Ana Menü

Delgado Meselesi

Başlatan DELGADO_SEÇKİN, Ağustos 17, 2007, 12:23:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

ülker kendini ne sanıyo ya bide satma hakkı varmış bonservisi elindeymiş bize delgadoyu bedavaya mı aldınız ulan karşılığında reklamınızı yaptık bunlar iyice azdı ya

burak_bjk

valla bende duydum o işi ülker sezon sonunda satılığa çıkaracakmış delgadoyu...şimdiden alın gidin topçunuzu kardeşim akatlardanda isminizi alın o ŞEREFLİ formamızdanda cola reklamınızı çıkarın adi herifler
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

2 dia 2 muerto

BaseL ' de 113 maç 79 gol
Uefa kupası gol kralı
Soruyorum size daha ne arıyorsunuz beah ?
El insaf ya .
Bu sene Matigol oynasın öyle bir patlama yapıcak ki Marsa kadar uçurcak bizi .

.FŞ

TurkishTank

mars he...ucmusken jupiter'ede ugrasak :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

allen ıverson

2 dia 2muerto@
Kardeşim uefa bunu yaptı şunu yaptı gol kralı oldu ne alakası var ben kalitesiz futbolcu demiyorum beşiktaşa nasıl geldi 5 euro yıldız takımı sürükleyecek falan ne aldık türkiye kupası 15 metrede top oynuyo dikine oynamıyo yan top yapıyo derinlemesine öldürü yop yapmıyo kaliteli futbolcu mu?evet ama faydalı olmuyo bana kaç tane deplasman maçına gittigini söylermisin????

xxdoggyxx

herkes takmıs bı deplasman takıntısına adamın sezon basından berı cıkardıgı maclar ortada kariyeri ortada sorun nerde peki ? deplasmana gıtmemesımı ?
18.03.2007

allen ıverson

3 maç deplasmana gitti arkadaşım bize gelmeden önceki kariyeri belli bunda senle beraberim ama bize gelip kaç maç aldı söylermisin bana...ama onada bahane hazır yerinde oynamamış....Bence yetenekli ama süper yıldız kesinlikle degillll