Ana Menü

Ankara’da Büyük Sevinç...

Başlatan BerkAy1903, Eylül 12, 2007, 19:55:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Kupası'nı üst üste 3. kez kazanan Hentbol Takımımız, Ankara'da büyük bir sevinç yaşadı. 
Geçen sezonu nağmağlup şampiyon olarak tamamlayarak Camiamız'ı sevindiren Hentbol Takımımız, bugün bir sevinç daha yaşattı.

Önceki iki sezonda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Kupası'nı müzemize getiren Siyah-Beyazlılarımız, 30-27'lik Milli Piyango galibiyetiyle üst üste üçüncü kez Kupa'yı almanın gururunu yaşadı.

Çok çekişmeli geçen ve uzatmalara giden maçın ardından Takımımız ve teknik kadromuz saha içinde birbirlerine sarılarak kupanın sevincini yaşadı. Oyuncularımız sevinçlerini tribünlerdeki taraftarlarımız ile de paylaştı.

Oyuncularımız, Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Sezai Bağbaşı'nın takdim ettiği Kupa'yı gururla havaya kaldırdı.

Antrenörümüz Müfit Arın, Menajerimiz Bilal Eyüboğlu, Yardımcı Antrenörümüz İlker Şentürk ve Oyuncularımız Utku Ergüder ile Valeri Parskhov karşılaşmanın ardından duygularını internet sitemiz ile paylaştı:

Müfit Arın: Normal süreyi berabere bitirdik. 5'er dakikalık iki uzatma bölümü oynadık ve bütün gücümüzü saha yansıttık. Sonuçta güzel, bol mücadeleli bir maç oldu. 3 yıl üst üste bu kupayı müzemize getirdiğimiz için mutluyuz.

Bilal Eyüboğlu: Üçüncü seferdir GSGM Kupası'nı kaldırıyoruz. İnşallah hem Türkiye Kupası hem de lig kupasını da kaldırıp geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kupalarla yolumuza devam edeceğiz.

İlker Şentürk: Sezonun ilk kupasını biz getirdik. İnşallah diğer branşlarla da devam eder. Hiçbir hazırlık maçı yapmadan sadece iki Avrupa maçı yaparak lige başladık. Sonuçta yeni sezona Kupa'yı da kazanarak güzel bir giriş yapmış olduk. Bundan sonra da böyle devam etmesi için çalışacağız. Bütün Camiamız'a hayırlı olsun.

Utku Ergüder: İyi bir başlangıç yaptık. Bir ara sahada iki kişi bile kaldık. Ama herkesin güveni tamdı. Sonuna kadar herkes bu kupanın kazanılacağına inanmıştı. Daha tam olarak hazır olmamamıza rağmen Takımımız'ın fizik kondisyonu sayesinde bu sonucu aldık. Ayakta kalan takım kazandı diyebiliriz. Takım içerisinde teknik kadro ile oyuncuların uyumu inanılmaz. Bir bütün halinde herkes canla başla mücadele ediyor. Bu birliktelik sayesinde lige kupalı bir başlangıç yaptık. İnşallah devamını da getireceğiz.

Valeri Parskhov: Şampiyonlar Ligi'nde biraz zor bir rakibimiz vardı. Belki erken veda ettik, fakat Türkiye Ligi'nde ve EHF Kupası'nda mümkün olduğu kadar en üst seviyelere çıkmaya çalışacağız. Hep birlikte daha nice kupalar kaldıracağız.

19o3

Non Mollare Mai

Tebrikler hentbol takımımıza..
edit

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

die-4-u

Hentbolcularımızı Can-ı gönülden tebrik ediyorum...
''Diğer Branşlar''daki Başarılar En Az Futboldakiler Kadar Önemli Benim İçin..
Belki de Bölüm Adını Amatör Branşlar Olarak Değiştirmeliyiz;Çünkü Diğer Branşlar Pek Hoş Gelmiyor Kulağa...

gözzde_bjk

Şampıyonlarımıza tesekkurler ve tebrıkler...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!