Ana Menü

Juanito harekâtı

Başlatan akbaba71, Temmuz 28, 2007, 16:04:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Ertuğrul Sağlam'ın İtalyan oyuncu Legrottaglie'yi 'istikrarsız' diyerek veto etmesinin ardından yönetimden alınmasını istediği Juanito için harekete geçildi. Başkan Yıldırım Demirören, teknik heyetin karşı çıkması üzerine, Abdi Celalettin Kolot'un çok istediği İtalyan oyuncuya imza attırmadı. Demirören, Juanito için kulübü Real Betis ve oyuncu ile temas kurulmasını istedi. Yapılan ilk görüşmeler sonrası futbolcudan yana sorun olmadığı, buna karşın kulübünün henüz teklife resmi cevap vemediği bildirildi. Oyuncunun menaceri, kulübü ile sözleşmesi devam eden Juanito'nun bu sorunun çözüme kavuşturulması yönünde yardımcı olabileceğini bildirip, temasların en üst seviyede yapılmasını önerdi. Juanito konusunda yönetim, İspanya'ya bir kez daha çıkarma yapacak.
kaynak:fanatik
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

Transfer olmaz bosqueye para ödenecek!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Kartalizmatik

bu yönetimin elinde dünya para olsa yine transfer yapamaz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Elerosse

Ben kestim artık umudumu beklemiyorum açıkçası transfer..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

allen ıverson

Transfer gerçekleşirmi bilmem ama bu adam saglam bi topçu..

Kartalizmatik

istediği kadar sağlam topçu olsun adam kendi gelmezki beni alın diye..yönetimin alması lazım alabilecek biri ben göremiyorum
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

maverick

bunlar için adam sağlmmış, iyi topçuymuş önemli değil ki.. tanıdıklaı bir menejer tavsiye etti mi etmedi mi...yoksa bu yönetim topçu falan tanıyarak gitmiyor oralara
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

one by one

maverick çok doğru sölemiş aynen kendisine katılıyorum adamlar futbolun içinden gelmiyolar ki futbolcu tanısınlar!!! ama menacer tanıyabilirler  ???

one by one

kaldıki real betisin başına cuper geldi iddialı bi takım kurmak isteyeceklerdir juanitoda o takımın kaptanı..bakalım bunuda alamazlarsa nasıl bir bahane ve alternatle çıkacaklar karşımıza ..

Anarchy*

Bu saatten sonra yapıLan Transferde FaydaLı oLmayacaktır bence..

astbjk1903

bu yonetım hıc bısey yapamaz bosa umutlanmaylım spordan yonetıcılkten bu kadar uzak adamlar hayatım da gormedım ya zaten son zamanları nı yasaıolar subata kadar hepsı gıder
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

maverick

nerde o günler ast bjk
bu kadar borcu kimse üstlenmez..
zor yönetim değişikliği biraz..
demirören bana olan borcu verin diycek  kazanamzsa
yeni yönetimin elinde vaadleri ve demirören borcu olunca çok zor o olay
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ugur24

fulya projesi tamamen bitip kulübe gelir gelmedikçe demirören yönetimine katlanmak zorundayız sanırım.. >:(