Ana Menü

Delgado Meselesi

Başlatan DELGADO_SEÇKİN, Ağustos 17, 2007, 12:23:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DELGADO_SEÇKİN

ARKADASLAR ZAMANINI TAM OLARAK BİLMİOM SANIRIM SHERİFF RÖVANS MACINDAN SONRAYDI O YAZILANLAR ÇOK BİLMİŞ Bİ KAC ARKADAS DAHA HENUZ LIG YENİ BASLAMIS HER SEY GÜZEL GİDERKEN DELGADO BU OYUNU YAVASLATIYOR DEDİLER VE BAZILARIDA  BUNA KATILDI OLABİLİR DOGRUDUR BU ONLARIN GÖRÜŞÜ SAYGI DUYMAK GEREKİR...GECEN AKSAM ZURİCH MACINI İZLEDİNİZ DEMİ ADAM NE TOP OYNADI VE BİR DE GOL ATTI MUKEMMEL BAKALIM O YZIYI YAZAN ARKADASLAR GOLDEN SONRA SEVİNDİLER Mİ? ACABA ADAM TOPU NASIL TAKİP  ETTİ VE GOLU ATTI DİE DÜSÜNDÜLER Mİ?YOKSA KAPTIRDIGI İKİ ÜÇ BİLEMEDİN BES TOPU MU GÖRDÜLER? LÜTFEN BEN BU YAZIYI MACTAN SONRA YAZACAKTIM AMA İŞİM CIKTI YORUM YAPARKEN HERKES BİRAZ DİKKATLİ OLSUN VAR MI?TÜRKİYEDE DELGADO AYARINDA TEKNİK VE AKILLI ADAM BEN O ARKADASLARA SORUYORUM... ???YAPACAK OLDUGUM ANKETE HERKESİN KATILMASİNİ RİCA EDİYORUM SAYGILARIMLA
forumda büyük yazilarla yazmak yasaktir delgado-seckin
forumda yeni oldugun icin hosgörüyorum fakat forum kurallarini okumayi ihmal etme!
saygilar
YAGMURLU BİR GÜNDE GORMUSTUM BEN SENİ...

carsibxl

Dogru soyluyosun birader, Delgado degerini bu sene Besiktas camiasi cok iyi anlayacak. Cok yetenekli bi oyuncu, ilerdeki maclarda goreceksiniz.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

DELGADO_SEÇKİN

YA HYR BENİM ZORUMA GİDEN ADAMLAR SADECE  KOTU OLAYLARI GORUYOR YA DA GORMEK İSTİYOR BEN BU ADAMLARI ANLAMADIM...
YA KIM GELDİYSE ARKASINDA DURAM BU SENE O ADAM MUTHİŞ TOP OYNUCAK BUNU ŞİMDİDEN GÖSTERDİ... :46
YAGMURLU BİR GÜNDE GORMUSTUM BEN SENİ...

ist.hatirasi/3-4

şimdide sezon sonunda gitme durumu varmış ülkerle yapılan anlaşmada:S
YÖNETİM İSTİFA !!!

erkann

Bu kadar kabiliyetli oluşu yanında birde yaşı çok genç bu sene patlama yapıcak
o ışığı gösterdi

MeLo

İstikrarlı olsa Türkiye'de üstüne yok !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

bjkclub

ya bırakın bu işleri adam bir gol attı diye söylediginiz laflara bak..topcu falan degil delgadı bjknin kız cocugu resmen kız gibi güçsüz sacma sapan paslar atıyor bazen..yapmayın abartmayın bu topcuları önünüze bakın biraz bu ligde yusuf şimsek var ceyhun var. . ikisi de delgadonun iki katı iyi top oynar..adam gecen sene deplasmana ble gitmedi ya

BjKcArsi54

başından beri diyorum FOrza Delgado  ...! 1 gol atti diye deil bu söylediklerimiz kardeş bu sezon herkes görecek delgadoyu ...

Kartalizmatik

baseldeki maçlarını seyrettiğimde büyülenmiştim..1 sezon kötü oynaması kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez kalitesini şuan için yansıtamıyor ama daha iyi olacağına inanıyorum...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: bjkclub - Ağustos 17, 2007, 17:31:04
ya bırakın bu işleri adam bir gol attı diye söylediginiz laflara bak..topcu falan degil delgadı bjknin kız cocugu resmen kız gibi güçsüz sacma sapan paslar atıyor bazen..yapmayın abartmayın bu topcuları önünüze bakın biraz bu ligde yusuf şimsek var ceyhun var. . ikisi de delgadonun iki katı iyi top oynar..adam gecen sene deplasmana ble gitmedi ya
sen toptan anlıyosan bende adam degılım kardes kusra bakma
18.03.2007

bjkclub

gordu87

hey allahım yaa..delgado nun futbolculuğu tartışılıyor..
yaw adam çalım atıyo şut çekiyo pas veriyo koşuıyo daha ane yapsın..
ben geçen sende sölemiştim..seneye daha iyi olacak diye yine söylüyorum..yeterki bu adamların kıymeti bilinsin
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

ugur24

delgado bu sene patlama yapacak ve fiyatını katlayacak inşallah..tek sorunu ayağında biraz fazla top tutması.. :)

allen ıverson

Adam halı saha topçusu bi tane bel kıran topunu görmedim 15 metrede top oynuyo işte...Geçen yıl adam sadece 3 maça gitti deplasmana.. :kart

allen ıverson

Bi tane büyük maç falan mı aldı benim haberim yok geçen sene ankaragücü maçında kritik bi golll attı o kadar...