Ana Menü

bjk tv gercekten beşiktaşın kanalımı????

Başlatan dj_pascal, Aralık 04, 2006, 01:39:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dj_pascal

arkadaşlar bjk tvyi izlemek istiyorum ama hep sacma sapan para kazandırmaya calısan bazı programlar var bu bizim kanalımızda yayınlanmasın bence ben beşiktaşımla ilgili şeyler görmek istiyorum orada
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

black-eagle

eet ya bu kadar kotu yayıncılık olmazz :@
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

çArþý_ulan

Beşiktaşla ilgili çok az yayın var...formatı değişmeli programın

düzceçarşı

FB tv bakınca BJK tv yanında çok kötü kalıyor  bide para kazandırma oyunu var saçma sapan bir şey

dj_pascal

benim demeye dilim varmadı ama kardeş söylemiş gercektente eziklerin kanalı bile daha iyi yani olmaz böyle şey.
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

siyahkan

bence deıl o program 16:00 ve gece 24:00 baslayıp ıkı saat kadar falan suruyo ve kanal o proğramdan gelır elde edıyo belkı sızın ısteklerınız onemlı herkes ıyı olmasını beklıo ama sımdılık bu ve kanalımıza daha cok destek vermelıyız... ıyı programlarda cıkıyo kardesler
SENSİZ GECEN GUNLERİN.....

Delirdik

normal antende oLmadığından izLeyemiyorum zaten
ama büyük bi kaybım yok sanırım
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

karakartal forumdan başka elle tutulur bi program yokki..günün 5 6 saati o yarışmalardan var..işin ilginci aynı yarışma 7 8 kanaldan falan veriliyo..d grubu galiba..d grubunun bütün kanallarında aynısından var..ilk kurulduğu günlere döndü bjk tv..

[KralKartal]

kralcarsi yonetimini getirsinler oraya
duruda en kral goruntuleri yayinlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

salvador

besiktasla ilgili bır sey yok inşan taraftar goruntulerını koyar bıraz hep msans oyunlarını verıler
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

keskinli

tv olsun diye tv kurulursa sonu böyle olur.yönetimin en büyük hatasi bence!
tv kanali kurmak cok pahali bi is,fazla reklamda alamiyoruz mecburen kanal d ye birakildi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

noumAyberk

Babamın dükkanında uydu var anca ordan seyredebiliorum ve okulda saat 4 te geliorum dükkanda gelirgelmez kanalımızı açıorum ama o b.k gibi prog. çıkıo bence yönetimle bi anlaşma yapılması gerekio

Efebjk

Nostaljık macları gosterseler derbı maclarının ozetlerını yada 90 dk verseler tam super olucak bı kadın cıkıo yok su cumleyı tamamlayın alın 500 euro yok sayıların toplamı nedır ne urasıonuz ya saçma sapan seyler adam gıbı tarhımızı ısleyelım

bjkliserdal

ya adam gibi bişi yapsnlar yada kanalı kapasnlar ya böle açık  kalmasndan iise bnce kapanması daha ii

carsi52

bizde yok :D ama başka yerlerde açınca ya magazin yada tenis çıkıyo
Bölünür senin için uykular!