Ana Menü

Tigana : Koray 2 cisse eder!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 30, 2007, 16:50:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

onunda yaptıgı transferlerı gorduk gıttıgı takımın arkasından konusmak bı gorev mıdır acaba bıkmadan konusur gıdenler.eger tıgana ıyı nıyetlı olsaydı cısse olayı gundeme geldıgınde yonetımle konusup nacızane fıkrını belırtebılırdı olan olduktan sonra konusmak hıcbırseyı cozmez...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Doktor

Etsin Ne Olmuş Yani Mösyö...!!!

husoeagle

adama sorarlar klebersonu neden oynatamadın bu takımda diye
ondan sonra kimin kaç tane kim ettiği mevzusu gelir

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Boş transfer boş ...
Koray varken ne gerek var Cisse ' ye !!!

.FŞ

NoPasaran

Koray bu takımda ilk 11 oynayamazdı..Ancak eğer dediğiniz gibi diatta sağ bekse serdar nerede ve nasıl oynayacak bu takımda merak ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

GüzeL görüşüne her zaman saygı duyarım ama Koray ' ın Cisse ' den alta kalır bir yanı yok .
O zaman adam gibi transfer yapcakLardı .
diaTTa göbek oynaR heRhaLde ya da SeRdaR haRcanıR .

.FŞ

NoPasaran

Farukcum

Dediklerine katılmamak mümkün değil..Korayı her ne kadar çok beğenmesemde cisse ile arasında dağlar kadar fark olmadığını bende biliyorum..

Beşiktaşın işte bu zihjniyetine kızıyorum..Yabancı trasnferi yapacaksan alacağın adam mevcut kadrondakinden çok çok kaliteli olmak zorunda. Cisseyi alıyorsun ama ben iddaa ediyorum Kleberson çok daha iyidir Cisseden..

Beşiktaş bu sene yabancı transferinde hayal kırıklığı yaşatmıştır. Umarım alınan el bombaları bizde değil karşıda patlarlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

SaoL voLkan abim .
Bence SeRdaR at gibi koşuyoRdu . PekaLa oynayabiLirdi ön Libero ama iLLa avRupa tecRübesi oLan bir adam aLdıLar; o da geçen sene küme düşmemek için oynayan PSG ' den ...

.FŞ

NoPasaran

İşin en komik yani..

Cisseyi havalanında karşılayan Beşiktaş taraftarı  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CooLDumaN

Koray,Cisseyi 5'e katlar 3'e böler valla.

Bu adamın yerıne baska yere bı transfer yapılabılırdı[bızım yonetım yapamazdıda yıne]
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

haznedar_carsi

beyler cok acımasız olmayın dun gece cisseyi izledik adamın tamam cok top tekniği yok ama rakıbe yapıştımı bırakmıyor kalıbıda cok iyi hava toplarının hemen hemen hepsini aldı bırazda bu taraftan baksanız :)
şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

TurkishTank

ben henuz izlemedim..haftasonu ezik macindan sonra bi karara baglarim bu konuyu...bence cisse koray'dan daha iyi...cunku guclu..boy'u pos'u var...koray kesiji...hava toplarinda koray > cisse demeyin bana...

herneyse...besiktasimi bu haftasonu izliyom... oleyyyy
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

erkann

Evet avarel gibi uzun hava hakimiyetinden başka üstünlüğü yok

husoeagle

tek bir maçla bu kadar ağır eleştri yapmak çok kolay olsa gerek
daha yolun başındayız biraz destek olalım