Ana Menü

Ruben transferide yattı

Başlatan NoPasaran, Temmuz 25, 2007, 16:48:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, prensip anlaşmasına vardığı Ruben'in son anda fiyat yükseltip pürüz çıkarması üzerine bu transferden vazgeçti. Ruben için İspanya'da bulunan yönetici Mario Berk ve Menajer Ali Gültiken Ruben'in kaprisli tutumu üzerine çalışmalarını sona erdirdiler.
Konuyla ilgili olarak Ligtv.com.tr'ye konuşan Menajer Ali Gültiken, Ruben'in bir anda daha önce anlaştıkları fiyattan %50 daha fazla istediğini belirterek bu transferden kesin olarak vazgeçtiklerini açıkladı.

ASIL NİYETİ PARA KOPARMAK
Ruben'in ilk başta "İstanbul'a gelmek istemiyorum" diyerek zorluk çıkardığı, daha sonra ise daha fazla ücret talep ederek fiyat yükseltmeye çalıştığı öğrenildi.

YENİ ROTA LEGROTTAGLIE Mİ?
Beşiktaş yönetimi Ruben'in transferinden vazgeçip yeniden savunma takviyesi arayışlarına yöneldi. Siyah beyazlı yönetiminin yeni hedefinin Juventuslu Nicola Legrottaglie olması bekleniyor. Tecrübeli savunma oyuncusu dün Lig TV İtalya temsilcisi Dündar Keşaplı'ya konuşmuş ve Beşiktaş ile anlaşmaya vardığını söylemişti.

(Ligtv.com.tr)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Bu celal kolot ve mario berk ne işe yararlar ?
Bu zamana kadar transfer bitmesi lazımdı.
Alacağımız 2 yabancı büyük ihtimal fener maçında oynamayacak.
fener zaten ilk 11 in 9 u yabancı 2 si kırma.

Bunlar menajerlik acizliğidir. Bilmiyorsan yapma. Her dakika boş boş konuşacağına icraat yap.
edit

yuNuS1903

MeLo

Bütün dünyayı gezdiler!
DAha bir tane alamadılar!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Kartalizmatik

ben zaten beklemiyordum alacaklarını halada beklemiyorum.murat aksuyu yollarsan böyle olur dünyanın en beceriksiz yönetimi bizde
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

Fener maçına kadar yetişemeyeceği kesin yetişse bile sanmıyorum bu adamlar gelip ne zaman takıma uyum sağlıcaklar.Takımda forvet yok hala defans inadı var.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

başımızda abdi ve mario gibi iki üst düzey yönetici olduğu sürece bizim daha çok transferimiz bu şekilde yatacak..

2 dia 2 muerto

Ruben ' i kaçırmamamız lazımdı .
Mario ve Celal Kolot derhal istifa dilekçeini versinler .
Bu kadar reklam yeterli herhalde onlar için . Hergün gazetelerde isimleri geçiyor .

astbjk1903

ya bugun son gun uefa ya lıste verılmesının bıttı her sey ben bundan sonra transfer yapılmasını beklemıroum sampıyonlar lıgınde oynatamayacagın adamı nıe alacan tonlarca para verıp gecmıs olsun gecen senekı gıbı gıdıoruz hadı hayırlısı
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Doktor

İyide adam gelmek istemiyorsa yada kapris yapıyorsa bunda yoneticilerin sucu ne siz yapın ozaman gidinde... :)