Ana Menü

İlhan Mansız:'Pancu ve ben bilerek atıldık!'

Başlatan BjKli_10-ur, Eylül 13, 2007, 10:59:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BjKli_10-ur

Samsun karşılaşmasının son kartını gören İlhan da konuştu: Ben ve Pancu bilerek atıldık. Çünkü maç çığrından çıkmıştı

'Her şey farklı olurdu'
"Samsunspor maçında bilerek oyundan atılan oyuncular vardı" diyerek dikkatleri üzerinde toplayan Yasin'e İlhan Mansız yanıt verdi. "Eğer maçı 11'e 11 tamamlasak, her şey farklı olurdu" ifadesiyle sözlerine başlayan İlhan, "Zago, İbrahim ve Ahmet Yıldırım'ın oyundan atılmasının ardından maç tam anlamıyla çığrından çıktı. Önce Pancu sonra ben kırmızı kart gördük. İkimiz de bilerek atıldık çünkü maç, maç olmaktan çıkmıştı" diye konuştu.

'Yorum yapmak istemem'
Kimseyi suçlamadığını dile getiren İlhan, "Zago, İbrahim Üzülmez ve Ahmet Yıldırım'ın bilerek oyundan atıldığını düşünmüyorum. Yasin'in sözlerine yorum yapmak istemem. Kendi düşüncesidir. Yasin'in ifadeleri kendisini bağlar. Benim de sözlerim beni bağlar. Maçın hükmen tamamlanması için kendimi oyundan attırdım. Eğer Samsunspor maçı olmasaydı, o takımla çok büyük başarılar kazanabilirdik" ifadesini kullandı.

Fanatik
Sensiz geçen günlerin ...

Dem@

@LAYINA GİDER

helal olsun walla beşiktaşı bu hale getirenler bir bir kendini ele veriyor helal olsun

MeLo

E tabi o saatten sonra bilerek atılmanız normaL !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

bence hicte normal degil,besiktasa zarar vermistir hükmen maglubiyet
ama o andaki piskolojiyide anlayabiliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

crazyalien

arkadaslar ilhan mansizz o andaa samsunspor karsinda aciz duruma dustumuz icin buna tahammul edemeyip bilerek kirmizi kart gorecek kadar yurekten oynayan bir oyuncudur ve yurekten besiktaslidir ben buna inaniorm.

husoeagle

pancuyla ilhanın bilerek atıldığını cümle alem anlamıştı zaten
bunu bu kadar olay etmeye gerek yok

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: crazyalien - Eylül 14, 2007, 01:05:20
arkadaslar ilhan mansizz o andaa samsunspor karsinda aciz duruma dustumuz icin buna tahammul edemeyip bilerek kirmizi kart gorecek kadar yurekten oynayan bir oyuncudur ve yurekten besiktaslidir ben buna inaniorm.

Forum Kuralları 10. Madde ;

Türkçe'mizi kullanırken cümle bütünlüğüne özen gösteriniz.

( Örnek : ' ii ' yerine ' iyi ' , ' tmm ' yerine ' tamam ' , ' gelioruz ' yerine ' GELİYORUZ ' )

Sözlü olarak uyarıldınız.
Forum Kurallarını okuyalım lütfen.
edit

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

GuzelYALI

:) ya bunu söylemeye gerek var mı? Bütün tribünler ilhan ve pancu için tempo tutmadı mı "vur vur vur vur" diye. Herkes maç tamamlanmasın iptal edilsin istiyordu. Şimdi helal olsun bak bilerek atılmış yazık ona verilen paralara deniyor vs, saçmalamayın o psikoloji ile trinbünlerin de baskısı ile atıldı onlar bunu herkes biliyor...
GuzelYALI

ata vicente

Ya arkadas o maca gıtmeyenler bıle yorum yapıyor.bızlerde ıstedık o macta bılerek atılmalarını kım kendını ele vermıs.sacma sapan yorumlar yapıp yapıp durmayın.O macta bu adamların atılmasını herkes ıstıyodu.allahınızı seversenız dogru durust yoprumlar yapın forumdan sogutuosunuz adamı.IQ testımı yapacaz bu forum ıcın bırde

osi_bjk

En iyisini yaptılar.Yoksa oyun gercektende foutboldan cıkmıstı.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

KeePSaKe

ilhan mansız en iyisini yaptı zaten çünkü maç çığrından çıkmıştı yasin sülününde neden böyle şeyler söyleyerek etrafı karıştırmaya çalışıyor anlayabilmiş değilim
Since 1903