Ana Menü

D-Smart'tan Beşiktaş'a...

Başlatan akbaba71, Temmuz 25, 2007, 09:02:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

D-Smart'tan Beşiktaş'a...
Beşiktaş'a müjdeli haber. G.Saray'a GS TV'nin haklarını alma karşılığında büyük maddi imkan sağlayan D-Smart, Beşiktaş'a da 6-7 milyon dolarlık bir kaynak yaratmaya hazırlanıyor. Siyah beyazlı yönetici Bülent Deriş'in, "Biz BJK TV'nin haklarını bedavaya vermiştik. Oysa G.Saray'a yüklü bir ödeme yapıldı. Bu adaletsizlik. Bizim başımız kel mi?" açıklamalarından sonra harekete geçen Beşiktaş Kulübü, D Smart ile masaya oturdu.

Başkan Yıldırım Demirören'in yaptığı pazarlıkların bitme aşamasına geldiği ve buradan kulübe 6-7 milyon dolarlık bir para geleceği bildirildi. BJK TV, D-Smart bünyesine girerken, elini güçlendiren Beşiktaş yayın ihalesine girmeye hazırlanan D-Smart'tan para isteğini yineledi. BJK TV'nin kullanım hakkını ücretsiz vererek büyük jest yapan siyah beyazlı kulübe D-Smart'ın da 6 ile 7 milyon dolar arasında önümüzdeki günlerde bir ödeme yapacağı öğrenildi. G.Saray, D-Smart'ın sağladığı kaynakla Lincoln'ü transfer etmişti.

Kaynak : Sabah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

:D :D :D

Doğrumu acaba?

Umarım doğruluk payı vardır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

olması gereken bu degılmıydı zaten en basında bırıne verıp bırıne vermemek hataydı umarım haber gercegı yansıtır.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ugur24

hangi gerizekalı bjk tv için 7 milyon dolar verir , uydurmasınlar ? haberi yapan her kimse çok güzel sallamış !

ist.hatirasi/3-4

D-Zmart'ın ben ...anadınız:D

dogan cıkarıp 7 milyon mu vercek?anca alır.
YÖNETİM İSTİFA !!!