Ana Menü

Gerekirse Takımı Çekeriz

Başlatan sero, Eylül 15, 2007, 20:37:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sero

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören verilmeyen gol sonrasında adeta köpürdü! "Beşiktaş camiası çok büyük bir camia. Yumruğunu bir indirirse kimse altından kalkamaz" diyen Demirören, hem TFF'yi ciddi biçimde uyarırken, "Gerekirse takımı sahaya da çıkartmayız" dedi.

İşte Demirören'in açıklamaları!
"Ben öncelikle bu maçı izleyenlerden ve bu stada gelenlerden özür dilerim. İki takım da bugün çok kötü bir futbol sergiledi. Bizim böyle bir futbol oynamamamız lazım! Bu takımdan camiamızın çok fazla beklentisi var! Şampiyonlar Ligi ve benzeri hiçbir bahane de bunu örtemez. Biz Beşiktaş'ız haftada tabii birçok maç yaparız. Hocamızla ve futbolcularımızla görüşerek bu durumu çözeceğiz."

"Beşiktaş camiası çok büyük bir camia. Yumruğunu bir indirirse kimse altından kalkamaz. Hem federasyon hem hakemler bu gidişata bir dur demezlerse biz de gerekeni yaparız. Gerekirse takımı sahaya da çıkartmayız. Herkes haddini bilecek!"

erdinc1926

çok doğru söylemiş bu nasık bir iş yaa
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

!_black_eagle_!

ilk kez guzel konusmus adam hep oyunlar oynanıyo takımın ustune bunlara birisinin dur demesi gerekiyordu zaten bakalım bundan sonra ki hakemler nasıl yonetim sergileyecekler
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

carsi52

Her sözüne sonuna kadar katıLıyorum.Çok güzeL konuşmuş.Bakıcaz görücez oLucakları.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Geçiniz efendim bu işLeri
sahadan çekiLiriz Lafını ağzınıza sakız ettikçe inandırıcıLığı gidiyor.
hem köpürcek bir durum yok bence, takım ne futboL oynadı ki çıkıp hakeme saLLıyoruz?

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

kara kalem

kalem sana akan, kara senin sevdan.

eyup1903

Gerekirse takımı sahaya da çıkartmayız. Herkes haddini bilecek

bu söz süper helal sana başkan

CHEm !

fener yönetimi bu lafı diyip takımı çekmeyince çok dalga geçtik
şimdi bu lafı bizim yönetim diyor doğal olarak arkasında durması lazım..
boş işler ya
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

bunlar sadece laf ta kalacak herkes görecek

Özhan Canaydin bir cikiyor medyanin karsisina Ali Aydin hakemligi birakacak diyor adam hakemligi birakiyor, ki ozamanlarin en iyi hakemi

ama bizim taraf sözleri bol keseden veriyor ama icraat yok bizde zaten bundan yakiniyoruz

bu arada takimi biraz zor cekeriz cünkü 3 puanimizi silerler ve BJK rezil olur
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ist.hatirasi/3-4

ya oturup bi konusalım beyler bugune kadar olayların hangisinde sesini cıkardı ben inanmıyorum.2 yıl once tutup kupayı ona goturuyorum dedi.bizi taraftarı kimse tınlamadı.ben bunu amcama goturuyrum dedi.

kusura bakmayın ama elini kaldırıp masanın üstüne bile koyamaz! gerçekçi olalım son olarak denizli maçından sonra neden vurmadı!!!!!!!!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

[KralKartal]

Bu aciklama bir zamanlar Aziz Yildirimin aciklamasina benzemiyor mu
hele ki TAKIMI CEKERIZ cumlesi....

ya kim nasil cekebilir... kolay mi takim cekmek !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kofani

yapamayacağı şeyleri söyleyip kendini küçük düşürmesin bari.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

Fatih Furkan

:):) vay vayyyyyyyy kardeşim takım kimsenin babasının  malı değil çekmek de öyle her yiğidin harcı değil ki zati yönetim bunu yapacak kadar cehalet örneği göstermezler ama bu söylemler hoş değil azizeden duyunca dalga geçiyorduk biz

SATUKBLADE

çekilsede fena olmaz
boş bi ligde boş bi federasyon ile nereye kadar yürür bu işler !!!

carsi52

Hadi çek takımı ligden.. !!!
Bölünür senin için uykular!