Ana Menü

Kasımpaşa-Beşiktaş maçı biletleri satışta

Başlatan CHEm !, Ağustos 14, 2007, 12:40:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 21.45'de başlayacak maçın biletlerinin satışına Biletix bayilerinden başlandı.
Statta batı numaralı tribün Kasımpaşa, doğu kapalı tribün de Beşiktaş taraftarına ayrılırken, maç biletleri her iki taraf için de 25 YTL'den satılıyor.

AA
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

otobüs kaldırılmaz bu maça..bu durumda bilette dağıtılmaz..gidecek olan arkadaşlar ne yapalım ? ;D

CHEm !

ümraniye otobüs kaldırıyor ama bilet işi nolcak belirsiz
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Haftasonu oynanılacak olan Karagümrük-Zeytinburnu maçı dolayısıyla Karagümrüklü arkadaşlarımızın maça gelmeme olasılığı var ...

.FŞ

gopbjkik

karagümrük zeytinburnu maçında karagümrüklüler katliam yapar biraz yorgun olabilirler ondan gelemeyebilirler ama gop GEliyoo...

1903bjk

www.kasimpasaliyiz.biz  anasayfaya bakın bunlar kim oluyoda bize şimdiden gider yapıyıo:D:D
FORZA BEŞİKTAŞ

besiktas_ulan_41

kendi çaplarında eğleniyorlar işte ya bizim üzerimizden adlarını duyurmak telaşındalar aynı TOPHANE gibi...:D
GEREKİRSE YAKARIZ....!

BjKcArsi54

bu maca gelirdim ama cok gec sakaryaya dönemem ya... :(

ugur24

ilahi kasımpaşalı apaçiler , hiç güleceğimiz yoktu.. ;D cüneyt ankara deplasmanına geleceksin sen sözün var.. :)

BjKcArsi54

1903bjk

Alıntı yapılan: ugur24 - Ağustos 14, 2007, 21:37:08
ilahi kasımpaşalı apaçiler , hiç güleceğimiz yoktu.. ;D cüneyt ankara deplasmanına geleceksin sen sözün var.. :)
apaçilermi:D:Dallam ya neler var:D:D:D
FORZA BEŞİKTAŞ

ist.hatirasi/3-4

herkes bişeyler yazıyor.herkes sitesine yazıyor.bosverin
YÖNETİM İSTİFA !!!

ist.hatirasi/3-4

biraz forumlarında dolaştım amaçları sadece dikkat çekmek başka bir amaçları yok aralarında para toplayıp stada meşale sokacaklarmıs:) herkesten para dileniyorlar.:)
YÖNETİM İSTİFA !!!

akbaba71

ya boşverin konuşmaya deymez biz kendi işimize bakalım
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kara kalem

Oraya o yazıyı yazan adam henüz portakalda C Vitamini dahi değilken Çarşı tribün kovalıyordu.

Bileti kale arkasından alacağımdan değil de, kale arkalarına bilet satışı yok mu ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.