Ana Menü

Tigana : Koray 2 cisse eder!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 30, 2007, 16:50:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Fransa'nın Paris Saint German takımından alınan Edouard Cisse'nin transferi konusunda çok çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı.

Lig TV'de yayınlanan "Futbol Gündemi" programına konuk olan Lig TV muhabiri Ömer Güvenç, Fransız oyuncunun transferiyle ilgili ilginç bir açıklama yaptı. Güvenç, Cisse'nin transferinin Tigana döneminde de gündeme geldiğini ancak Fransız oyuncunun, vatandaşı Tigana'dan veto yediğini belirtti.

Tigana döneminde, Beşiktaş'ın eski Sportif Direktörü Erdil Arpacı'nın Cisse'yi Fransız hocaya önererek, bu oyuncuyu alabileceklerini söylediği ancak tecrübeli teknik direktörün "Benim elimde Koray ve Serdar var. Cisse'ye gerek yok. Koray, iki tane Cisse eder" dediği öğrenildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Sayın Jean Tigana ;
Madem Koray 2 Cisse eder, Soruyorum size o zaman
Neden Koray son fener maçında yanınızda oturuyordu tıpkı Bobo gibi ?

.FŞ

Non Mollare Mai

Cisse'nin öyle çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
Sıradan bir görev adamı gibi geliyor.
İzlemeden konuşmak yanlış aslında.
Onun için şimdilik susmak en iyisi. Zamanla görecez..
edit

NoPasaran

Alex10 ..Tigana adına cevap veriyorum sana..

"Benim takımımda 2 cissede oynayamaz"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

İsmimle hitap edersen daha fazla mutlu edersin beni Volkan Abi .
Ben yazıda öyle bir cümleye rastlamadım. Benim takımımda Koray var diyor . Madem vardı oynatsaydı Fener maçında tıpkı Bobo gibi .
Ayrıca bu Tigana ' nın ' benim takımımda iki cissede oynamaz ' dediğini nereden biliyorsun acaba ;D

.FŞ

ugur24

dünkü idmanda çift kale maçta cisse'yi izledim..özellikle uzun paslarını ve şutlarını beğendim ama beklemek gerekir..

ist.hatirasi/3-4

Cİseei izlemedim bilmiom bakıcaz koray bence

ben teknik direktör olsam fahri ve korayı koyardım.daha iyi i,ş yaparlar fahri orada harcanıyor bence (oynatımaması yuzunden=
YÖNETİM İSTİFA !!!

allen ıverson

Bıraksın bu işleri milyon dolarları aldı gitti....Geride ne bıraktı 85 dk.rizeye pozisyon 85 dk.antalyaya pozisyon ver 85.dk sivasa pozisyon ver..1 tane at yat üstüne bıraksın bu işleri bize hiç bişe vermedi milyon dolarları aldı gitti.. :kart :oklava

CeRkEz_ZiZuo

bnce doğru sölemiş o kdar parayı koray a versek takımı sırtlar yaptığınıda gördük kaç maçta...
tiganaya gelincede yaptıkları inkar edilmezz unutmayın lucescu zamanında kaç maçı son 5 dk aldık...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

melankolizm

Koray Gibi Adam Bu Övgülerden Daha Fazlasını Hakediyor

Koray&Serdar İkilisi Bozdular Ya helal Olsun.

gordu87

2 tane etmese bile...cİSSE den çok  eksiki yok diye düşünüyorum
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

noumAmokachi

Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

MeLo

Zamanla herşey belli olacak.SerdaR ve Koray'ı biliyoruz.Ama Cisse'yi daha izleyemedik.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

maverick

tigana efendi bişey yemiş... töbe töbe..
geçen yıl takım elindeydi neden güneşte kalmış kertenkele gibi oynattın bizi o zaman bu kadar top biliyordun da?
neden  sana hiç bir hamle yapmayacağı belli korkmuş, beraberliğe razı fener maçına, tek çıkışın galibiyet olduğu halde korkak oynattın..

bak can tigana.. burdan sana söylüyorum.. seyrettiğim en kötü beşiktaş senin yönettiğin beşiktaş tı.... hala vıdı vıdı yapıyorsun, şarabı içip oraya buraya yorum yapma.. yürü bağına.. üzüm ez.. seni bekliyor şişeler
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Dem@

tigana bu saatden sonra ağzını bile açmasın sağolsun emeği geçti ama konuşması bile yanlış