Ana Menü

Demirören' den Transfer Sözü

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 24, 2007, 12:31:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Demirören'den transfer sözü
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta yeni alınan oyunculara Başkan Yıldırım Demirören kefil oldu. Şu ana kadar takımın ihtiyaçlarını, eksiklerini, zayıf bölgelerini gözeterek transfer yaptıklarını söyleyen Demirören, "Hepsi birbirinden önemli transferler. Şimdi stoper ve ön libero için arkadaşlarımız çalışmalarını yürütüyor. İki iyi transfer yapacağız ve sezona hazır gireceğiz. Bu konuda acele etmiyoruz. Avrupa'da da transfer piyasası daha yeni yeni şekilleniyor. Taraftarımız merak etmesin. Biri yıldız olmak üzere iki oyuncu daha gelecek" dedi.

ÜMRANİYE ZİRVESİ

Futbol şube sorumlusu Celal Kolot, yönetici Mario Berk, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menajer Ali Gültiken Ümraniye'de iki saatlik bir zirve yaptı. Toplantıda kamp döneminden transferlere kadar bir çok konu görüşüldü. Bu arada Demirören, dün akşam Grup Siyah Beyaz ve kongre üyesi Şefik Saraçoğlu'nun oğlu Ali Saraçoğlu ile Ayşe Berk'in Bahçeşehir Golf Kulübü'ndeki düğününe katıldı

İçimden bir ses nasıl ki geçen sene Delgado varken Rico ' yu aldı ya bu adam şimdi de altta kalmamak için kaliteli bir yabancı alıcakmış gibi bir his var içimde

Brestgerfich

Bana bırakın kaliteli bi yabancıyı,vasat bi oyuncu bile alamıckmiş gibi geliyo..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Anarchy*

tutmazsa ıstıfa etsın!
ztn kahredıp duruyo bu adam bızı sabrımız tasmaya basLıyo!

Non Mollare Mai

Daha seviyeli yorumlar yapalım arkadaşlar.
Bu adam diye bahsettiğiniz kişi Beşiktaş Başkanıdır.

Lütfen..
edit

cassa23

niye biri yıldız olacak ikisi yıldız olsun hayret bişey yaaa

Anarchy*

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 24, 2007, 15:51:14
Daha seviyeli yorumlar yapalım arkadaşlar.
Bu adam diye bahsettiğiniz kişi Beşiktaş Başkanıdır.

Lütfen..

bi anLık sinirdi kusura bakmayın..

BjKli_10-ur

Eğer misilleme olarak alıncaksa hiç alınmasın hem bence yıldıza da gerek yok çünkü takımdaki denge bozulur (fiyatlar,falan) ayrıca iyi olsun varsın yıldız olmasın
Sensiz geçen günlerin ...

coLorbLind !

Kartalizmatik

ben yıldız falan istemiyorum düzgün oyuncu istiyorum kardeşim.yıldız almakla takım olunmaz git bul getir afrikadan adam takır takır oynasın.madida vardı bir zamanlar yıldız falanda değildi..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

2 dia 2 muerto

Bir tane yıldız kesın alıncak .

ugur24

ben başkanın durup durup turnayı gözünden vuracağına inanıyorum.. :) kaliteli yabancılar getirecek inşallah..

coLorbLind !

ama geç vurucak biraz
kamplara yetişse bari

candela14

abi transferin hemen olması gerekmio ki sabırlı olunmalı acele transfer yapılmamalı
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

carsi52

Bölünür senin için uykular!