Ana Menü

Yüksekova'da askerlerimize saldırı: 12 şehit 16 yaralı

Başlatan akbaba71, Ekim 21, 2007, 11:35:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

benim anlamadığım nokta Türkiye kuzey ıraka girerse pkk yı karşısında bulurmu bence hepsi çoktan kaçmıştır son günlerde kopan yaygaralardan sonra, orda bekleyeceklerini hiç sanmıyorum
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

''Bir hilal uğruna ya rab ne güneşler batıyor!''
Gerekirse kızlarıda alsınlar askere en önde yer alırım.
Bir komando beresinin hakkını ödemek için en az 12 kişiyi vurması gerekirmiş,
bende komando olmak istiyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Ekim 23, 2007, 19:35:01
benim anlamadığım nokta Türkiye kuzey ıraka girerse pkk yı karşısında bulurmu bence hepsi çoktan kaçmıştır son günlerde kopan yaygaralardan sonra, orda bekleyeceklerini hiç sanmıyorum
pkk oralarda pek cok kampı var onlar bombalanır hiç bişi yapılamazsa
operasyon faydalı olur yani
kandil dağı bombalanabilir haftalarca
tabi biz asker değiliz ordu girmek istediğine gore vardır bir bildiği
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Elerosse

Sadece gözükenlerle bakmayın olaylara ordaki ajanlar vs,MİT boşunamı var Türkiyede ;)
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

rebellious

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 23, 2007, 16:32:12
küçücük bir bebeğin kafasını kesiliyorsa,
erkek olmayan köylere baskın yapılıp
bebek yaşlı ayırt etmeyip herkese tecavüz edilip
sonra kafalar kesiliyorsa ben bu kişilere insan demem.

bunların hiçbirinin gerçekle alakası yok. bi kere bunların tamamı pkk'nın mantalitesiyle çelişiyor. kimse kalkıpta bana burda pkk'lı muamelesi yapmasın. ama adamların mücadele biçimlerini biliyorum. mahir çayan'ın ideolojilerinden esinlenerek mücadelesini şekillendirir pkk. 3 kola ayrılır ve bunlardan biri yani silahlı mücadeleyi veren cephe koludur. ve bu mücadele tipinde asla ve de asla siviller hedef alınmaz! zamanında yapılan her türlü katliam pkk'nın üstüne atılır olmuştu. bunlar da tamamen onlardan kalma saçmalıklar.

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 23, 2007, 16:32:12

anlamadığım birşey var bu sorun 2 ülke arasındayken neden amerikanın görüşünü bekliyoruz

benim de anlamadığım bişe var. Türkiye abd'nin bu derece güdümündeyken aksi gibi bi durumu nasıl bekliyorsun?
[I]kara sevda adı...[/I]

Elerosse

+ olarak Amerika müttefiğimiz ve şuanda onun savaştığı topraklara sınır ötesi harekat yapıcaz.Sormamız gayet mantıklı.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

özLemTA

bugün faküLteLeR aRasında yine yüRüyüş yapıLdı...
inanıLmaz sLoganLaR atıLdı!
insanLaRın sabRı taştı aRtık heRgün yüRüyüş vaR onLaRca yeRde!
aRtık yeteR!!!
git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

keskinli

Alıntı yapılan: rebellious - Ekim 23, 2007, 20:45:19
bunların hiçbirinin gerçekle alakası yok. bi kere bunların tamamı pkk'nın mantalitesiyle çelişiyor. kimse kalkıpta bana burda pkk'lı muamelesi yapmasın. ama adamların mücadele biçimlerini biliyorum. mahir çayan'ın ideolojilerinden esinlenerek mücadelesini şekillendirir pkk. 3 kola ayrılır ve bunlardan biri yani silahlı mücadeleyi veren cephe koludur. ve bu mücadele tipinde asla ve de asla siviller hedef alınmaz! zamanında yapılan her türlü katliam pkk'nın üstüne atılır olmuştu. bunlar da tamamen onlardan kalma saçmalıklar.
pkk sivilleri hedef almiyorda,sivilleri kim katlediyor?devlet sivilleri katledipte pkk lilarin üstünemi atiyor?
hem devleti aciz göreceksin,hemde böyle bi acimasizlik bekleyeceksin,cok sacma
ankarada patlayan bombanin arkasinda kim oldugunu herkes biliyor!
katledilen ögretmenlerin,doktorlarin,hemserilerin,mühendislerin failinide herkes biliyor
kimse hikaye anlatmasin,halkimiz neyin ne oldugunu iyi biliyor

mücadele sekillerini biliyorum diyorsun ama bilmedigin bi sey var;

pkk ,amerikanin kullandigi bi terör örgütüdür,mayasinda kahpelik vardir,ne sivile acirlar nede resmiye
türk devletini yenemeyeceklerini bilirler,asil amaclari sivillere yaptiklari katliamlarl[kufur otomatik degistirilmistir]ahpe bomba suikastlariyla milletimizi yildirmaktir.
ama bu millet yilmayacaktir,bu ülkenin üniter yapisindan taviz vermeyecektir
bunuda ögrenin,bunuda yazin!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

ahmet abi harfi hafine katiliyorum.
pkk değil mi durakta bombalar patlatan koylerı basan
sımdı sıvıl halka dokunmuyor mu oluyor
bu kahpeler bırseyler ıcın ugrasıyorlarsa sadece kahpelık ıcın ugrasıyor.
kendılerıde bılıyor kı bızım askerımızle catısarak bır yere gelemezler.
ancak bole [edit]ocukları gıbı sılahsız ınsanın altında bomba patlatarak halkı tedırgın ederek bır yere varabılırler.

ama tsk bunun  ustesınden gelecek.guvenıyorum tsk ya gırersede gırmesse de bır bıldıgı vardır ve tsk bu sorunu ortadan kaldıracak
bu cocuk katıllerıne askerlerımın katıllerıne dagda sıkacaktır.

daga çıkarız
pkk ya sıkarız.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

k@rt@l

utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

rebellious

keskinli kusura bakma ama gerçekleri göremeyecek kadar gözünü nefret bürümüş.. sana hiç bi yorum yapmıyorum. tek söyleyeceğim şu pkk şu ana kadar yaptıklarını harfiyen açıklayan bi örgüt olmuştur. onun bunun çocuğu veya değil. adamların yaptıkları her şey ortada. sen ve senin gibi düşünenler istediği kadar fanatik bi şekilde suçlamalarda bulunsun..
[I]kara sevda adı...[/I]

eRe

bir devletten cok teror orgutunun sozlerine guveniyorsun entresan...

bu arada tsk : f16 lar 40 km irak siniri icine kadar girip kamplari bombaliyor.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

!_black_eagle_!

Rebellious sana Bişey diyemiyorum .. sen Bildiğini oku biz bildigimizi okuyalım bize masal anlatma pkk nın ne oldugunu herkes biliyo zaten

Busra Arkadasımızın Solediğine bunların hiç biriyle alakası yok demişsin

3 kola ayrılır ve bunlardan biri yani silahlı mücadeleyi veren cephe koludur. ve bu mücadele tipinde asla ve de asla siviller hedef alınmaz! demişsin

o zmn sole hangisi sivillere cephe alıyo ?? onca masum insanı pkk oldurmedide ben gidiptemi oldurdum

|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||