Ana Menü

yeter mi yetmezmi size kalmış

Başlatan naanreelburn, Eylül 29, 2007, 22:38:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naanreelburn

sonuna kadar ertuğrul sonuna kadar inanç ama bir yerde de yeter ya bu ne futbol mu yada rıdvan dilmenin dediği gibi itiş kakış mı .Ben istemiyorum kardeşim atak yapan mücadele eden savaşan beşiktaş istiyorum bu sitede çok kez yazdım isyanı ediyorum isyan hep silindim ama yeter oruç tutup maça çıkıp öfkeyi sahura bırakmış bir beşiktaş benim nefsime hakim değil bu kadar basit tam bağımsız beşiktaş tam bağımsız türkiye yeter artık ya............istemiyorum şuan erturul yorum yapıor gs bizden fazla maçı kazanmak istıor dedi ayıp ya bide kazandı dedi acımıorum nefesime acımıorum isyanıma yeter be silerseniz silin ama yeterrrr

keskinli

sonuna kadar katiliyorum sana
yenilmek futbolda var
yenilebilirsin,bu cok normal
ama kimse besiktasi bu kadar rezil edemez
ligin en kötü futbol oynayan takimi maalesef besiktas
hoca cikmis gesenin daha istekli oldugunu söylüyor
peki hocam bunun sorumlusu kim?
benmiyim?
senmisin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kartalizmatik

merak etmeyin başkan masaya yumruğunu vurur kurtarır bu takımı:@
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

bjkclub

arkadaşlar bu seneki en iyi oyunlarından birini oynadı Beşiktaş takıma yüklenmeyin bu maçın sorumlusu hırsız hakem ve ertğurul hocanın yanlıs oyuncu seçimidir

rebellious

ya geç bu ayaklar ne hakemi ? takımına isteksiz diyen hocanın futbol mantalitesinden şüphe ederim ben ! " takımım isteksizdi, rakip daha çok kazanmak istedi " diyen teknik direktöre sorarlar ertuğrul hoca " senin bu takımda görevin nedir ? " ben mi motive edicem futbolcuları ?
[I]kara sevda adı...[/I]

CHEm !

bu senenin en iğrenç en kötü beşiktaşını seyrettik
Allah kitap Beşiktaş

cassa23

dertler bizim çileler bizim yeter artık 3 senedir kahroluyoruz bişeyler yapmak gerek başkan vurmazsa biz vuralım

Kartalizmatik

yönetim istifa demekten başka ne yapabilirizki?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

kofani

ertuğrul hocayı sonuna kadar destekliyorum ama yönetimin artık yumruğunu vurması gerekiyo tabi yapacak güçleri varsa.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

allen ıverson

Ne yapalım şimdi ertugrul hocayı istifaya mı?çagıralım sakin olunnnnnnnn

husoeagle

kadroda ciddi değişikliklerin zamanı geldi artık

ibrahim akın-delgado-higuain ilk 11 başlamalı

freedom forever

cimbombom cimbombom aaaa cimbombom :D

Arkadaşlar üzülmeyin bu takımın en iğrenç futbolu buydu , birdaha istesekte bu kadar kötü oynayamayız.Birde inançtan destek den bahsediyoruz.Ne inancı ne desteği maçtan sonra bir teknik direktör gs daha isteklydi diyorsa onun ardından ben istifa ediyorum diyecek yüreğe sahip olmalı , fakat nerede o yürek futbolcusu , teknik adamı , başkanı hepsinin gözünü para bürümüş , Taraftar hariç , para uğruna futbol ancak bu kadar olur. Galatasarayalı futbolcular hasta olan başkanımız için oynıyacaz diolar , bizimkilere de yenerseniz pirim olarak 10 biner dolar fazla alıcaksınız diolar. Şimdi burda hangi taraf daha yürekli oynar , tabiki galatasaray .....

ya ya ya şa şa şa galsaray galsaray çok yaşa
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

erdinc1926

güzel günler göreceğiz güneşli günler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

HuseyinGazi

Marsillya maçından sonra bi halt olmayacağını anladım.ilk ciddi rakip onlardı.daha ağustos ayında yoğun maç yapıyoruz diye ortalarda dolaşıyolar ee kasımda napçaz sahayamı çıkmıycaz komedi resmen komedi

yigit_izmitli

böyle futbol oynayan takıma ben takım demem böle taktikle sahaya çıkan hocaya da hoca demem

artık kandırmalayalım birbirimizi  anadolu klübü olma yolunda ilerliyoruz değerlerin çok dışına çıktık

ben bu beşiktaşı istemiyorum , hersene aynı muhabbet aynı tas aynı hamam , uyanın artık beşiktaş  3.büyük oluyo ilerde de anadolu klübü olma yolundayız bu görünen bi gerçek