Ana Menü

cebe gelen bilgi mesajları

Başlatan cengiz_selcuk, Temmuz 21, 2007, 12:17:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cengiz_selcuk

hepimiz cep telefonu olan insanlarız. olmayanlarda bilgisayar kullanmadığına göre evet hepimiz kullanıyoruz. kullanmıyoruz demeyin yalan söylemeyin bana.hepimizin kuyruk acısı var evet. bu giriş gokkuşağının renklerine ve renklerini birilerine öğretmeye kadar giderse saglam selamlar cereyan edecektir ki kuyruk acısından vazgeçiyorum.

birçoğumuz cep telefonundan şikayet eden insanlar konumundayız. aksi bir şey söylemeyin evet ediyoruz. cep telefonu şikayetleri ve servis şikayetleri. genlde şikayet etmeler şu şekilde olmaz :
- aa.. cebimin şarjıda bitti. ..
- aaa kontörlerim nereye uçtu.
- aaaa telefon çekmiyor.

şikayetler daha sert olur. yukarıdaki örneklerdeki gibi "aaa" larin uzunlugu gibi degil.. soyledir :
- hay ben senin gibi kontörün
- ulen senin gibi telefonun .. tovbe tovbe
- seni aldigim gune lanet olsun.. bitirdin beni be.

bu sozlerin sonunda bir grup insan tarafindan gunaha girmeyeyim diye haspünallah seklinde baslayan arapça sözlerde vukuu bulabilir.
başka bir şikayet konusu da benim şikayet ettiğim servis mesajlarının cebe gelip.. lülülülülü diye çaldığında ne oldu yahu diye ulvi bi mesaj beklerken gelen mesajlarin sizinle hiç alakasiz olarak karşınızda olması sinirlerinizi son derecegerebilir.

- sayin abonimiz. eğer telefonunuzun eşek gibi anirmasini istiyorsaniz. eşek yazip 22... ya gonderin..

- sayin selçuk ... doneme ait borcunuz .... liradir. (aslinda bu alakasizdir =) )
- bonus kartinizle (reklama girsin hadi bosver) 600 liralik alisveris yapin ay sonuna kadar ( ayin 20 dir bu arada ) 25 lira bonus kazanin. ama bonuslarinizi da ay sonuna kadar kullanin..

- efenim su magazadan kartinizla alisverin yapin su kadar bizde omo matik vercez.
- efenim amuda kalkip durursaniz size 500 puan vercez. ??

hiçkimse son örneğe inanmadi dimi. inanip ta beni rezil etmeyin. bir noktaya kadar sizinle küçük bir baglantisi olabilecek mesajlardi bunlar.

ayrica bir de hic bir sekilde hic bir baglantisi olmayacak mesajlar vardir. dun sabah 6:20 sularindayim. bogulmadan uyku halindeyim. bir coldplay şarkısı çalıyor kulağıma. şöyle diyor
o no, i see, /i spun a web, it's tangled up with me, /and i lost my head, /the thought of all the stupid things i said, /o no what's this? ..coldplaydan trouble dinlemek guzeldir de saat daha 6:20 kim dinletiyor bana bu şarkıyı. hemen telefonu bulup şarkıyı durdurdum ve gelen mesajı hiç bir yerine dokunmadan size iletiyorum
- yeni açılan - Umraniye - Ihlamurkuyu subemizle de siz degerli musterilerimizin hizmetindeyiz. TEL : 0216 611 xx xx
imza : isminde türk yazan bir körfez arap bankasi
---
sevgili isminde  türk yazan bir körfez arap bankasi  
1- benim sizin bankanızla hiçbir işim olmadı.
2-sizin müşteriniz değilim.
3-ümraniyede ikamet etmiyorum ve hiç oraya gitmedim.
4-ve en önemlisi neden saat 6:20 de.. sifir üç sifir sifir da yattim ama..
5-ve bir demir demirkan şarkısı .. NEDEN BEEN!...
şimdi sıkı durun..
bir cebe sinirlenme hadisesi vuku buldu yukarıdakiler gibi.
- aaa cebim çalıyor
- ben senin gibi telefonun da bankanında coldplayinda  ?? ?? ? ?
haspünallahvelilvelbekir...... *..**
-------------------
* uzun sürdü çok
**arapça

ugur24

bilgi mesajları sadece maç sonuçları için işime yarar..ayrıca bilyoner'in gönderdiği mesajlardan nefret ediyorum..

Simurg

tanıtım msjlarıda çok kötü geçende bir mesaj geldi ibrahim tatlısese bulamadı sen bul bulamadım yaz bilmem kaç kaça gönder bulmadığı çalarken herkes duysun diye msj geldi gerçekten çok kötü...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Türkcell yapıyor bu işi en çok..

artık maç sonuçlarını kapattım o yüzden :)

Diğer reklamlar ise saçmalık :) hergün vakıfbankın kredi verdiğini duymak sinir ediyor insanı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

biLgi mesajLarı veLi nimet yahu
teLefonun varLığını hissediyorum o sayede ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

DIABLO

beni hayatımdan bezdirdi bu mesajlar vay bonusta şı avantaj var vay cardfinansta bu avantaj var adamların verdikleri kartın limitleri 250 ytl gönderdikleri mesajlara bakarsak milyarlar tutar

istemiyorum göndermesinler
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

halkın bilgilenmesine değil cinnet geçirmesine sebe oluyorlar :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

bana 2 gün önce akitpazar adında mesaj geldi
vakit gazetesi aboneliğiniz 11 temmuz itibarı ile bitmiştir borcunuz 20.50 ytl

ben hayatımda vakit gazetesi okumadımki saçmalığa bak  ???

forzaChelsea

husoeagle

bana biraz önca geldi bir tane
trabzon-1 galati-0 dak 8 gol ceyhun :D

DIABLO

bakalım daha neler gelecek ileriki günlerde :D

forzaChelsea

husoeagle

DIABLO

ooooo goller erken başladı bakalım maçın sonucu ne olacak biiz haberdar et sonuçlardan

forzaChelsea

husoeagle

nurda olduğum sürece vede bilgi mesajı geldiği sürece ederim

DIABLO

forzaChelsea

wasabi_1903

o msjlara bende gıcık oluom ya bide 3 hat birden olunca hepsine ayrı ayrı bi msj deli edio insanı..  >:(
Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..