Ana Menü

Beşiktaş'tan M.Denizli açıklaması !...

Başlatan MeLo, Ekim 05, 2007, 15:11:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Beşiktaş Kulübü, bugünkü bazı gazetelerin iddiasının aksine, teknik direktör Mustafa Denizli ile hiçbir görüşme yapılmadığını ve hiçbir temasta bulunulmadığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulüp, bugün bazı basın yayın organlarında, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın görevine son verilerek, yerine Mustafa Denizli'nin getirileceği yönünde yayınlanan haberler üzerine açıklama yaptı.

Bu iddiaların tamamen yalan olduğu vurgulanan açıklamada, ''Teknik direktör Mustafa Denizli ile hiçbir görüşme yapılmamış, hiçbir temasta bulunulmamıştır'' denildi.

Açıklamada daha sonra şu ifadelere yer verildi:
''Yönetim kurulumuzun hayal ürünü bu haberlerde iddia edildiği şekilde bir düşüncesi ya da girişimi kesinlikle bulunmamaktadır. BJK Yönetim Kurulu, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın bilgisine güvenmekte, kendisini tümüyle desteklemekte ve Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'ı hedeflenen başarılara ulaştıracağına inanmaktadır.

Haberlerde yer alan, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile ilgili olarak yönetim kurulumuzun, başkanımız Yıldırım Demirören'in evinde bir gece yarısı toplantısı yaptığı iddiası da bu haberleri üretenlerin senaryosundan ibarettir.

Bu yalan haberler, Beşiktaş camiasına zarar vermek, birlik beraberliğimizi zedelemek ve başarılarımıza engel olmak isteyen grup ve mihraklar tarafından ortaya atılmaktadır. Camiamızdan bu tarz asılsız ve art niyetli yalan haberleri dikkate almamasını rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.''

05.10.2007   

Kaynak : İHA
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Non Mollare Mai

Bu haberi çıkaranın en yakın zamanda allah bir şekilde belasını vermesini diliyorum.
edit

husoeagle

ertuğrul hocayı gönderip mustafa denizliyi almak kadar mantıksız bir karar olamaz zaten

keskinli

türkiye basini kadar yalanci bi baska basin daha varmidir aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CarsiDK

Yok.. Bizim medya kadar yalan haber yapan medya yok...

Ama bu medya bu kadar yalan yazma curetini nerden buluyor, anlamiyorum???

Baskan elini masaya vursana!

M34

Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 05, 2007, 16:20:55
ertuğrul hocayı gönderip mustafa denizliyi almak kadar mantıksız bir karar olamaz zaten

tamam iste, besiktas yönetiminden baska kim düsünebilir ki bunu? haber dogrudur bence.

erdinc1926

RCA

ya bu kadar mantıksız bi haber olamaz sacma sapan haber yapıyolar
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdinc1926

aynen hep yalan dolan
kolpa haberlerle nereye kadar

beşiktaşı yazın
ister karalayın
aziz babanızdan
gidin para alın

siyah

ertuğrul hocamıza sonuna kadar güveniyoruz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA