Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

biz seninle anlaşamayacağız kardeş
delgadoya çok farklı gözlerle bakıyoruz

allen ıverson

Golll atan insan tabiki sevinecek ne alaka anlamadım ben 10 numaranın yapması gerekenlerden bahsediyorum....

allen ıverson

Yetenekli oldugunu inkar etmiyorum ben sadece halı sahada oynar gibi oynadıgını söylüyorum..Kötü oyuncu oldugunu söylemiyorum bende derdimi anlatamıyorum...

cinc

yaa diosun yaa işini yapıo gerisine karısmıo die  öle düşünen bi adam gol atınca  kendini parcalamazda...
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Kendi gol attı diyorum o kadar kendini sahaya vererk oynadıgına inanıyomusun?ben kendini koruyarak oynadıgını düşünüyourum...

cinc

yaaaaa adam  arjantin milli takımına secilme yolunda, sampionlar ligine katılmamızda büük oranda pay sahibi tartıstıgımız konuya bak! zaman herşein herşein ilacıdır  bekleip görelim !!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Bencede bakalım beşiktaş menfaati için ben yanılmış olurum inşallah....

cinc

bencede inşş sen yanılırsın beşiktaş için  ;D ayrıca ertugrul hoca ya güwenioruz delgadoyu oynatıosa elbet bi bildii wardır!! sanırım oda bisim gibi düşünüoo yoksa delgado öle bi oyuncu olsa rico warken oynatmazdı onu!!!

allen ıverson

ERTUGRUL hoca güvencim tam yeteneklerine bende inanıyorum delgadonun bazı maçlar sorumluluklardan kaçıyo sahada kayboluyo büyük maçlarda geride kalıyo biraz bende istiyorum ki
10 numaramız daha fazla iş yapsın arkadaşlarınıda oyuna katsın falan işte :sigara

cinc

biraz daha zorlarsak anlasıcaz yaa orta yolunu bulucaz :D:D  yaa bu adam yerinde oynamıo ki tam olarak delgado klasik forwet diil ki:S gecen sene anlasamıodu kimseyle ama bu sene tello higuain bu futbolcularla da aynı dili konusuoo daha sıcak bi ortam tiganayla dialog kuramıodu oda war ama bu sne hersey cok farklı olcak ondan cok seyler beklioruz!!!

allen ıverson

tigana yı söyleme hiç ya mahfetti bizi biraz daha yüklense böle bu benim takımım dese çok güzel olucak istedimi yapabiliyo..Gerçi yaşıda genç toparlar belki ne bilyim işte..

cinc

bak burda haklı olabilirsn bis ona her mac zürihi nerden bulcaz kii

allen ıverson

Ben mesela bobo biraz havalandı giibi düşünüyorum..Avrupada oynuyo ligde yan çiziyo gibi geliyo

cinc

bende bunu düşünmedim diil aslında biri sakat olupta 2 gün sora nası iyileşir die düşündm ?? sora kendi kendime riske etmemişlerdir diip gectm aama bobo bi tane yaa dinler o ertugrul hocasını :ok :sigara

allen ıverson

Piyasa olayı varya hepsi oynuyo ama delgado falan tamam da..serdar özkan felaket