Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cinc

abi o cocuk hiç yorulmuo mu kac cieri war merak ediorum ben :D 90 dk aynı tempoda kosulur mu yaa :alkis
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Bence en öldürücü olayı ters tarafa çalım atması inanılmaz yapıyo kendi çocuklarımıza sahip çıkmalıyız...

cinc

bencede bisde serdarlar ibolar bitmioo malum :bayrak
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

stada gidiyomusun?bu arada amma inatçıymışın bu mevzuyu tartışalı 1 hafta oldu nerdeyse yine dokundurmuşun bugün lafları delgado konusunda...

cinc

yaa kombine warda ew cok uzak öle ara sıra gidip gelebiliorum  :-\  delgado ya büük bi sempati duyuyorum belkide ondandır! ama bişi sölemeliim ki delgado ya ne kadar büük sempatiyse buraga da o kdr büük bi antipati duyuyorum!!!

allen ıverson

cinc

bi futbolcu aldıı her topu ya kaptırıp ya da auta atarsa, kendini yere atmaktan baska bişi düşünmesse antipati duyarım !!!

eRe

beyler bobo konusunda yanlıs dusunuyorsunuz adam lıgte de golunu atmadı mı sonra sakatlanınca napsın sonucta kadro genısken asıl o zaman nobreyı oynatmayıp sakat forvetını oynatırsan sorun yasarsın o maclarda oynamaması gerekıyordu kı zurıch macına bıle hafıf sakat cıktı.ayrıca bu adam 2 ay antrenman yapamaz denırken Besıktasın basarısı ıcın 1 ay sonra gol atan bırısı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cinc

dogru olablr bisimkisi sadece düşünceydi  ama dedim ya bobo bi tane bisim dediimiz gibi olsa sözleşmeyide uzatmazdı haklısın glba ! :) ;)

CHEm !

desteğimiz sonuna kadar 10 numaraya...
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Delgadoyu çok seviyorum ama asla ona güvenip maçı araht izliyemiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA