Ana Menü

Cevik Kuvvet Noluyor?

Başlatan hAlil21, Ekim 29, 2007, 21:35:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Alıntı YapB.B Maçından Önce Parkta Bira İçen 2 Beşiktaşlı Taraftarına 10 Tane Çevik Kuvvet Polisi Saldırıyor.

http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/291007/dayak.wmv&btype=IEWMPobj

Ulan biz değilmiyiz bu memlekete sonuna kadar sahip çıkıp ''Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez'' diye inleten tüm stadı!

Biz değilmiyiz kan merkezlerine koşup kan bağaşlayan!

Biz değilmiyiz nükleersiz Türkiye diye bağıran!

Yazık Yazık.! Memlekette Onca Hain,Kansız,Terörist Varken Yazık..!

kelimelerinizi seçerek kullanın.
Kime ithafen yazdığınızın farkına varın.
Aksi bir durumda hem forum yönetiminin hemde sizlerin başı yanabilir.

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

CHEm !

biz polise laf ederken kızanlar oluyordu
bizde bu A işareti oldukça bize terörist gözüyle bakmaya devam edicekler çünkü bu devirde trt gibi bi devlet kanalı bile terörizmle anarşizmi aynı anlamda sayıyorsa çektiklerimiz devam eder
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

2 kişiye bu kadar kişi daLınır mı.
Sanki teröristLer anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

işi olmayan 10 kişilik bi grup,kafasında neler tasarlayıp bunu yaptılar bilmiyorum ama İŞ yapsınlar..! ADAM Aklıyla,İŞ Yapsınlar.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

ayip,ayip
cevik´ler delikanlilik yapmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mdc

kelimelerinizi seçerek kullanın.
Kime ithafen yazdığınızın farkına varın.
Aksi bir durumda hem forum yönetiminin hemde sizlerin başı yanabilir.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

DIABLO

türkiyede herşeyin içinde iyi ve kötü  yüz var  maalesef bu şahsiyetlerde polislerin kötü yüzleri.

herpsini allah ıslah etsin bildiği gibi yapsın
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Guti ORÇ.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gözzde_bjk

bu ılk olmadıgı gıbı sonda olmayacaktır emınım.Benım basıma gelenı anlatıyım sherıf macı cıkısı babamla numaralı trıbun onune koydugumuz arabaya dogru yuruyorduk bı baba ve kızı yaklasık 5yasında kız mactan cıkmıslar bızde konusa konusa yukarı cıkıyoruz ıyıgeceler falan dedıkten sonra onlardan ayrıldık arabaya bındık bı turlu en onde olmamıza ragmen ordan cıkamadık ben dısarı cıktım neolup bıttıgıne bakmak ıcın 5polıs bıraz once konustugumuz adama kızının yanında deyım yerındeyse bıhırsız gıbı dovuyolardı babam polısın yanına napıosunuz dıye gıdınce polıs babama vurmaya kalktı arkadan kosarak gelen bı baska polıs arabadakı vekıl kartını gorunce babamdan ozur dıledı ve demın dovdugu adamdan da ozur dıledı ve cekıp gıttı.

Futbol macına gelen polıslerın artnıyetlı oldgunu dusunuyorum nasıl olsa dovsek kufur ettıler der yırtarız dıyerek olur olmaz yerde dayaga basvuruyorlar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Delirdik

anneLerinden adamLığı yanLış öğrenmişLer
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

egge

HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

karagümrük_çarşı

polise gider vallaaa uğraşma bizimle emniyet sewiyoruz dedik sizde yapıyosunuz yalnışş,,,gelecekse tüm acılar biz hazırız beşiktaşımdan gelsin
bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirahat edemez,keyfe keder alayına değil
kralına gider bu alemde asi karagümrüklüler

Dem@

[KralKartal]

bu arada benim hala ogluda yeni basladi, polis :)
gecen liverpool macinda mi ne gorev yapti..

koyu besiktasli... yanlis olmasin, digerlerini sallayin :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi