Ana Menü

Per Kroldrup Kartal gibi :)

Başlatan NoPasaran, Temmuz 12, 2007, 10:30:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Per Kroldrup Kartal gibi
Beşiktaşımız, Fiorentina'da forma giyen Danimarkalı oyuncu ile anlaştı

Beşiktaş uzun zamandır devam eden stoper arayışlarını Per Kroldrup ile anlaşarak noktalamak üzere. Geçen sezon Fiorentina forması giyen Danimarkalı defans oyuncusunun Siyah-Beyazlılar ile prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi. 28 yaşındaki tecrübeli savunmacının önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelip, resmi imzayı atması bekleniyor. 2001-2005 yılları arasında İtalya Ligi'nde Udinese'deki performansıyla büyük beğeni toplayan Kroldrup, daha sonra 10 milyon dolar karşılığında Everton'a transfer olmuştu. Ancak İngiliz ekibinde talihsizlikler ve sakatlıklarla boğuşan 1.90'lık stoperin Premier Lig macerası sadece 2 maçla sona erdi. Uzun boyunun verdiği avantajla hava toplarında çok etkili olan Kroldrup geçen sezon forma giydiği Mor Menekşeli takımla da yollarını ayırmak istiyordu. Danimarka Milli Takımı'nda da görev alan 28 yaşındaki oyuncu ilk maçını 18 Şubat 2004'te Türkiye'ye karşı oynamıştı.

Per Kroldrup

İsim: Per Kroldrup
Ülke: Danimarka
Boy: 1.90
Kilo: 82
Mevkisi: Defans
Oynadığı takımlar: B 93, Udinese, Everton, Fiorentina
Mili Takım: 16 Maç 0 gol
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

o kim yahu ? ilk defa ismini duydum..fiorentina'da hiç oynamışmı ? haber doğruysa bence bizimle dalga geçiyolar ! >:(

NoPasaran

16 kez milli..

10 milyon luk rakamada ii gitmiş ama :S
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kartalizmatik

uzun boylu olması ve italyada oynaması çok iyi.bildiğiniz gibi italyanlar savunmaya önem verir ve defansif futbol oynarlar.Per Kroldrup tecrübeli olsa gerek..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

pAscAliAnUmut

walla adını yeni duydum hiç bir yorum yapamam
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Anarchy*

Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 12, 2007, 10:49:15
o kim yahu ? ilk defa ismini duydum..fiorentina'da hiç oynamışmı ? haber doğruysa bence bizimle dalga geçiyolar ! >:(

aynen vallahı hıc duymadım ısmını alay mı edıyolar bızle..

alper_1903

100.Yilda pancu ismini zago ismini ben sahsen duymamistim ama adamlar geldi bizi sampiyon yapti

önemli olan aranan kan olmasi kim gelirse gelsin
bence uzun boylu bi stoper iyi olur cünkü gecen sezon cok sakatliklar vardi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Bunuda alırlarsa benim için tam bir hayalkırıklığı iel geçirilmiş trasnfer dönemi olacak..

helguera makalele derken ....
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

uzun boylu olmasi iyi..anjak trnsfer haberlerin ne kadar dogru oldugunu bilemiyoz...uzun boylu bi defansji sart arkadaslar...hartilamiyonuzmu leverkusen macinda..ilk 15dk 5-6 -0  olabilirdi.. o uzun boylu herif "barberez" yani dagitiyodu... gokhan zan o mac yoktu herhalde ama iste..yedek medek bise stoper lazim...bunuda bulmuslar..iyi bence... sonucta milli takim tecrubesi var... bu hic olmasada bi artidir...

hadi hayirlisi
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

toraman

bu gazetenin uydurması bence boumsong"u alcak yönetim
BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ BEŞİKTAŞLI DOĞULUR

astbjk1903

harbiden ole volkan amam sanmam ya kaynak fanatik cunku ama dun ku maca baktim bugun bjk tv de 5 0 one gecmemize ragmen demiroren ve ekibinin yuzu hic gulmuo du bide sayin celalletin efendi de yok tu sanirim yine cikti yurt disina ve bisey yapama di herhalkde demiroren telofonda konusuopdu biriyle ve yuz ifadesi hic ic acici degildi
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

KeePSaKe

abi bu kim ya ??????????? inş bu transfer haberi doğru deildir
Since 1903

NoPasaran

Bu oyuncu hakkında referans aldım bir kaç kişiden..

Beşiktaş alamaz dediler..Süper oyuncu dediler ama bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

asil1903

ben bu adamın oyununu görmesemde ismini duymuşluğum var... ben görmeden karar vermek istemiyorum... faydalı olabilir... sonuçta büyük ligler de oynamış...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net