Ana Menü

Beşiktaş ın acı günü

Başlatan 1903bjk, Eylül 02, 2007, 10:01:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

Ne olcak bu iç hesaplaşma ,sonunda kendi kafamızı yiyecez çeyrek asırlık kurum çökücek tarihe gömülcek
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

Alıntı yapılan: KaaN Ates - Eylül 03, 2007, 02:02:01
YineDe DeLikanLIyIz En AzIndan Kendi AdIma kOnuşuyOrum.. iSter KüfRedin iSter AtIn Fark Yapmaz Ama iNsan OLduğu iÇin En OnmLiSi Tribün Den BiriSi OLduğu iÇin(Tribün FeLsefeSiyLe) YazIyOrum.. DeLiKanLI Bi BuRSaSpOrLu OLaraK BaşInIz SağOLsun FerDi ArsLanIn aiLeSine ALLAH SabIr VerSin.ALLAH MekanInI Cennet EyLeSin... sIrf Bu Yüzden KayIt OLdum YazacağImIda YazdIm SeLametLe HerKeSe.. Her Nekadar DüşManDa OLsak iNsanLIk Görevimiz..

Bir Beşiktaşlı olarak şahsen Bursa'ya bir düşmanlığım yok.
Antipati ile düşman olmayı karıştırmayın.
Futbolun ;  bir oyun,eğlence olduğunu
Bunu eğlenceli kılanında Taraftarlar olduğunu ne zaman anlayacaksınız ?
Futbolu çirkinleştirmeyin !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

die-4-u

@KaaN Ates
Acımızı Paylaştığın İçin Teşekkürler..
Bize 1 Adım Gelene;Biz 1000 Adım Gideriz..
Başımız Sağolsun

allen ıverson

Bursaspor olayıda canımı sıkmaya başladı.... :oklava

onur can

bende 17 yaşındayım izmirden sırf inönüye gelebilmek  için ailemle istanbula taşınmayı kabul ettim. bütün arkadaşlarımı kız arkadaşımı akrabalarımı izmirde bıraktım . 16,5 sene hiç ayrılmadığım izmirden beşiktaş için ayrıldım ve hiç sevmediğim istanbula geldim. mutsuzmuyum hayır inönüye o ilk ayak bastığım günü hatırlıyorum da kendimi cennette hissetmiştim. beşiktaş ve çarşı sevgisi kalbimize yazılmış bir kere. ancak o kalbi söküp attıkları zaman vücudumdan beni beşiktaştan ayırabilirler.annemle haberleri izlerken kanal d de gerçekten çok üzüldüm. annem sen de bu maçtaydın demi dedi bende evet anne dedim. olum ben seni oraya bir daha nasıl güveneyip göndereyim dedi. kendince haklı ama ben oraya gitmeyince yaşamışım ne farkeder yaşamamışım ne farkeder.

cinc

kim bilir kac tanee onurcan kac tane cemal olacak bir kişinin yaptıgı bir anlık bişii nelere mal oluoo ???
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Ama aslında o trübünlerde bayanlar aileler var,bunlar medyaya hiç yansımıyo ellerine böle şeyler geçindede karalama kampanyası başlıyo hepimizin ailesi var ben çarşı ve kapalıyı çok seviyorum....

cinc

herkess sewiyoda sen anlatabildin mi ailenee??? seni içleri rahat maca gönderebilirler mii bu olaydan sonraa?
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Bi iki tane eleştiri aldım sende o maçtaymıydın falan gibilerinden insanı zor durumda bırakıyo ama normalde böle şeyler olmadıgını ailelerin falan o trübünde çok oldugunu kişisel bi mevzu oldugunu söyledim böle şeylerin heryerde olabilecegini söyledim açıkçası zor durumda kaldım yani...

cinc

yaa bana diyodu cocugun biri bak senin ÇARŞIN bu kadarmış artık birbirinizi yiyosunuz fln cewabnı aldı tabide ewe cewap yok bulamadım daha dogrusu bende baya bi zor durumda kaldım denebilir!!!

allen ıverson

Böle şeylerin son olması dilegiyle tekrar allah rahmet eylesin.....

isyankar_ÇARŞI

Nur içinde yatsın,Allah mekanını cennet eylesin. ne hayallerim vardı daha ne deplasmanlara gidecektik abi :'( ne müslüm babalar ne azer bülbüller dinleyecektik
bursalı kardaşım mesaj için sağol delikanlı olana delikanlı gibi cevap verilir.
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

MeLo

Beşiktaş'ımız adı hep böyLe oLayLarLamı anıLacak ?
Çok üzücü bir oLay !
Allah rahmet eyLesin.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Dem@

Alıntı yapılan: kara kalem - Eylül 02, 2007, 16:05:23
Kurtulsa dahi komple felç kalacakmış, umarım yanılıyorumdur ama gelen haberler Ferdi abiyi kaybettiğimiz yönünde.

Allah (C.C) geride bıraktıklarına sabırlar ve uzun ömürler nasip eyler inşaallah. Allah taksiratlarını affeylesin.

Ruhu Şad, Mekanı Cennet Ola !

ismailcem

yazdıklarınıza bakıyorumda olaylardan ne kadarda bi habersiniz umarım bu saflıgınızı korursunuz olayların içinde neler oldugunu bilmek istemezsiniz o yüzden sadece aşkınızı yasayın ferdiye ALLAH dan rahmet acılı ailesine sabırlar diliyorum