANIYORUM YOK COK KONUSUYORLAR BEN OKULA GİTMİYORUM İŞE GİTMİYORUM MAHALLEYE CIKAMIYORUM DEMESİN BEN FORMAMI GİYER YİNE CIKARIM SOKAĞA KİMSE UMRUMDA DEĞİL BEN BEŞİKTASI SEVİYORUMM KİMSE BİŞE DİYEMEZ SEVİNMEK İÇİN SEVMEYİN BU TAKIMI ARKADASLARRRRR

carlito1903

bi yenilgi ile aşkımızdan tabiki vazgeçmeyiz ama adama koyan sahada bizim duyduğumuz aşkın %1 ine bile sahip olmayan futbolcular görmek hiçbiri Beşiktaşlıyım diyemez bu saatten sonra!!!!

m.fatih63

biz  pazara kadar degıl mezara kadar beşiktaşlıyız. biz birgün için değil bir ömür için sevdik. ulan alyınıza karsıyız. bu alemdede kralız. (türkiye şerefsizler federasyonu)