Ana Menü

Cevik Kuvvet Noluyor?

Başlatan hAlil21, Ekim 29, 2007, 21:35:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

zenit maçında yedikleri koltukları ne çabuk unuttular ?
Allah kitap Beşiktaş

freedom forever

Bu zamana kadar bir tanesini bile anlayamadım, bundan sonrada anlayamıyacağım , adamlar kafalarına göre takılıyorlar.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

banumansiz

severdim polisleri ama bu görüntüler insanlık dışı

ve gülümse şimdi... ;)

allen ıverson

Tamam zor şartlar alında çalışıyolar mesaileri uzun falan ama bu delikanlı olmakla alakalı bi konu 10 kişi 2 kişiye dersinizki bu insanlar hiç genç olmamış toplumun ger katmanında oldugu gibi polis tayfasının içindede kötü altını çiziyorum kötü insanlar var...Yakışmamış

banumansiz

kesinlikle...
tüm suç burada polislerin olabilir ama bu her daim öyle değil
mutlaka war istisnalar!!

ve gülümse şimdi... ;)

erdinc1926

vay be böyleleride varmış...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Alves

polisler haklı sayılmazlar ama sayılırlar birahane varken park olmaz ayıptır
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Non Mollare Mai

Sokakta bira içmek suç ve bunun cezası var. Verirsin cezayı olur biter.
Bu yaptıkları adamlığa sığmaz. Yazıklar olsun.
edit

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CHEm !

bugün bizi caddebostan biletixte rezil ettiler
karaborsa var diye ekip çağırdık adamlar beyzbol sopası elektrik jop falanla geldiler.tam tedarikli
neyse dağıtın abi çevik kuvvet çağırın tek sıra yapsınlar dedik.karışmayın lan işimize bağırtı çağırtı kavga yok bize ne dediler
karşımıza geçip sigara içtiler izlediler
aralarında muhabbet ettiler biri azıtsa da elektriği denesem diye,kuyruktakilere biber gazı sıktılar karaborsacılar karşıya geçip bizi izledi
bilet bitince hain hani güldüler

çıkarın ulan üstünüzdeki ay yıldızı !
Allah kitap Beşiktaş