Ana Menü

'Bırakalım beyler'

Başlatan M34, Ekim 06, 2007, 13:00:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Beşiktaş'ın iki kulvarda aldığı kötü sonuçlar yönetimi zor durumda bırakırken, başkanın, "Kulübün bana olan 40 milyon dolarlık borcunu ödeyebilecek bir aday bulunursa ayrılırım. İsterseniz olağanüstü kongreye gidelim" dediği ileri sürüldü

Beşiktaş'ta son haftalarda yaşanan olumsuz havanın yönetime de yansıdığı, Başkan Yıldırım Demirören'in yöneticilere, "İsterseniz olağanüstü kongreye gidelim. Görevi bırakalım beyler" teklifinde bulunduğu ileri sürüldü.
Takımın hem ligde, hem de Avrupa'daki kötü gidişi nedeniyle camiadan gelen yoğun tepkiler nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Demirören'in, yönetim kurulu üyeleri ile yaptığı toplantıda, "Kulübün bana olan 40 milyon dolarlık borcunu ödeyebilecek bir başkan adayı bulunursa, hemen ayrılırım" ifadelerini kullandığı iddia edildi.
Siyah - beyazlı yönetimdeki çoğu isimlerin başkanın olağanüstü kongre kararında hemfikir olmadıkları ve görevden kaçmak yerine bu zorlu günleri hep beraber atlatmak yönünde görüş bildirdikleri öğrenildi.
Demirören dün yapılan yönetim toplantısında ise Ertuğrul Sağlam dışında başka şanslarının bulunmadığını vurgulayarak, "Ben burada olduğum sürece başka bir isim takımın başına gelmeyecek" dediği bildirildi. Öte yandan camiadan sızan haberlere göre Beşiktaş'ın muhalif kanadında bazı hareketlilikler yaşandığı, maddi yönden kulübün çıkmaza girmesi nedeniyle ortak bir başkan adayı arayışlarına gidildiği bildirildi.

SERDAR SARIDAĞ, Milliyet, 06.10.2007

Kartalizmatik

sen okadar futbolcu al sat boşyere borca gir ondan sonra bana 40 milyon dolar borcu var,kimsenin sana borcu yok o borcu sen kendin yaptın..harbi beşiktaşlı olsaydın kulübün iyiliği için vazgeçerdin o borçtan çeker giderdin ama nerdeee...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

erdibatmaz

aslında onun Beşiktaşa borcu var bize şampiyonluk borcu var ödesin gitsin
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

M34

vallahi ondan gelecek sampiyonlukdan hayir gelecegini sanmiyorum, hele hele sinan engin menecerken.

ist.hatirasi/3-4

bu adam yöneticilik yapamaz! yapamıyorda yetenek yok

aldgı sattıgı 100 topcuyu bulmustur.
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Boş boş transfer yapmakta üstüne yok.
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

beşiktaşımıza zarar verecek olan isimleri istemiyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

osi_bjk

Sn.Yıldırım Demirören  ve Babanız Sn.Demirörende Beşiktaşlılar..Eğer kulüp için cebinden para harcıyorsa bence bunu geri istememeli çünkü herşey takım menfaatleri için.O borcu ödeyen olmazsa siz ilerde çocuğunuza mı bırakacaksınız?
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi